18 тур (5.10 – 6.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

97

ФК Джуніорс(Шпитьки)

4:3 

ФК Буча-03

6

16

Шпитьки

Дмитренко Р.

Левченко Д.

Притика О.

98

ФК Гореничі

3:1 

ФК Податкова Академія(Ірпінь)

6

15

Гореничі

Трохименко Д.

Снімщиков А.

Товченко В.

99

ФК Колос (Чабани)

1:2 

ФК Музичі

6

16:30

Новосілки

Юхименко О.

Кавуза Ю.

Лохоня І.

100

ФК Сокіл(Мих.Рубежівка)

2:3 

ФК Чабани

6

16.00

Петроп. Борщ.

Мельниченко Д.

Мордкович Є.

Смалько Р.

101

ФК Мироцьке

3:2 

ФКСофія(Соф.Борщагівка)

6

16

ПМК Буча

Чернюк Д.

Фофанов С.

Приймак О.

18 тур (5.10 – 6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

103

ФК Патріот(Гатне)

 0:2 

ФК Зеніт(Петрівське)

5

11

Гатне

Остапюк В.

Гапон О.

Левченко Д.

104

ФК Енергія(Чабани)

 3:0

ФК Арсенал(Буча)

5

11

Новосілки

Гінда В.

Дмитренко Р.

Дмитренко А.

105

ФК Динамо(Крюківщина)

 2:2

СК Ворзель

6

15

Крюківщина

Гінда В.

Остапюк В.

Гапон О.

106

СК Шпитьки

 0:2

ФК ДЮСШ(Боярка)

5

11

Шпитьки

Мельниченко Д.

Мельниченко М.

Кавуза Ю.

107

ФК Гостомель

 +:- 

ФК Динамо(Вишневе)

5

10

ПМК Буча

Смалько Р.

Мельниченко М.

Фофанов С.

108

ФК Гореничі 1960

 0:5

СК Гатне

5

14

Гореничі

Кавуза Ю.

Мельниченко М.

Мельниченко Д.

18 тур (5.10 – 6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

103

ФК Фанат(Боярка)

 2:0

ФК Білгород(Білогородка)

6

12:30

Білогородка

Смалько Р.

Дмитренко Р.

Трохименко Д.

104

ФК Міраж(Гостомель)

 3:1

ФК Кристал(Буча)

5

13

Гостомель

Васільєв В

Фофанов С.

 

105

ФК Нептун(Забір’я)

 1:1

ФК Омега(Тарасівка)

6

13:30

Забір'я

Притика О.

Коваль О.

Огороднік С.

106

ФК Стара Боярка

 0:0

ФК Факел(Гостомель)

5

11

ЗОШ№1

Смалько Р.

Васільєв А.

Ісаков В.

107

ФК Софіївка(Соф.Борщагівка)

  1:3

ФК Личанка

5

13

Софіївка

Дмитренко Р.

Дмитренко А.

Остапюк В.

108

ФК Арсенал(Боярка)

 1:1

ФК Чайка-2(П.-П.Борщагівка)

6

10

Забір'я

Дуднік В.

Коваль О.

Огороднік С.

18 тур (5.10 – 6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

171

ФК Петрівське

 -:+

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

6

11

Петрівське

Гаврилюк С.

Дмитренко А.

Юхименко О.

172

ФК Рома(Княжичі)

 1:2

ФК Іскра(Хотів)

6

14

Княжичі

Макосій О.

Ахмадалієв А.

Матвєєв М.

173

ФК  Сокіл-2(Мих.Рубежівка)

3:0 

ФК Ветеран(Боярка)

6

16

Мих.Рубежівка

Гарилюк С.

Гарилюк Я.

Стадник О.

174

ФК Біблійна Церква(Ірпінь)

---

---

---

---

---

175

ФК Старт(Малютянка)

 1:0

СК Гореничі - 2

5

11

Малютянка

Макосій О.

Бучаков О.

Притика О.

176

ФК Вишневе

 0:4

ФК Фіш Парк(Забір'я)

5

16

Вишневе

Трохименко Д.

Ісаков В.

Левченко Д.

177

ФК Дмитрівка

 5:2

ФК Мрія(Вишневе)

6

11

Дмитрівка

Мельниченко Д.

Ісаков В.

Гапон О.

178

ФК Вишневе - 2

---

---

---

---

---

179

ФК Ширма(Білогородка)

4:1

ФК Фенікс(Буча)

5

13:30

Білогородка

Бучаков О.

Притика О.

Макосій О.

180

ФК Ходосіївка

 8:3 

ФК Фаворит(Капітанівка)

5

11

Ходосіївка

Гаврилюк С.

Гаврилюк Я.

Стадник О.

Відеогалерея


СФК Сокіл 12:1 ФК УФАМ

90 Хвилин з Вадимом Чановим

90 хвилин з Нігруцою Олександром Петровичем

Загальні Збори 2018 року

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81