З Днём Народження!

Громадська організація «Києво-Святошинська районна федерація футболу» та вся футбольна спільнота пристоличного регіону щиро вітають з черговим днем народження члена виконавчого комітету федерації, одного з основоположників шанованого колективу «Динамо» (Вишневе), непробивного та надійного голкіпера (а вони, як відомо, половина команди), а ще заслуженого юриста – правознавця, відчайдушного мандрівника, прекрасного фотографа та літератора, гарного чоловіка та уважного батька! І все це про нього – про нашого дорогого і улюбленого Ігоря Врублевського! Літ до ста рости тобі без старості! Будь щасливим, коханим, переможним, фартовим і впевненим! А якщо трапиться якийсь шальний удар в девятку твоїх воріт, нехай на поміч завжди прийде твоя найкраща подруга – штанга! З днем народження, голкіпере!

Дискваліфікації 16-18 тур сезону 2018 року.

Вища ліга
Гладишевський Микола ФК Арсенал (Боярка)
Пузій Антон ФК Арсенал (Боярка)
Чопа Артем ФК Локомотив (Вишневе)
Дригус Олександр СК Софія (Соф.Борщагівка)
Феленюк Сергій ФК Ліневич Груп (Ірпінь)
Сіленко Олексій ФК Факел (Гостомель)
Перша ліга
Бабюк Сергій ФК Лука (Гореничі)
Лагойко Артем ФК Лука (Гореничі)
Литвиненко Степан ФК Гореничі
Плачков Костянтин SC Гатне
Ковальчук Вадим ФК Атлетик (Білогородка)
Солонина Євген СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Друга ліга
Шаповалов Віктор СК Забір′я

Сорока Дмитро ФК Нива (Бузова)
Шолуденко Віталій ФК Хотів
Бойко Павло СК Віннер (Боярка)
Третя ліга
Олійник Володимир ФК Ветеран VENTS (Боярка)
Скічко Олександр ФК Ширма (Білогородка)
Коваленко Ярослав ФК Омега (Тарасівка)
Концевий Віктор ФК Княжичі
Кисіль Андрій ФК Дмитрівка

16-18 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги, ветерани 35+) сезону 2018 року.

16 тур Вища ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 +:-

ФК Зеніт (Святопетрівське)

7.10 

10:00 

Податкова Академія

77

ФК Гостомель

0:2 

ФК Факел (Гостомель)

 6.10

 16:00

 Гостомель

78

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

4:0 

ФК Локомотив (Вишневе)

 5.10

 19:00

 Вишневе

79

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 1:1

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 7.10

 16:00

 Шпитьки

80

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 6:4

ФК Арсенал (Боярка)

 7.10

10:00 

Гостомель 

16 тур Перша ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 1:1

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 7.10

 13:00

 П.П.Борщагівка

77

ФК Вишневе

1:5 

SC Гатне

 6.10

  12:00 

Вишневе 

78

ФК Кімерка (Гостомель)

1:3 

ФК Гореничі

7.10 

 12:00

 Гостомель

79

СК Шпитьки

5:1 

ФК Лука (Гореничі)

7.10 

10:00 

Шпитьки 

80

ФК Атлетік (Білогородка)

5:0 

ФК Колос (Мотижин)

 6.10

14:00 

Білогородка 

16 тур Друга ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

 ---

 ---

ФК УФАМ (Білогородка)

---

--- 

--- 

77

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 9:0

ФК Нива (Бузова)

7.10 

 16:00

Ірпінь 

78

ФК Колос (Музичі)

 0:2

СК Забір'я

 7.10

 10:30

Музичі 

79

ФК Динамо (Вишневе)

5:1 

ФК Хотів

 6.10

 14:00

 Вишневе

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 0:1

СК Віннер (Боярка)

 7.10 

 16:00

 Іванковичі

18 тур Третя ліга 1-8 місце (6.10 – 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Вишневе - 2

 3:0

СК Прогрес (Крюківщина)

 7.10

13:00

 Вишневе

70

ФК Дмитрівка

5:0 

ФК Омега (Тарасівка)

 7.10

 13:00

 Дмитрівка

71

ФК Прометей (Нове)

2:4 

СК Білгород (Білогородка)

 7.10

 13:00

Забір'я 

72

SC Гатне - 2

2:0 

ФК Стара Боярка

 7.10

 13:00

Гатне 

18 тур Третя ліга 9-16 місце (6.10 – 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Стимул (Юрівка)

0:5 

ФК Ширма (Білогородка)

 7.10

 16:00

Білогородка 

70

ФК Ветеран Vents (Боярка)

2:2 

ФК 40 (Гореничі-Шпитьки)

 6.10

 13:00

 Боярка

71

ФК Ходосівка

 -:+

ФК Стоянка

 6.10

 13:00

Хотів

72

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

3:2 

ФК Княжичі

 6.10

 13:00

 Забір‘я

11 тур Ветерани 35+ (6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ УФАМ (Білогородка)

 1:5

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

6.10

 8:30

Вишневе

2

SКВ Гатне

0:6 

ФКВ Ветеран Vents (Боярка)

6.10

10:30 

Вишневе

3

ФКВ Стара Боярка

-:+ 

ФКВ Забір’я

6.10

 9:30

Вишневе

4

ФКВ Білогородка

2:3 

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

6.10

  9:30

Вишневе

Перенесені матчі чемпіонату:
ФК Нива (Бузова) - СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
ФК Хотів – ФК УФАМ (Білогородка)

15-17 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги, ветерани 35+) сезону 2018 року.

15 тур Вища ліга (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Арсенал (Боярка)

 1:0

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 30.09

 16:30

 Боярка
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко

72

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 3:2

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 30.09

 16:00

 П.П.Борщагівка
Снімщиков А.
Коваль О.

73

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 9:2

ФК Локомотив (Вишневе)

 30.09

 16:00

 Шпитьки
Бучаков О.
Чалий В.
Шоботенко М.

74

ФК Факел (Гостомель)

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 30.09

 10:00

 Гостомель
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Медведєв А.

75

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 4:0

ФК Гостомель

 29.09

 12:00

 Гостомель
Мельниченко Д.
Козлов Д.
Хіміченко К.

15 тур Перша ліга (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Колос (Мотижин)

 1:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 29.09

 14:00

 П.П.Борщагівка
Шахларов Я.
Снімщиков А.
Притика О.

72

СК Шпитьки

 4:4

ФК Атлетік (Білогородка)

 30.09

 11:00

 Шпитьки
Шоботенко М.
Чалий В.
Бучаков О.

73

ФК Гореничі

 1:6

ФК Лука (Гореничі)

 30.09

 16:00

 Гореничі
Сіренко В.
Медведєв А.
Огороднік С.

74

SC Гатне

 5:0

ФК Кімерка (Гостомель)

 30.09

 12:00

 Гостомель
Медведєв А.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

75

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 0:3

ФК Вишневе

 29.09

 12:00

 Вишневе
Остапюк В.
Джамбулатов В.
Карташов С.

15 тур Друга ліга (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

СК Віннер (Боярка)

 ---

 ---

 ---

 ---

 ---

72

ФК Хотів

 5:0

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 29.09

 16:00

 Хотів
Гінда В.
Ікбе П.
Юхименко О.

73

СК Забір'я

 4:1

ФК Динамо (Вишневе)

 30.09

 16:00

 Забір′я
Приятель А.
Макосій О.

74

ФК Нива (Бузова)

 4:10

ФК Колос (Музичі)

 30.09

 13:30

 Шпитьки
Чалий В.
Шоботенко М.
Бучаков О.

75

ФК УФАМ (Білогородка)

 2:9

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 30.09

 13:00

 Білогородка
Огородник С.
Гончаренко О.
Притика О.

17 тур Третя ліга (29.09 – 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

65

СК Прогрес (Крюківщина)

 4:2

ФК Дмитрівка

 29.09

 10:00

 Боярка
Овдієнко В.
Прикота В.
Дуднік В.

66

ФК Омега (Тарасівка)

 0:4

ФК Вишневе - 2

 29.09

 16:00

 Тарасівка
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Остапюк В.

67

ФК Стара Боярка

 1:0

ФК Прометей (Нове)

 29.09

 13:00

 Боярка
Дуднік В.
Прикота В.
Овдієнко В.

68

СК Білгород (Білогородка)

 1:0

SC Гатне - 2

 29.09

 11:00

 Білогородка
Снімщиков А.
Шахларов Я.
Мосійчук В.

17 тур Третя ліга (29.09 – 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

65

ФК Стоянка

 4:1

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 30.09

 16:30

 Ірпінь
Мельниченко Д.
Черкаський Я.
Козлов Д.

66

ФК Княжичі

 3:5

ФК Ходосівка

 29.09

 11:00

 Княжичі
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

67

ФК Ширма (Білогородка)

 1:1

ФК Ветеран VENTS (Боярка)

 30.09

 15:30

 Білогородка
Притика О.
Гончаренко О.
Мосійчук В.

68

ФК Стимул (Юрівка)

 0:5

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 30.09

 10:00

 Забір″я
Макосій О.
Дуднік В.
Приятель А.

10 тур Ветерани 35+ (29.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 4:1

ФКВ Ветеран VENTS (Боярка)

29.09

 10:30

Вишневе
Душко В.

2

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

 перенос

SКВ Гатне

29.09

 9:30

Вишневе

3

ФКВ Забір’я

 3:2

ФКВ Білогородка

29.09

 9:30

Вишневе
Душко В.

4

ФКВ УФАМ (Білогородка)

 +:-

ФКВ Стара Боярка

29.09

 10:30

Вишневе
Шахларов Я.

Дискваліфікації 15-17 тур сезону 2018 року.


Вища ліга
Стребков Олександр ФК Джуніорс (Шпитьки)

Цап Сергій ФК Гостомель
Ніколенко Вячеслав ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Перша ліга
Юрченко Микола СК Чайка (П.П.Борщагівка)

Полос Владислав СК Шпитьки
Літаш Вячеслав ФК Вишневе
Бірюк Ілля ФК Вишневе
Черевниченко Денис ФК Кімерка (Гостомель)
Джуджук Олексій ФК Global (Чабани-Новосілки)
Друга ліга
Білий Дмитро ФК УФАМ (Білогородка)
Шаповалов Віктор СК Забір′я 

Вільчинський Максим ФК Хотів
Іванець Олег ФК Колос (Музичі)
Третя ліга
Патраманський Ростислав ФК Прометей (Нове)
Грищенко Денис ФК Дмитрівка
Шило Валерій СК Білгород
Ваховський Юрій ФК Ширма (Білогородка)
Щербатєєв Костянтин ФК Ширма (Білогородка)
Буртовий Валерій ФК Стара Боярка
Рамазанов Сулейман ФК Стара Боярка

Віримо, що «Чайка» злетить угору!


«Чайка» з Петропавлівської Борщагівки продовжує виступи (вперше в своїй історії) на професійному рівні. Після досить вдалого старту на команду Олександра Нігруци напала нічийна та безгольова засуха, яка призвела до певної ігрової кризи. Тож перемога, здобута в першому турі, так і залишається поки що єдиною в доробку наших земляків. Проте за грою «Чайка» практично нікому з більш досвідчених суперників не поступається, тому сподіваємося, що найближчим часом ситуація виправиться.

Подробнее...

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81