Beach Soccer Cup - 2018. Фінал.


Півфінальні матчі

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

ФК Новосілки-Чабани

 2:4

ФК Енергія (Чабани)

 19.08

 10:00

Корчагін-Парк

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 5:0

ФК Джуніорс-CБ (К-Святошинський р-н)

  19.08 

 11:00

Корчагін-Парк

Матч за 9 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

СК Софія–2 (Соф.Борщагівка)

 +:-

СК Софія (Соф.Борщагівка)

19.08

 —-

Корчагін-Парк

 Матч за 7 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 4:3

СК Віннер (Боярка)

 19.08

 12:00

 Корчагін-Парк

Матч за 5 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

SC Гатне

 +:-

СК 179 (Київ)

19.08

 —

Корчагін-Парк

Матч за 3 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

ФК Джуніорс (Шпитьки) 

 5:6

 ФК Новосілки-Чабани

19.08 

 13:00

Корчагін-Парк

Фінал

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

 ФК Зеніт(Святопетрівське)

 5:1

ФК Енергія ( Чабани) 

 19.08

 14:00

Корчагін-Парк

Календар ( друге коло) Третя ліга (Групи А-Б)


12 тур (
24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

45

ФК Княжичі

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

 

 

46

ФК Стоянка

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

47

ФК Стара Боярка

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

48

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

Подробнее...

Календар ( друге коло) Друга ліга


10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

 

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

47

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

СК Віннер (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

49

ФК Хотів

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

50

СК Забір'я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

Календар ( друге коло) Перша ліга


10 тур (24.08 - 26.08)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
46
СК Чайка (П.-П.Борщагівка)
 
ФК Лука (Гореничі)
 
 
 
47
ФК Атлетік (Білогородка)
 
ФК Кімерка (Гостомель)
 
 
 
48
ФК Колос (Мотижин)
 
ФК Вишневе
 
 
 
49
СК Шпитьки
 
ФК Global (Чабани - Новосілки)
 
 
 
50
ФК Гореничі
 
SC Гатне
 
 
 

Подробнее...

Календар ( друге коло) Вища ліга


10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

ФК Джуніорс - СБ  (К-Святошинський р-н)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

47

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

48

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

49

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

50

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

 

Подробнее...

Нові футбольні майданчики в Боярці та Малютянці!


В Києво-Святошинському районі поліпшується спортивна інфраструктура, збільшується кількість футбольних майданчиків, де можна весело і з користю для здоров
я  проводити вільний час. Приємна новина надійшла з славного міста Боярка! 14 серпня там відбулася урочиста церемонія відкриття нового міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 на 22 метри. Про подробиці події повідомив президент СК «Віннер», член виконавчого комітету ГО «КСРФФ» Михайло Вєрний: «Це, безумовно, великий крок вперед в розвитку масового спорту в Боярці, адже новий майданчик стане місцем  відпочинку сотень прихильників здорового стилю життя, центром активного дозвілля боярчан! Він органічно вписується в спортивний комплекс центрального міського стадіону «Зеніт». Майданчик побудовано на кошти обласного бюджету спільно з Боярською міською радою.

Подробнее...

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81