Вітаємо очільника Києво-Святошинського футболу!



Сьогодні святкує свій день народження Валерій Чалий, багаторічний гетьман пристоличної спільноти лицарів «народної гри»! Народжений у славному місті Батурині, Валерій Іванович успадкував усі найкращі риси успішного лідера: ретельну вимогливість керівника, уважне ставлення до своїх підлеглих, рідкісне вміння знайти правильне рішення в найкоротший термін, системний погляд на успішний розвиток організації. І найголовніше – він до безтями залюблений у футбол, і ця гра відповідає йому взаємністю!
Футбольна спільнота нашого району щиро вітає іменинника та бажає йому «завжди влучати в дев’ятку та ніколи не потрапляти в офсайд»!   

13-15 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.

13 тур Вища ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 0:1

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 16.09 

 17:30 

 П.П.Борщагівка

62

ФК Локомотив (Вишневе)

 3:4

ФК Арсенал (Боярка)

 16.09

 11:00

 Вишневе

63

ФК Факел (Гостомель)

  3:1 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

16.09 

 11:30

 Гостомель

64

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 4:2

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 16.09

17:00 

 Шпитьки

65

ФК Гостомель

2:4 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 15.09

17:00 

 Гостомель

13 тур Перша ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Шпитьки

 1:0

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 15.09

13:00 

Шпитьки 

62

ФК Гореничі

 6:4

ФК Колос (Мотижин)

 15.09

17:00 

 Гореничі

63

SC Гатне

 5:2

ФК Атлетік (Білогородка)

 16.09

 16:00

 Гатне

64

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 1:4

ФК Лука (Гореничі)

  15.09 

 16:00

 Гатне

65

ФК Вишневе

 0:3

ФК Кімерка (Гостомель)

 16.09

 16:00

 Вишневе

13 тур Друга ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Хотів

 ---

 ---

--- 

 ---

--- 

62

СК Забір'я

1:3 

СК Віннер (Боярка)

 15.09

 13:00

Забір‘я 

63

ФК Нива (Бузова)

-:+ 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

15.09 

 11:00

 Шпитьки

64

ФК УФАМ (Білогородка)

 4:1

ФК Динамо (Вишневе)

  16.09 

 16:00

Білогородка 

65

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

3:2

ФК Колос (Музичі)

  16.09 

15:00 

 Ірпінь

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

СК Прогрес (Крюківщина)

 2:4

СК Білгород (Білогородка)

  15.09 

11:00 

Боярка 

58

ФК Вишневе - 2

 1:3

ФК Прометей (Нове)

 16.09

13:00 

Вишневе

53

ФК Дмитрівка

 2:0

SC Гатне - 2

 16.09

 17:30

 Дмитрівка

60

ФК Омега (Тарасівка)

 0:5

ФК Стара Боярка

 16.09

 17:00

Боярка

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

ФК Стоянка

 6:0

ФК Стимул (Юрівка)

 16.09

16:00 

ПМК Буча

58

ФК Княжичі

 1:4

ФК Ветеран (Боярка)

  16.09 

11:00 

Княжичі 

59

ФК Ходосівка

 3:0

ФК Ширма (Білогородка)

 16.09

16:30 

 Хотів

60

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 3:3

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 16.09

 11:00

 Шпитьки

8 тур Ветерани 35+ (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 0:0

ФКВ Гостинний Двір(Вишневе)

 15.09

10:00 

Вишневе

2

ФКВ Забіря

 0:5

ФКВ Ветеран(Боярка)

 15.09 

 10:00

Вишневе

3

ФКВ УФАМ(Білогородка)

 3:2

SКВ Гатне

 15.09

 11:00 

Вишневе

4

ФКВ Стара Боярка

 1:2

ФКВ Білогородка

 15.09 

 11:00

Вишневе

Дискваліфікації 12-14 туру - 2018.


Вища ліга

Дармороз Богдан ФК Гостомель
Волинець Олександр ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Самар Станіслав ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)
Лозинський Владислав ФК Арсенал (Боярка)
Дворніков Артем ФК Арсенал (Боярка)
Василяка Олег ФК Зеніт (Святопетрівське)
Бакарандзе Пата ФК Факел (Гостомель)
Перша ліга
Устименко Андрій ФК Колос (Мотижин)
Друга ліга
Боречко Олександр ФК Хотів
Клименко Євгеній СК Віннер (Боярка)
Сорока Дмитро ФК Нива (Бузова)
Третя ліга
Бугера Максим СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Кабанець Сергій СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Абойоде Коле Акінвалі ФК Ходосівка
Тимощук Олександр ФК Омега (Тарасівка)
Шенегейда Дмитро  ФК Стоянка
Безпалий Олексій SC Гатне-2
Кулініч Артур ФК Стара Боярка

12-14 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.


Відкритий чемпіонат та першість району.


12
тур Вища ліга (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 9.09

 11:00

Податкова Академія

57

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 6:0

ФК Гостомель

  9.09 

 17:00

Шпитьки 

58

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 5:2

ФК Зеніт (Святопетрівське)

  9.09 

  17:30 

Гостомель 

59

ФК Арсенал (Боярка)

4:2 

ФК Факел (Гостомель)

 9.09

  17:30 

Боярка 

60

СК Софія (Соф.Борщагівка)

6:0 

ФК Локомотив (Вишневе)

 9.09

  13:00 

П.П.Бощагівка 

12 тур Перша ліга (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 2:5

ФК Кімерка (Гостомель)

 9.09

 17:00

 П.П.Борщагівка

57

ФК Лука (Гореничі)

 2:0

ФК Вишневе

 9.09

  16:00

Ірпінь 

58

ФК Атлетік (Білогородка)

 6:2

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 9.09

   17:00 

 Білогородка

59

ФК Колос (Мотижин)

 1:3

SC Гатне

 8,08

 17:00

 Мотижин

60

СК Шпитьки

  3:3 

ФК Гореничі

 8.09 

 14:00

Шпитьки 

12 тур Друга ліга (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

 ---

--- 

ФК Колос (Музичі)

 ---

 ---

 ---

57

ФК Динамо (Вишневе)

 1:6

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 9.09

 11:00

 Вишневе

58

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 2:2

ФК УФАМ (Білогородка)

 9.09

  17:00 

Іванковичі 

59

СК Віннер (Боярка)

 2:0

ФК Нива (Бузова)

 9.09

  15:30 

Боярка 

60

ФК Хотів

1:3 

СК Забір'я

  8.09 

 10:00

Хотів 

14 тур Третя ліга Група А (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

53

ФК Княжичі

 0:7

ФК Дмитрівка

 8.09

16:00 

 Княжичі

54

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 1:5

СК Білгород (Білогородка)

 9.09

10:00 

Шпитьки 

55

ФК Стоянка

 1:1

ФК Вишневе - 2

 9.09

17:30 

 ПМК Буча

56

ФК Стара Боярка

 5:2

ФК Ширма (Білогородка)

8.09 

  10:00

Боярка 

14 тур Третя ліга Група Б (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

53

СК Прогрес (Крюківщина)

5:1 

ФК Ветеран-Vents (Боярка)

 8.09

 12:00

Боярка 

54

ФК Омега (Тарасівка)

 +:-

ФК Стимул (Юрівка)

 8.09

  17:00 

 Тарасівка

55

ФК Прометей (Нове)

 4:1

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 9.09

  17:30 

Забір′ я

56

SC Гатне - 2

 5:2

ФК Ходосівка

 8.09

  16:00 

Гатне 

Дискваліфікації 11-13 туру - 2018.


Вища ліга

Скрицький Артем ФК Зеніт (Святопетрівське)
Денисенко Ігор ФК Гостомель

Перша ліга
Ніколаєнко Сергій СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Калашніков Владислав ФК Атлетік (Бфлогородка)
Пазинич Олег ФК Global (Чабани-Новосілки)

Друга ліга
Ковпак Антон ФК Колос (Музичі)
Яловенко Ілля ФК Білокняжич (Іванковичі)
Джакаріджа Саного Хасім Мохамед Ібн СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

Третя ліга
Бондаренко Вячеслав ФК Ходосівка
Бугера Максим СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Кабанець Сергій СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Абойоде Коле Акінвалі ФК Ходосівка

11-13 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Локомотив (Вишневе)

 2:3

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 2.09

 11:00

Податкова Академія 

52

ФК Факел (Гостомель)

 1:3

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 1.09

 11:00

Гостомель 

53

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 1:2

ФК Арсенал (Боярка)

 1.09

 15:00

 Боярка

54

ФК Гостомель

  2:5

ФК Барс (Ірпінь)

  2.09

  18:00 

Гостомель 

55

ФК Джуніорс (Шпитьки)

  4:1 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 2.09

10:00 

Ірпінь  

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Гореничі

 6:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 1.09

 17:30

 Гореничі

52

СК Шпитьки

 3:4

SC Гатне

 1.09

  18:00 

Дмитрівка 

53

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 0:2

ФК Колос (Мотижин)

 1.09

 11:00

Гатне 

54

ФК Вишневе

3:1

ФК Атлетік (Білогородка)

 2.09

 14:00

Білогородка 

55

ФК Кімерка (Гостомель)

1:5 

ФК Лука (Гореничі)

 1.09

  16:00 

 Гостомель

11 тур (1.09 - 2.09)

 13 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Ширма (Білогородка)

 2:2

ФК Княжичі

  2.09 

 10:00

 Білогородка

50

ФК Вишневе - 2

 1:3

ФК Стара Боярка

 1.09

  10:00 

Боярка

51

СК Білгород (Білогородка)

 3:2

ФК Стоянка

 2.09

 16:00

Білогородка 

52

ФК Дмитрівка

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 2.09

 18:00

 Дмитрівка

13 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Ходосівка

 3:3

СК Прогрес (Крюківщина)

 2.09

  16:30 

 Хотів

50

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 0:4

SC Гатне - 2

 2.09

 11:00

Гатне 

51

ФК Стимул (Юрівка)

 1:9

ФК Прометей (Нове)

 2.09

  17:00 

 Забір′я

52

ФК Ветеран (Боярка)

 3:3

ФК Омега (Тарасівка)

 2.09

 17:00

Боярка 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81