Дискваліфікації 5-14-17 туру чемпіонату сезону 2017 року.


Вища ліга

Всі мають право грати.
Перша ліга
Мельниченко Олександр ФК Global (Чабани)
Гапон Олексій ФК Локомотив (Вишневе)

Друга ліга
Головієнко Олег ФК Дмитрівка
Павлюченко Артем ФК Музичі-2
Третя ліга
Кравченко Олексій СК Прогрес (Крюківщина)
Олешко Олександр СК Прогрес (Крюківщина)
Колодчук Сергій ФК Ширма (Біллогородка)

12 тур чемпіонату серед ветеранів сезону 2017 року.

 
ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) 5-0 ФКВ Ветеран (Боярка) - субота, 23 вересня - 9:00
ФКВ Гатне 6-3 ФКВ Білгород - субота, 23 вересня - 10:00
ФКВ Уфам 7-2 ФКВ Боярка - субота, 23 вересня - 11:00
ФКВ Білгород 2-3 ФКВ Забір′я - субота, 23 вересня - 12:00

5 тур (вища-перша ліга) 14 тур (друга ліга) - 17 тур (третя ліга) відкритого чемпіонату КСРФФ сезону 2017 року.

5 тур (23.09 - 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 0:1

ФК Зеніт (Святоперівське)

24.09

16:30

Шпитьки
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

22

ФК Стара Боярка

 0:3

ФК Музичі

24.09

16

Боярка
Мельниченко Д
Коваль О.
Медведєв А.

23

ФК Гостомель

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

24.09

10

Гостомель
Задиран С
Машковський В.
Середа А.

24

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 1:2

ФК Лука (Гореничі)

24.09

11

ПП Борщагівка
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

25

ФК Гореничі 1960

 3:1

ФК Арсенал (Боярка)

24.09

16

Гореничі
Притика О.
Приятель А.
Хорошилов М. 


Подробнее...

Дискваліфікації 4-13-16 туру чемпіонату сезону 2017 року.

Вища ліга
Всі мають право грати
Перша ліга
Гапон Олексій ФК Локомотив (Вишневе)
Морочило Дмитро ФК Чайка-2 (П.П.Борщагівка)
Друга ліга
Захарченко Артем ФК Олімп (Вишневе)
Дідич Богдан ФК Дмитрівка
Скиба Володимир  ФК Атлетік (Білогородка)
Третя ліга
Бердник Валерій ФК Стимул (Юрівка)
Цись Сергій ФК Нива (Бузова)
Вергелес Павло ФК СБ (Боярка)
Лещенко Вадим ФК Ширма (Білогородка)
Удовиченко Дмитро ФК Ширма (Білогородка)
Безпалий Олексій ФК Гатне-2

11 тур чемпіонату серед ветеранів сезону 2017 року.


ФКВ Білгород 4-6 ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) - субота, 16.09 - 9:00.
ФКВ Забіря 2-2 ФКВ Гатне - субота, 16.09 - 10:00.
ФКВ Ветеран 2-3 ФКВ Уфам - субота, 16.09 - 11:00.

4 тур (вища-перша ліга) 13 тур (друга ліга) - 16 тур (третя ліга) відкритого чемпіонату КСРФФ сезону 2017 року.

 

4 тур (16.09 -17.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Зеніт (Святоперівське)

2:5 

ФК Гореничі 1960

  17.09 

 10

Гореничі 
Овдієнко В.
Хорошилов М.
Приймак О.

17

ФК Арсенал (Боярка)

0:2 

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 17.09 

 17 

Боярка
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

18

ФК Лука (Гореничі)

 0:1

ФК Гостомель

  17.09  

  10 

 Забір′я
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.

19

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:2

ФК Стара Боярка

  17.09  

14 

 Забір'я
Пошелюзний А.
Аврамчук В.
Коваль О.

20

ФК Музичі

1:2 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 17.09 

 11

П.П.Борщагівка
Вишневський Ю.
Хімиченко К.
 Коваль О.

 

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81