3 тур відкритого чемпіонату сезону 2017 року



3 тур Група А (20.05 – 21.05)

ФК Джуніорс (Шпитьки) 4-2 ФК Арсенал (Боярка)
- неділя, 21.05 о 17:00 Шпитьки

Гаврилюк Сергій
Гаврилюк Ярослав
Чалий Велерій
ФК Зеніт (Святопетрівське) 0-1 ФК Гостинний Двір (Вишневе)
- неділя, 21.05 об 11:00 П.П.Борщагівка 

Дуднік Вячеслав
Коваль Олександр
Бучаков Олександр

Подробнее...

Огляд 2-го туру, група А.


Блиск і злидні шпитьківських «королів»…

Огляд матчів другого туру, група «А»

«Динамо» (Вишневе) – «Вишневе» (Вишневе) 0-3 (0-1)

14.05, 15.00, Вишневе, стадіон «Центральний», 100 глядачів, +15.

Подробнее...

Огляд 2-го туру, група Б.


«Зірковий» форвард змушує сумувати «торсиду» в Гореничах…

Огляд другого туру, група «Б»

ФК «Лука» (Гореничі) – ФК «Глобал» (Чабани – Новосілки) 5-1 (1-1)

14.05, 10.00, Буча, стадіон «ПМК», 40 глядачів, +16.

Подробнее...

Огляд 2-го туру, 2 ліга.


Майстерність не проп’єш, або як досвід переміг молодість…

Огляд другого туру. 2 ліга.

«Атлетик» (Білогородка) – «Чайка» (Мотижин) 2-1 (1-0)

13.05, 17.00, Білогородка, стадіон «Колос». 60 глядачів, +11.

Подробнее...

Огляд 2-го туру, 3 ліга.


Хитру сороку спіймати морока, а на сорок сорок – сорок морок…

Огляд матчів третьої ліги (2 тур)

«Омега» (Тарасівка) – «Гатне-2» (Гатне) 3-2 (1-1)

Подробнее...

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Вища ліга

ФК "Джуніорс" (Шпитьки)
Балашев Юрій 098-639-59-76
Форма:                                     
ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Остапюк Володимир 067-440-64-06
Форма: 
ФК Гостомель
Ступак Олег 096-307-39-77
Форма: 
ФК Зеніт (Святопетрівське)
Невєдомський Денис 093-320-29-06
Форма: 
ФК Факел (Гостомель)
Вакуленко Ігор  067-232-25-84  
Форма: 
ФК Локомотив (Вишневе)
Карташев Сергій 093-976-75-69
Форма: 
СК Софія (Соф.Борщагівка)
Бондаренко Олег 063-580-97-28
Форма: 
ФК Арсенал (Боярка)
Кошелєв Антон 063-443-44-31
Форма: 
ФК Барс (Ірпінь)
Юрчук Олександр 097-855-41-73
Форма: 
ФК Кудрівка-Ірпінь (Ірпінь)
Степаненко Юрій 097-946-92-07
Форма: 

Перша ліга

SC Гатне
Давиденко Андрій 095-250-47-48
Форма: 
ФК Лука (Гореничі)
Лахненко Олександр 063-393-46-61
Форма: 
ФК Кімерка (Гостомель)
Венгер Олександр 097-495-94-39;  093-530-54-52
Форма: 
ФК Вишневе
Шумунов Володимир 093-270-78-21
Форма: 
ФК Global (Чабани-Новосілки)
Старунський Андрій 067-209-03-56
Форма: 
ФК Гореничі
Здоренко Роман 098-270-82-86
Форма: 
СК Шпитьки
Курза Ігор 097-334-14-29
Форма: 
СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Майданович Анатолій 063-482-62-05
Форма: 
СК Атлетік (Білогородка)
Ковальчук Вадим 093-006-57-01
Форма: 
ФК Колос (Мотижин)
Сухенко Ігор 066-351-28-90
Форма: 

Друга ліга

ФК Динамо (Вишневе)
Кириченко Олександр 067-781-44-29
Форма: 
ФК Колос (Музичі)
Цвіркун Дмитро 099-929-85-73
Форма: 
СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
Бірюк Дмитро 050-382-57-03
Форма: 
ФК Нива (Бузова)
Сорока Дмитро 063-755-57-03
Форма:
СК Забір'я
Незенко Віктор 097-512-55-00
Форма:
ФК Хотів
Шевчук Віталій 097-665-46-15
Форма:
CК Віннер (Боярка)
Вєрний Михайло 096 – 459 – 37 – 45
Форма:
ФК Ширма (Білогородка)
Чередніченко Дмитро 096-463-11-30
Форма:
ФК УФАМ (Білогородка)
Боровик Ігор 067-507-97-03
Форма:
ФК Білокняжич (Іванковичі)
Пацкан Михайло  096-011-01-14
Форма:

Третя ліга (Групи А і Б)

ФК Дмитрівка
Дідич Богдан 063-480-30-00\
Форма:
СК Прогрес (Крюківщина)
Буханенко Олександр  063-377-64-58
Форма:
SC Гатне-2
Давиденко Андрій 095-250-47-48
Форма:
ФК Ходосівка
Оситапенко Руслан  093-405-15-61
Форма:
ФК Омега (Тарасівка)
Романовський Володимир – 098-477-46-34
Форма:
ФК Стара Боярка (Боярка)
Буртовий Валерій 063-176-62-06
Форма:
ФК Стоянка
Мишута Юрій 063-714-40-20
Форма:
ФК Стимул (Юрівка)
Бердник Валерій 098-570-65-16
Форма:
ФК Княжичі
Музиченко Костянтин 067-474-71-75
Форма:
СК Білгород (Білогородка)
Пилипенко Сергій 098-339-63-36
Форма:
ФК Прометей (Нове)
Рудик Юрій 099-151-61-33
Форма:
ФК Вишневе-2
Менюк Ігор 093-012-85-57
Форма:
СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Турченко Віталій 067-800-02-02
Форма:
ФК "40" Гореничі-Шпитьки
Іванов Владислав 068-939-90-25
Форма:
ФК Ветеран (Боярка)
Олійник Володимир 067-435-44-77 
Форма:

Відеогалерея


“Гостинний Двір“ 1:1 “Джуніорс“

Кубок Району 1/2 “Факел“ 3:5 “Джуніорс“

1/8 Кубка ФК Гостинний двір 3:3 (6:7) ФК Факел

Меморіал Чанових - 2018. Нагородження.

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81