Дискваліфікації 4-13-16 туру чемпіонату сезону 2017 року.

Вища ліга
Всі мають право грати
Перша ліга
Гапон Олексій ФК Локомотив (Вишневе)
Морочило Дмитро ФК Чайка-2 (П.П.Борщагівка)
Друга ліга
Захарченко Артем ФК Олімп (Вишневе)
Дідич Богдан ФК Дмитрівка
Скиба Володимир  ФК Атлетік (Білогородка)
Третя ліга
Бердник Валерій ФК Стимул (Юрівка)
Цись Сергій ФК Нива (Бузова)
Вергелес Павло ФК СБ (Боярка)
Лещенко Вадим ФК Ширма (Білогородка)
Удовиченко Дмитро ФК Ширма (Білогородка)
Безпалий Олексій ФК Гатне-2

11 тур чемпіонату серед ветеранів сезону 2017 року.


ФКВ Білгород 4-6 ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) - субота, 16.09 - 9:00.
ФКВ Забіря 2-2 ФКВ Гатне - субота, 16.09 - 10:00.
ФКВ Ветеран 2-3 ФКВ Уфам - субота, 16.09 - 11:00.

4 тур (вища-перша ліга) 13 тур (друга ліга) - 16 тур (третя ліга) відкритого чемпіонату КСРФФ сезону 2017 року.

 

4 тур (16.09 -17.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Зеніт (Святоперівське)

2:5 

ФК Гореничі 1960

  17.09 

 10

Гореничі 
Овдієнко В.
Хорошилов М.
Приймак О.

17

ФК Арсенал (Боярка)

0:2 

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 17.09 

 17 

Боярка
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

18

ФК Лука (Гореничі)

 0:1

ФК Гостомель

  17.09  

  10 

 Забір′я
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.

19

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:2

ФК Стара Боярка

  17.09  

14 

 Забір'я
Пошелюзний А.
Аврамчук В.
Коваль О.

20

ФК Музичі

1:2 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 17.09 

 11

П.П.Борщагівка
Вишневський Ю.
Хімиченко К.
 Коваль О.

 

Арбітри 3-12-15 туру сезону 2017 року.

3 тур (9.09 - 10.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Музичі

 4:1

ФК Зеніт (Святоперівське)

10.09

11

Вишневе
Мельниченко Д.
Тітов О.
Бучаков О.

12

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 1:0

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

10.09

16:45

Шпитьки

 

 

13

ФК Стара Боярка

 0:1

ФК Лука (Гореничі)

10.09

16

Боярка
Огородник С.
Шаботенко М.
Дмитренко А.

14

ФК Гостомель

 3:2

ФК Арсенал (Боярка)

10.09

10

Гостомель
Сіренко В.
Медвєдєв А.
Фофанов С.

15

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 0:3

ФК Гореничі 1960

10.09

12

Гореничі
Чалий В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

 

Подробнее...

Дискваліфікації 3-12-15 туру чемпіонату сезону 2017 року.



Вища ліга

 

Перша ліга

Юрченко Микола ФК Чайка-2 (П.П.Борщагівка)

Друга ліга

Шушков Максим  ФК Ветеран (Боярка)

Боречко Олександр ФК Хотів

Ківачук Олексій ФК Музичі-2

Третя ліга

Бердник Володимир ФК Стимул (Юрівка)

Бойко Павло ФК Віннер (Боярка)

Сафончик Олександр ФК Гатне-2

Лапа Сергій ФК СБ

Збори представників дитячих команд.

В п′ятницу 8 вересня о 17:00
в офісі КСРФФ відбудуться збори представників дитячих команд.

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81