Дискваліфікації 6-15-18 туру чемпіонату сезону 2017 року.


Вища ліга

Демидов Руслан ФК Гостомель
Фещенко Андрій ФК Гостомель
Адаменко Роман ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Шеповський Єгор ФК Зеніт (Святопетрівське)
Корчинський Віталій ФК Арсенал (Боярка)
Мовялко Андрій ФК Арсенал (Боярка)
Перша ліга
Ушатюк Сергій ФК Динамо (Вишневе)
Гапон Олексій ФК Локомотив (Вишневе)
Солонина Євген ФК Чайка-2 (П.П.Борщагівка)
Білоконь Андрій Фк Кімерка (Гостомель)
Друга ліга
Булаков Олексій ФК Ветеран (Боярка)
Нагорнюк Станіслав ФК Ветеран (Боярка)
Пукашук Олександр ФК Чайка - Мотижин
Щербіна Ігор ФК Дмитрівка
Калашніков Владислав ФК Атлетик (Білогородка)
Третя ліга
Лещенко Вадим ФК Ширма (Білогородка)
Боярчук Артем ФК Стоянка
Гаврюшин Владислав СК Гатне-2
Федотов Олександр СК Прогрес (Крюківщина)

13 тур чемпіонату серед ветеранів сезону 2017 року.


ФКВ Гатне 2:8 ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) - 30.09 - 9:00 Забір′я
ФКВ Забір′я перенос ФКВ Уфам

ФКВ Боярка перенос ФКВ Ветеран (Боярка)

6 тур (вища-перша ліга) 15 тур (друга ліга) - 18 тур (третя ліга) відкритого чемпіонату КСРФФ сезону 2017 року.

6 тур Вища ліга (30.09 - 1.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Зеніт (Святоперівське)

 3:1

ФК Арсенал (Боярка)

  1.10

 12:30

Боярка 

27

ФК Лука (Гореничі)

 1:1

ФК Гореничі 1960

  1.10 

 10

 Ірпінь

28

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:1

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

  1.10

13 

Вишневе 

29

ФК Музичі

 2:1 

ФК Гостомель

  1.10

11

Вишневе 

30

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 3:0

ФК Стара Боярка

  1.10

 10

Шпитьки

6 тур Перша ліга (30.09 - 1.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 0:1

ФК Чайка -2 (П.-П. Борщагівка)

 1.10 

 13:30

Новосілки 

27

ФК Енергія (Чабани)

 0:4

ФК Динамо (Вишневе)

 1.10

 15

Білогородка 

28

ФК Княжичі

 1:0

СК Шпитьки

 1.10

10 

 Забіря

29

ФК Факел (Гостомель)

 5:2

ФК Локомотив (Вишневе)

 1.10

 13

 Гостомель

30

ФК Вишневе

 0:2

ФК Кімерка (Гостомель)

  30.09 

 18

Вишневе 

15 тур Друга ліга (30.09 - 1.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Гореничі - 2

 1:2 

СК Гатне

 30.09

 10 

 Гореничі

72

ФК Атлетік (Білогородка)

 1:3

ФК Музичі - 2

 30.09

 14

 Білогородка

73

ФК Дмитрівка

1:5 

ФК Олімп (Вишневе)

1.10 

 17 

Дмитрівка 

74

ФК Чайка-Мотижин (Мотижин)

 5:0

ФК Ветеран (Боярка)

30.09 

10 

П.П. Борщагівка 

75

ФК Хотів

 0:2

ФК Забір

1.10 

 15

 Хотів

18 тур Третя ліга (30.09 – 1.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

93

ФК СБ  (Боярка)

 3:1

ФК Стоянка

 30.09

12:30 

 Боярка

94

ФК Ширма (Білогородка)

 2:2 

ФК Нива (Бузова)

 30.09

 16

Білогородка 

95

СК Гатне -2

 4:0

ФК Ходосівка

1.10 

16 

Гатне 

96

ФК Омега (Тарасівка)

 1:2

ФК Віннер (Боярка)

 30.09

 16

 Боярка

97

ФК Стимул (Юрівка)

1:5 

ФК УФАМ (Білогородка)

 1.10

 15

Тарасівка 

98

СК Прогрес (Крюківщина)

1:2 

ФК Сокіл - 2 (Мих.Рубежівка)

1.10 

16 

Крюківщина 

Дискваліфікації 5-14-17 туру чемпіонату сезону 2017 року.


Вища ліга

Всі мають право грати.
Перша ліга
Мельниченко Олександр ФК Global (Чабани)
Гапон Олексій ФК Локомотив (Вишневе)

Друга ліга
Головієнко Олег ФК Дмитрівка
Павлюченко Артем ФК Музичі-2
Третя ліга
Кравченко Олексій СК Прогрес (Крюківщина)
Олешко Олександр СК Прогрес (Крюківщина)
Колодчук Сергій ФК Ширма (Біллогородка)

12 тур чемпіонату серед ветеранів сезону 2017 року.

 
ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) 5-0 ФКВ Ветеран (Боярка) - субота, 23 вересня - 9:00
ФКВ Гатне 6-3 ФКВ Білгород - субота, 23 вересня - 10:00
ФКВ Уфам 7-2 ФКВ Боярка - субота, 23 вересня - 11:00
ФКВ Білгород 2-3 ФКВ Забір′я - субота, 23 вересня - 12:00

5 тур (вища-перша ліга) 14 тур (друга ліга) - 17 тур (третя ліга) відкритого чемпіонату КСРФФ сезону 2017 року.

5 тур (23.09 - 24.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 0:1

ФК Зеніт (Святоперівське)

24.09

16:30

Шпитьки
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

22

ФК Стара Боярка

 0:3

ФК Музичі

24.09

16

Боярка
Мельниченко Д
Коваль О.
Медведєв А.

23

ФК Гостомель

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

24.09

10

Гостомель
Задиран С
Машковський В.
Середа А.

24

ФК Софія (Соф. Борщагівка)

 1:2

ФК Лука (Гореничі)

24.09

11

ПП Борщагівка
Бучаков О.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

25

ФК Гореничі 1960

 3:1

ФК Арсенал (Боярка)

24.09

16

Гореничі
Притика О.
Приятель А.
Хорошилов М. 


Подробнее...

Відеогалерея


Суперкубок ФК Джуніорс 5:1 ФК Гореничі 1960

Софія 4:6 Джуніорс

Факел 0 - 2 Джуніорс

Вишневе 0-4 Джуніорс

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81