Юним футболістам!


Спортивний клуб "Чайка" оголошує набір дітей віком від 4-х до 16-ти років до дитячо-юнацької футбольної школи. 

Ми пропонуємо : 
-всі умови для тренування вашої дитини 
-високий рівень змагань по всій Україні 
-якісну роботу професійних тренерів 
http://fcchaika.com.ua/ 
067 -583-92-88 Шатело Богдан Васильович, тренер клубу. 
093 -067-57-36 Баранович Роман Миколайович, адміністратор клубу.

Дискваліфікації 14-16 туру - 2018.


Вища ліга

Карнаух Сергій ФК Кудрівка-Ірпінь (Ірпінь)
Дубовець Владислав СК Софія (Соф.Борщагівка)
Кошелєв Антон ФК Арсенал (Боярка)
Дубина Роман ФК Локомотив (Вишневе)
Перша ліга
Давиденко Сергій ФК Лука (Гореничі)
Махов Денис ФК Кімерка (Гостомель)
Коробка Максим ФК Вишневе
Юрченко Микола СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Кабанець Андрій СК Шпитьки
Друга ліга
Дорошенко Сергій ФК Колос (Музичі)
Шаповалов Віктор СК Забір′я
Білий Дмитро, Боровик Ігор ФК УФАМ 
Третя ліга
Шенегейда Костянтин ФК Стоянка
Шенегейда Дмитро ФК Стоянка
Бугера Максим та Кабанець Сергій СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Абойоде Коле Аквнвалі ФК Ходосівка

Ювілей команди «молодих батьків»!


8 вересня свій перший ювілей – 10 років з моменту створення – відсвяткував футбольний клуб «Ветеран» з Боярки. Багато славних досягнень має цей колектив за своїми плечима. Та ми згадаємо в своїй розповіді лише про два з них. В 2008 році тільки-но створений «Ветеран» зіграв свою першу гру в чемпіонаті Києво-Святошинського району, і відразу, як-то кажуть, «з корабля на бал», виграв срібні нагороди в третьому дивізіоні пристоличної футбольної ліги.

Традиційний турнір присвячений Дню Петропавлівської Борщагівки



Юні футболісти з Христинівки Черкаської області завоювали головну нагороду в кількагодинних перегонах, що відбулися на «Козак Арені». Вони випередили вишгородську «Чайку» та ставищенський «Любомир» у фінальній групі.

Юні петропавлівці, фінішувавши четвертими, були неабияк задоволені тим, що випередили одноклубників з Черкас, а також сильні команди з Денихівки Тетіївського району, Кагарлика, Білої Церкви та Фастова.

Подробнее...

14-16 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги, ветерани 35+) сезону 2018 року.

14 тур Вища ліга (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 8:0

ФК Гостомель

 23.09

16:30 

Гостомель 
Притика О.

Медведєв А.
Козлов Д.

67

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:2

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 23.09

9:00 

Вишневе 
Бучаков О.

Огородник С.
Коваль О.

68

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 8:3

ФК Факел (Гостомель)

 23.09

16:30

Шпитьки 
Шоботенко М.

Снімщиков А.
Сорока Д.

69

ФК Ліневич-Груп (Ірпінь)

 +:-

ФК Локомотив (Вишневе)

 22.09 

 16:00

Гостомель 
Медведєв А.

Гончаренко О.
Снімщиков А.

70

ФК Арсенал (Боярка)

 2:4

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 23.09

 17:00

 Боярка
Огородник С.

Ткаченко В.
Приятель А.

Дискваліфікації 13-15 туру.


Вища ліга

Семенюк Микита ФК Факел (Гостомель)

Діденко Євген ФК Арсенал (Боярка)

Корбут Ігор СК Софія (Соф.Борщагівка)
Кутовий Сергій СК Софія (Соф.Борщагівка)

Перша ліга

Матвієнко Володимир СК Чайка (П.П.Борщагівка)

Безобчук Олег СК Чайка (П.П.Борщагівка)

Ходоровський Олексій ФК Лука (Гореничі)

Давиденко Сергіїй ФК Лука (Гореничі)

Друга ліга

Боровик Ігор ФК УФАМ (Білогородка)

Третя ліга

Бугера Максим СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

Кабанець Сергій СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

Абойоде Коле Акінвалі ФК Ходосівка

Матюшенко Юрій ФК Стоянка

Карпук Владислав ФК Вишневе-2

Гальчук Владислав ФК Дмитрівка

Шаблін Іван ФК Княжичі

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81