Збори представників команд, підведення підсумків сезону 2018 року.


Шановні представники команд!
В середу 24.10 о 18:00 в актовому залі РДА відбудуться збори представників команд всіх ліг.

Порядок денний

1. Підведення підсумків сезону 2018 року.
2. Попереднє обговорення кандидатур для нагородження в номінаціях за підсумками сезону 2018 року.
3. Внесення змін в регламент КСРФФ (пропозиції).
4. Обговорення календарного плану заходів ГО КСРФФ на 2019 рік.
5. Різне.

14 тур чемпіонату серед ветеранів 35+ сезону 2018 року

14 тур (27.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 3:2

ФКВ Білогородка

27.10

10:00 

Вишневе

2

SКВ Гатне

+:-

ФКВ Стара Боярка

---

---

---

3

ФКВ Ветеран (Боярка)

3:0 

ФКВ УФАМ (Білогородка)

27.10

  8:45 

Вишневе

4

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

 2:2

ФКВ Забіря

27.10

 8:45

Вишневе

Всі – по місцях!


Минулих вихідних фінішував черговий сезон в Києво-Святошинській футбольній лізі. Останній тур приніс такі результати:

Вища ліга. 21 жовтня.

«Кудрівка-Ірпінь» - «Факел» (Гостомель) 3:2 (2:0) Голи: Р.Ніфталієв (11), М.Романюк (22), М.Мартиненко (82) – С.Дикий (57), М.Никитюк (88). Попереджений М.Никитюк (Факел)

«Гостинний Двір» (Вишневе) – «Арсенал» (Боярка) 2:2

«Джуніорс-СБ» (Шпитьки) – «Ліневич Груп» (Ірпінь) – матч був припинений арбітром зустрічі в зв’язку з тим, що в складі «Джуніорс-СБ» на полі залишилось менше семи гравців.

«Гостомель» - «Софія» (Соф. Борщагівка) – неявка «Гостомеля»

«Зеніт» (Святопетрівське) – «Локомотив» (Вишневе) – неявка «Локомотива»

Отже, за підсумками всіх зустрічей чемпіонами району в 2018 році стала команда «Джуніорс-СБ» (Шпитьки), друге місце – в активі ФК «Софія» (Софіївська Борщагівка), «бронза» дісталася команді «Гостинний Двір» (Вишневе). На жаль, як і в минулому сезоні, ми побачили в змаганнях вищої ліги в останньому турі цілу епідемію незіграних матчів.

Подробнее...

Дискваліфікації 18-го тура сезону 2018 року.

Вища ліга
Юрчук Олександр ФК Ліневич Груп
Волинець Олександр ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Перша ліга
Брижак Володимир СК Шпитьки
Литвиненко Степан ФК Гореничі
Лагойко Сергій ФК Лука

Петров Дмитро ФК Гореничі
Троцько Василь ФК Гореничі
Фалілєєв Артем ФК Вишневе
Приходько Сергій ФК Вишневе
Майданович Анатолій СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Друга ліга
Гайдюченко Віктор СК Віннер (Боярка)

18-13 тур сезону 2018

 

18 тур (20.10 - 21.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

3:2 

ФК Факел (Гостомель)

21.10 

 16:00

Податкова Академія
Приятель А.
Середа В.
Снімщиков А. 

87

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 +:-

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

88

ФК Гостомель

 -:+

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

89

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

2:2 

ФК Арсенал (Боярка)

21.10 

 16:00

Вишневе 
Дудник В.
Ікбе П.
Огородник С.

90

ФК Джуніорс-СБ (К-Святошинський р-н)

 0:3 (тех)

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

21.10

 16:00

Ірпінь
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

 

18 тур (20.10 - 21.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 1:4

SC Гатне

 20.10 

 15:00 

П.П.Борщагівка 
Мельниченко Д.
Дудник В.
Ікбе П.

87

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 0:3

ФК Гореничі

20.10

 15:00

Гореничі
Гаврилюк С.
Сіренко В.
Приймак С.

88

СК Шпитьки

0:5 

ФК Вишневе

20.10

 15:00

 Шпитьки
Грицай В.
Грицай М.
Суслик А.

89

ФК Кімерка (Гостомель)

+:- 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

90

ФК Лука (Гореничі)

 2:1

ФК Атлетік (Білогородка)

20.10

 15:00

Білогородка 
Юхименко О.
Гінда В.
Остапюк В.

 

18 тур (20.10 - 21.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

 ---

--- 

ФК Нива (Бузова)

 ---

 ---

--- 

87

ФК УФАМ (Білогородка)

2:5 

СК Забір'я

 21.10

 13:00

 Білогородка
Гінда В.
Ткаченко В.
Прикота В.

88

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 5:0

ФК Хотів

 21.10

 13:00 

 Ірпінь
Приятель А.
Середа В.
Снімщиков А. 

89

ФК Колос (Музичі)

 0:3

СК Віннер (Боярка)

 21.10

 13:00

 Музичі
Чалий В.
Джамбулатов В.
Огородник С.

90

ФК Динамо (Вишневе)

 2:2

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 21.10

 13:00 

Вишневе
Сіренко В.
Остапюк В.
Юхименко О.

 

13 тур (20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Забір’я

 1:4

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

20.10

  9:00 

Вишневе
Ікбе П.

2

ФКВ УФАМ (Білогородка)

  1:4 

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

20.10

 9:00

Вишневе
Душко В.

3

ФКВ Стара Боярка

 -:+

ФКВ Ветеран(Боярка)

---

 ---

---

4

ФКВ Білогородка

 3:0

SКВ Гатне

20.10

 10:30

Вишневе
Душко В.

Фестиваль дитячого футболу в Гостомелі


Гостомель має давні футбольні традиції. Три футбольні команди  «Гостомель», «Факел» та «Кімерка» постійно представляють містечко в чемпіонаті Києво-Святошинського району, не сходить з футбольної арени команда ветеранів «Гладіолус», котра має низку здобутих перемог на турнірах різноманітного рівня. Віднедавна в селищі почав діяти дитячий футбольний клуб,  вихованці якого взяли активну участь в футбольному фестивалі, присвяченому 525-й річниці заснування Гостомеля. Це свято футболу нещодавно  відбулося на центральному стадіоні Гостомеля за ініціативи й підтримки  «Агенції розвитку Гостомеля»,  організації «Розбудова» та «Футбольного клубу «Гостомель». Більше про футбольний фестиваль у Гостомелі розповів його організатор, футбольний тренер та громадський активіст Сергій Каморний:

Подробнее...

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81