Ювілей команди «молодих батьків»!


8 вересня свій перший ювілей – 10 років з моменту створення – відсвяткував футбольний клуб «Ветеран» з Боярки. Багато славних досягнень має цей колектив за своїми плечима. Та ми згадаємо в своїй розповіді лише про два з них. В 2008 році тільки-но створений «Ветеран» зіграв свою першу гру в чемпіонаті Києво-Святошинського району, і відразу, як-то кажуть, «з корабля на бал», виграв срібні нагороди в третьому дивізіоні пристоличної футбольної ліги.

14-16 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги, ветерани 35+) сезону 2018 року.


14 тур Вища ліга (2
2.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Гостомель

 23.09

16:00 

Гостомель 

67

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 23.09

9:00 

Вишневе 

68

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 

ФК Факел (Гостомель)

 23.09

16:30

Шпитьки 

69

ФК Ліневич-Груп (Ірпінь)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

  22.09 

 16:00

Гостомель 

70

ФК Арсенал (Боярка)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 23.09

 17:00

 Боярка

14 тур Перша ліга (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Вишневе

 23.09

 13:00

П.-П. Борщагівка 

67

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 22:09

 12:30

Гостомель 

68

ФК Лука (Гореничі)

 

SC Гатне

 22.09

 16:00

Ірпінь 

69

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гореничі

 23.09

 16:00

Білогородка 

70

СК Шпитьки

 

ФК Колос (Мотижин)

  23.09 

 13:30

Шпитьки  

14 тур Друга ліга (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

 ---

 ---

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

--- 

 ---

 ---

67

ФК Колос (Музичі)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 22.09

 10:00

Гореничі 

68

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Нива (Бузова)

  22.09 

 14:00

Вишневе 

69

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Забір'я

 23.09

 14;00

Іванковичі

70

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Хотів

 23.09

 15:00

Боярка 

16 тур Третя ліга 1-8 місце (22.09 – 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

 Час

Місце проведення

61

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 23.09

 10:00

 Білогородка

62

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Дмитрівка

 23.09

  15:30 

 Забір*я

63

ФК Стара Боярка

 

СК Прогрес (Крюківщина)

  22.09 

 10:00

 Боярка 

64

SC Гатне - 2

 

ФК Вишневе - 2

  22.09 

  11:00 

Гатне 

16 тур Третя ліга 9-16 місце (22.09 – 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Княжичі

 23.09

 13:00

Забір‘я 

62

ФК Ветеран Vents (Боярка)

 

ФК Стоянка

 22.09 

12:00 

Боярка 

63

ФК Ширма (Білогородка)

 

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

22.09

16:00 

Білогородка 

64

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

ФК Ходосівка

 23.09 

11:00 

Шпитьки 

9 тур Ветерани 35+ (22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Стара Боярка

 

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

22.09

  9:45

Вишневе

2

ФКВ Білгород

 

ФКВ УФАМ (Білогородка)

22.09

  8:45

Вишневе

3

SКВ Гатне

 

ФКВ Забіря

22.09

  9:45

Вишневе

4

ФКВ Ветеран Vents (Боярка)

 

ФКВ Гостинний Двір(Вишневе)

22.09

  8:45

Вишневе


Перенесені матчі чемпіонату серед ветеранів 35+:
ФКВ Софія - ФКВ Гостинний двір
ФКВ УФАМ - ФКВ Білгород

Перенесені матчі чемпіонату:
ФК Нива (Бузова) - СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
ФК Кудрівка-Ірпінь (Ірпінь) - ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

Традиційний турнір присвячений Дню Петропавлівської Борщагівки



Юні футболісти з Христинівки Черкаської області завоювали головну нагороду в кількагодинних перегонах, що відбулися на «Козак Арені». Вони випередили вишгородську «Чайку» та ставищенський «Любомир» у фінальній групі.

Юні петропавлівці, фінішувавши четвертими, були неабияк задоволені тим, що випередили одноклубників з Черкас, а також сильні команди з Денихівки Тетіївського району, Кагарлика, Білої Церкви та Фастова.

Подробнее...

Дискваліфікації 13-15 туру.


Вища ліга

Семенюк Микита ФК Факел (Гостомель)

Діденко Євген ФК Арсенал (Боярка)

Корбут Ігор СК Софія (Соф.Борщагівка)
Кутовий Сергій СК Софія (Соф.Борщагівка)

Перша ліга

Матвієнко Володимир СК Чайка (П.П.Борщагівка)

Безобчук Олег СК Чайка (П.П.Борщагівка)

Ходоровський Олексій ФК Лука (Гореничі)

Давиденко Сергіїй ФК Лука (Гореничі)

Друга ліга

Боровик Ігор ФК УФАМ (Білогородка)

Третя ліга

Бугера Максим СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

Кабанець Сергій СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

Абойоде Коле Акінвалі ФК Ходосівка

Матюшенко Юрій ФК Стоянка

Карпук Владислав ФК Вишневе-2

Гальчук Владислав ФК Дмитрівка

Шаблін Іван ФК Княжичі

Вітаємо очільника Києво-Святошинського футболу!



Сьогодні святкує свій день народження Валерій Чалий, багаторічний гетьман пристоличної спільноти лицарів «народної гри»! Народжений у славному місті Батурині, Валерій Іванович успадкував усі найкращі риси успішного лідера: ретельну вимогливість керівника, уважне ставлення до своїх підлеглих, рідкісне вміння знайти правильне рішення в найкоротший термін, системний погляд на успішний розвиток організації. І найголовніше – він до безтями залюблений у футбол, і ця гра відповідає йому взаємністю!
Футбольна спільнота нашого району щиро вітає іменинника та бажає йому «завжди влучати в дев’ятку та ніколи не потрапляти в офсайд»!   

13-15 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.

13 тур Вища ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 0:1

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 16.09 

 17:30 

 П.П.Борщагівка

62

ФК Локомотив (Вишневе)

 3:4

ФК Арсенал (Боярка)

 16.09

 11:00

 Вишневе

63

ФК Факел (Гостомель)

  3:1 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

16.09 

 11:30

 Гостомель

64

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 4:2

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 16.09

17:00 

 Шпитьки

65

ФК Гостомель

2:4 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 15.09

17:00 

 Гостомель

13 тур Перша ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Шпитьки

 1:0

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 15.09

13:00 

Шпитьки 

62

ФК Гореничі

 6:4

ФК Колос (Мотижин)

 15.09

17:00 

 Гореничі

63

SC Гатне

 5:2

ФК Атлетік (Білогородка)

 16.09

 16:00

 Гатне

64

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 1:4

ФК Лука (Гореничі)

  15.09 

 16:00

 Гатне

65

ФК Вишневе

 0:3

ФК Кімерка (Гостомель)

 16.09

 16:00

 Вишневе

13 тур Друга ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Хотів

 ---

 ---

--- 

 ---

--- 

62

СК Забір'я

1:3 

СК Віннер (Боярка)

 15.09

 13:00

Забір‘я 

63

ФК Нива (Бузова)

-:+ 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

15.09 

 11:00

 Шпитьки

64

ФК УФАМ (Білогородка)

 4:1

ФК Динамо (Вишневе)

  16.09 

 16:00

Білогородка 

65

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

3:2

ФК Колос (Музичі)

  16.09 

15:00 

 Ірпінь

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

СК Прогрес (Крюківщина)

 2:4

СК Білгород (Білогородка)

  15.09 

11:00 

Боярка 

58

ФК Вишневе - 2

 1:3

ФК Прометей (Нове)

 16.09

13:00 

Вишневе

53

ФК Дмитрівка

 2:0

SC Гатне - 2

 16.09

 17:30

 Дмитрівка

60

ФК Омега (Тарасівка)

 0:5

ФК Стара Боярка

 16.09

 17:00

Боярка

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

ФК Стоянка

 6:0

ФК Стимул (Юрівка)

 16.09

16:00 

ПМК Буча

58

ФК Княжичі

 1:4

ФК Ветеран (Боярка)

  16.09 

11:00 

Княжичі 

59

ФК Ходосівка

 3:0

ФК Ширма (Білогородка)

 16.09

16:30 

 Хотів

60

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 3:3

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 16.09

 11:00

 Шпитьки

8 тур Ветерани 35+ (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 0:0

ФКВ Гостинний Двір(Вишневе)

 15.09

10:00 

Вишневе

2

ФКВ Забіря

 0:5

ФКВ Ветеран(Боярка)

 15.09 

 10:00

Вишневе

3

ФКВ УФАМ(Білогородка)

 3:2

SКВ Гатне

 15.09

 11:00 

Вишневе

4

ФКВ Стара Боярка

 1:2

ФКВ Білогородка

 15.09 

 11:00

Вишневе

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81