До уваги представників команд!


Комітет з проведення змагань рекомендує в дев’ятому турі проводити матчі в ранковий та вечірній час в зв’язку з високою температурою повітря
(орієнтовно – в 10.00 та 17.00).
Бажано уникати проведення матчів в обідній час з 13.00 по 16.00.
Крім того, враховуючи, що наступна субота – робоча, матчі варто в цей день розпочинати з 18.00.
Якщо обидві команди – суперники досягнуть згоди про проведення матчів в нерекомендований час, можливе проведення матчів в домовлений час.

9 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.

9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

42

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 24/06

10:30 

 Вишневе

43

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

44

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

45

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

Подробнее...

Вітаємо з Днем Народження!



ГО КСРФФ та вся футбольна спільнота Києво-Святошинського району вітають члена виконавчого комітету нашої федерації, організатора та тренера ФК "УФАМ", майстерного футболіста та вмілого хірурга, Людину з великої літери Ігоря Миколайовича Боровика!
Бажаємо впевнених перемог на полі і в житті, вірних друзів та незрадливоі удачі, щастя, кохання та сімейного благополуччя!
Символічно, що нинішній день народження чемпіона світу серед медиків, дворазового чемпіона України співпав з днем медичного працівника!
Нехай ваші мрії здійснюються, друзі-футболісти з медичними дипломами під проводом блискучого хірурга-півзахисника Ігоря Боровика!

Дискваліфікації 8-го туру сезону 2018 року.


Вища ліга
Левенець Олександр ФК Джуніорс (Шпитьки)
Феленюк Сергій ФК Барс (Ірпінь)
Пузій Антон ФК Арсенал (Боярка)
Космацький Юрій ФК Барс (Ірпінь)
Гінда Володимир ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Перша ліга
Семикін Андрій СК Шпитьки
Савчук Євген ФК Колос (Мотижин)
Орловський Дмитро СК Чайка (П.П.Борщагівка)
Набатчиков Сергій ФК Кімерка (Гостомель)
Козенко Михайло
Друга ліга
Данченко Олександр ФК Нива (Бузова)
Гуща Дмитро ФК Колос (Музичі)
Третя ліга
Парубець Владислав ФК Прометей (Нове)

8 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.


8 тур Вища ліга (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 1:3

ФК Барс (Ірпінь)

 17.06

 11:00

Податкова академія 
Мельниченко Д.
Медведєв А.
Козлов Д.

37

ФК Арсенал (Боярка)

 1:4

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 17.06

  18:00 

Боярка Зеніт 
Дуднік В.
Коваль О.

38

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 1:2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 16.06

  12:00 

Вишневе 
Титов О.
Гринь К.
Коваль О.

39

ФК Гостомель

 11:1

ФК Локомотив (Вишневе)

 16.06

  18:00 

 Гостомель
Медведєв А.
Мельниченко М.
Козлов Д.

40

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 0:3

ФК Факел (Гостомель)

  16.06 

 19:00

 Вишневе
Мельниченко Д.
Коваль О.
Огородник С.

 

Подробнее...

Стадіон «Нептун» в селі Забір’я: офіційне відкриття!



Нещодавно на спортивній карті району з’явився симпатичний, гарно облаштований, чисто футбольний стадіон в селі Забір’я, яке славне своїми  давніми традиціями «гри мільйонів». Так, на цьому місці, відкритому для всіх вітрів, і раніше був сільський стадіон, на якому місцева команда завжди була незручним суперником для будь-яких гостей, але то було просто футбольне поле, а тепер це справжня спортивна споруда: з гарним трав’яним газоном, системою поливу, зручними роздягальнями та компактними трибунами. 2 червня відбулося офіційне відкриття стадіону «Нептун», яке стало справжнім святом для спортивної громадськості не тільки села, а й усього району.

Подробнее...

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81