KSRFF

Третя ліга (друге коло)

Календар ігор
Відкритої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Ігри з 1 по 8 місце) 2018 р.

15 тур (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

СК Прогрес (Крюківщина)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

58

ФК Вишневе - 2

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

53

ФК Дмитрівка

 

SC Гатне - 2

 

 

 

60

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

16 тур (22.09 – 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

62

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

63

ФК Стара Боярка

 

СК Прогрес (Крюківщина)

 

 

 

64

SC Гатне - 2

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

17 тур (29.09 – 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

65

СК Прогрес (Крюківщина)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

66

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

67

ФК Стара Боярка

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

68

СК Білгород (Білогородка)

 

SC Гатне - 2

 

 

 

18 тур (6.10 – 7.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
69
ФК Вишневе - 2
 
СК Прогрес (Крюківщина)
 
 
 
70
ФК Дмитрівка
 
ФК Омега (Тарасівка)
 
 
 
71
ФК Прометей (Нове)
 
СК Білгород (Білогородка)
 
 
 
72
SC Гатне - 2
 
ФК Стара Боярка
 
 
 

Календар ігор
Відкритої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Ігри з 9 по 16 місце) 2018 р.

15 тур (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

ФК Стоянка

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

58

ФК Княжичі

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

59

ФК Ходосівка

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

60

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

 

 

16 тур (22.09 – 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Княжичі

 

 

 

62

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Стоянка

 

 

 

63

ФК Ширма (Білогородка)

 

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

64

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

ФК Ходосівка

 

 

 

17 тур (29.09 – 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

65

ФК Стоянка

 

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

66

ФК Княжичі

 

ФК Ходосівка

 

 

 

67

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

68

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

 

 

18 тур (6.10 – 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Ветеран (боярка)

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

70

ФК 40 (Гореничі)

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

71

ФК Ходосівка

 

ФК Стоянка

 

 

 

72

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК Княжичі

 

 

 

Друга ліга (друге коло)

Календар ігор
Відкрит
ої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Друга ліга) 2018 р.

10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

 

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

47

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

СК Віннер (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

49

ФК Хотів

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

50

СК Забір'я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

СК Забір'я

 

 

 

 

 

52

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Хотів

 

 

 

53

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

54

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

55

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

 

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

57

ФК Динамо (Вишневе)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

58

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

59

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

60

ФК Хотів

 

СК Забір'я

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Хотів

 

 

 

 

 

62

СК Забір'я

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

63

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

64

ФК УФАМ (Білогородка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

65

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

 

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

67

ФК Колос (Музичі)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

68

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

69

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Забір'я

 

 

 

70

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Хотів

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

 

 

72

ФК Хотів

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

73

СК Забір'я

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

74

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

75

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

 

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

77

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

78

ФК Колос (Музичі)

 

СК Забір'я

 

 

 

79

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Хотів

 

 

 

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

 

 

82

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

83

ФК Хотів

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

84

СК Забір'я

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

85

ФК Нива (Бузова)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

 

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

87

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СК Забір'я

 

 

 

88

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Хотів

 

 

 

89

ФК Колос (Музичі)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

90

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

Перша ліга (друге коло)

Календар ігор
Відкритої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Перша ліга) 2018 р.

1
0 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

47

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

48

ФК Колос (Мотижин)

 

ФК Вишневе

 

 

 

49

СК Шпитьки

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

50

ФК Гореничі

 

SC Гатне

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Гореничі

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

52

СК Шпитьки

 

SC Гатне

 

 

 

53

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

54

ФК Вишневе

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

55

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

57

ФК Лука (Гореничі)

 

ФК Вишневе

 

 

 

58

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

59

ФК Колос (Мотижин)

 

SC Гатне

 

 

 

60

СК Шпитьки

 

ФК Гореничі

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Шпитьки

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

62

ФК Гореничі

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

63

SC Гатне

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

64

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

65

ФК Вишневе

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

 14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Вишневе

 

 

 

67

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

68

ФК Лука (Гореничі)

 

SC Гатне

 

 

 

69

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гореничі

 

 

 

70

СК Шпитьки

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Колос (Мотижин)

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

72

СК Шпитьки

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

73

ФК Гореничі

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

74

SC Гатне

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

75

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Вишневе

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

77

ФК Вишневе

 

SC Гатне

 

 

 

78

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Гореничі

 

 

 

79

СК Шпитьки

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

80

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Атлетік (Білогородка)

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

82

ФК Колос (Мотижин)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

83

СК Шпитьки

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

84

ФК Гореничі

 

ФК Вишневе

 

 

 

85

SC Гатне

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

SC Гатне

 

 

 

87

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Гореничі

 

 

 

88

СК Шпитьки

 

ФК Вишневе

 

 

 

89

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

90

ФК Лука (Гореничі)

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

Вища ліга (друге коло)


Календар ігор 
Відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу 
серед аматорів (Вища ліга)
2018 р.

10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

47

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

48

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

49

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

50

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

52

ФК Факел (Гостомель)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

53

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

54

ФК Гостомель

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

55

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

57

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостомель

 

 

 

58

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

59

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

60

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

62

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

63

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

64

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

65

ФК Гостомель

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Гостомель

 

 

 

67

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

68

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

69

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

70

ФК Арсенал (Боярка)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

72

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

73

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

74

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

75

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Гостомель

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

77

ФК Гостомель

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

78

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

79

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

80

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

82

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

83

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

84

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Гостомель

 

 

 

85

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

87

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

88

ФК Гостомель

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

89

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

90

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

Увага!!!


Запрошуємо представників команд на стадіон «Зеніт» м.Боярка.
В неділю, 20.05.2018 року о 15:00 перед матчем
СК Прогрес (Крюківщина) - СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)
керівництво Києво-Святошинської районної державної адміністрації
буде вручати професійні футбольні м‘ячі фірми Adidas
в рамках програми розвитку футболу в Києво-Святошинському районі.
Кожна команда, яка бере участь в чемпіонаті
Києво-Святошинського району з футболу отримає два м‘ячі!

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81