ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 19 ТУР. 22 вересня, субота


ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) 
7:1 СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

(Ятленко, 49, Костяний, 53, Апанчук, 57, 62, 88, Левенець, 67, Колесник, 72 — Окодува, 26).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ О І В Н П М
1. АВАНГАРД (Бзів) 40 15 13 1 1 44-8
2. ДІНАЗ (Вишгород) 37 17 12 1 4 42-18
3. ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) 35 17 11 2 4 45-21
4. ПАТРІОТ (Баришівський район) 30 16 8 6 2 29-18
5. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) 27 17 8 3 6 39-21
6. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 24 17 7 3 7 28-32
7. ДЕСНА (Погреби) 23 16 7 2 7 30-26
8. МЕЛІОРАТОР (Буча) 16 16 5 1 10 26-40
9. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) 16 15 5 1 9 30-55
10. ЛЮБОМИР (Ставище) 13 15 4 1 10 14-30
11. ФК БРОВАРИ 8 16 2 2 12 14-50
12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 15 1 3 11 15-37

Нестабільність – ознака молодості…


«Рубікон» з Вишневого продовжує виступи в чемпіонаті України серед аматорів. До вашої уваги огляд останніх матчів нашого клубу.

4 тур. 26.08, 18.00. Вишневе. Стадіон «Центральний». 300 глядачів, арбітр Ігор Бондарчук (Київ).

«Рубікон» (Вишневе) – «Авангард» (Бзів) - 0:4 (0:1).

Голи: Дарда (38),  Шваб (52), Головатенко (64),  Сомов (84)

«Рубікон»: Стриж, Скляренко, Корнійко, Ремезовский, Марченко, Турчанов, Єсаулов (Мороз,53), Гарасюта, Донгхо (Масник,71), Нечай, Білоус (Пронак,65). Старший тренер Віктор Курята.

«Авангард»: Поштаренко, Гаді, Миколайчук, Леонідов, Смалько, Дорофєєв (Титов,67), Кондратюк (Поспєлов,53), Шваб (Балацький,57), Дарда (Кушнір,46), Зелді (Сомов,46), Панфілов (Головатенко,46). Старший тренер Сергій Карпенко.

Попередження: Донго (64), Скляренко (89) - Дарда (45), Головатенко (89)

Подробнее...

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 18 ТУР. 15 вересня, субота

 

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 1:2 ДЕСНА (Погреби) 
(Скаскевич, 31 — Руженцев, 52, А.Воробей, 89, пн).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) 4:2 ДІНАЗ (Вишгород)
(Апанчук, 7, Понєжда, 35, пн, Ятленко, 37, Скороход, 66 — Ічанський, 6, 45+2).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ О І В Н П М
1. АВАНГАРД (Бзів) 37 14 12 1 1 37-7
2. ДІНАЗ (Вишгород) 34 16 11 1 4 40-17
3. ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) 32 16 10 2 4 38-20
4. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) 27 16 8 3 5 38-19
5. ПАТРІОТ (Баришівський район) 27 15 7 6 2 27-17
6. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 24 16 7 3 6 27-25
7. ДЕСНА (Погреби) 20 15 6 2 7 28-25
8. МЕЛІОРАТОР (Буча) 16 15 5 1 9 25-38
9. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) 16 14 5 1 8 29-48
10. ЛЮБОМИР (Ставище) 13 14 4 1 9 13-28
11. ФК БРОВАРИ 8 16 2 2 12 14-50
12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 15 1 3 11 15-37

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група "А", 8 тур


Полісся (Житомир)
1:0
СК Чайка (П.П.Борщагівка)

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. 17 ТУР. 8 вересня, субота


СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДІНАЗ (Вишгород) — 0:2 (Каркошкін, 25, Марченко, 84, пн).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — ФК БРОВАРИ — 5:0 (Шут, 12, пн, Кривошеєнко, 29, Апанчук, 34, 69, Костяний, 42).

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ О І В Н П М
1. АВАНГАРД (Бзів) 37 14 12 1 1 37-7
2. ДІНАЗ (Вишгород) 34 15 11 1 3 38-13
3. ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) 29 15 9 2 4 34-18
4. ПАТРІОТ (Баришівський район) 27 15 7 6 2 27-17
5. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) 24 15 7 3 5 36-19
6. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) 24 15 7 3 5 26-23
7. ДЕСНА (Погреби) 17 14 5 2 7 26-24
8. МЕЛІОРАТОР (Буча) 13 14 4 1 9 23-37
9. ЛЮБОМИР (Ставище) 13 13 4 1 8 12-26
10. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) 13 13 4 1 8 27-47
11. ФК БРОВАРИ 8 15 2 2 11 14-48
12. ЗОРЯ (Владиславка) 6 14 1 3 10 14-35

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81