СК Гатне чемпіон Київьскої області з футзалу 2017 року.


Вирішальний поєдинок минув за відчутної переваги СК «Гатне».
Шкарівський «Граніт», чемпіон двох попередніх років, склав повноваження, поступившись з рахунком 1:6.
У церемонії нагородження, яку провів очільник
Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерій Чалий,
 узяли участь Перший заступник Голови
Києво-Святошинської районної держадміністрації Михайло Лєзнік, 
очільники Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца та Василь Наливайко.
Команди отримали кубок, дипломи та медалі, а призери — ще й грошову винагороду
від Києво-Святошинської райдержадміністрації.
Індивідуальні призи дісталися воротареві Юрію Балашеву 
та снайперу Максиму Коробці із СК «Гатне»,

а також найкращому гравцеві чемпіонату Олександру Скороходу з «Граніта»
.


Фінал футзалу, КОФФ.

Вирішальні поєдинки найсильніших футзальних команд області
відбудуться в суботу, 4 березня в Хотівській гімназії.
Титул обласного чемпіона з футзалу розіграють
переможець двох попередніх сезонів — шкарівський «Граніт» і
новачок фіналу — СК «Гатне». 
А за комплект бронзових нагород змагатимуться ФК «Обухів» і СК «Макарів».
Запрошуємо всіх підтимати команду СК Гатне.

ФК «Обухів» і СК «Макарів» о 14:00.
«Граніт» - СК «Гатне» о 15:00

Відбулося жеребкування VII Меморіалу Чанова В.Г.

Жеребкування VII Меморіалу Чанова Віктора Гавриловича

Група А
 ФК Арсенал (Боярка)
ФК Атлетік (Білогородка)
 ФК Гостинний Двір (Вишневе)
ФК Зеніт (Святопетрівське)
 СК 179
 ФК Княжичі
Група Б
ФК Джуніорс (Шпитьки)
ФК Софія (Соф.Борщагівка)
ФК Стоянка
ФК Ширма (Білогородка)
ФК Олімп (Вишневе)
ФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
Календар 
1 тур група А

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Арсенал (Боярка)

 0:2

ФК Княжичі

4.03

13:00

Вишневе

2

ФК Атлетік (Білогородка)

 2:4

СК 179

5.03

16:00

П.П.Борщагівка

3

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 5:1

ФК Зеніт (Святопетрівське)

4.03

11:00

Вишневе

1 тур група Б

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 3:1

ФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

5.03

11:00

Вишневе

2

ФК Софія (Соф.Борщагівка)

 7:3

ФК Олімп (Вишневе)

5.03

13:00

Вишневе

3

ФК Стоянка

 1:3

ФК Ширма (Білогородка)

5.03

14:00

П.П.Борщагівка

Перенесений матч 1-го туру футзалу 2017 року.

Перенесений матч чемпіонату Києво - Святошинського району з футзалу відбудеться 
в четвер, 2 березня о 20:00 в спортивному залі Хотівської Гімназії.
ФК Чайка-2 (П.П.Борщагівка) 2:3 СК Гане-2

6 тур футзалу сезону 2017 року.

6 тур. (5.03.2017)

5.03.2017

Команда

рахунок

Команда

10:00

ФК Зеніт (Петрівське)

 12:4

ФК Стоянка

11:00

ФК Чайка-2 (П.-П.Борщагівка)

  3:7 

ФК Хотів

12:00

ФК Софія (Соф.Борщагівка)

 -:+

ФК ПС-Віннер (Боярка)

13:00

ФК Атлетік (Білогородка)

 -:+

СК Шпитьки

14:00

ФК Новосілки - Чабани

  7:3 

ФК Вишневе

15:00

СК Гатне-2

 3:6

ФК Динамо (Вишневе)

16:00

СК Гатне

 2:2

ФК Джуніорс (Шпитьки)

17:00

ФК Ветеран - VENTS (Боярка)

 11:5

ФК Забір'я

Фінал VII Меморіалу Олександра Щанова, КОФФ.

ФК БРОВАРИ — ДІНАЗ (Вишгород) — 0:0, серія пенальті — 3:4

Арбітри Сахно — Мошковський, Аврамчук — Гринь.

Спостерігач арбітражу Балакін.
Попередження: Тітомир, 21, Салівон, 90+1 — Гриненко, 70.
На післяматчевій церемонії нагороди переможцям і фіналістам,
а також пам’ятні призи арбітрам вручали Перший заступник Голови
Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца, 
Виконавчий директор Василь Наливайко та ветеран арбітражного цеху Ігор Качар. 
Найкращим стрільцем турніру став Ярослав Литвин з «Локомотива»,
найкращим гравцем — Ігор Кострома з ФК «Бровари».

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81