ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП (ГРУПА А)

ФК Джуніорс (Шпитьки)
Наконечний Ігор 098-639-59-76
Форма (Біло-червона,зелено-чорна)

ФК Гостинний Двір (Вишневе)
Остапюк Володимир 067-440-64-06
Форма (жовто-чорна)

ФК Зеніт (Святопетрівське)
Невєдомський Денис 093-320-29-06
Форма (Синя,червона)

ФК Арсенал (Боярка)
Кошелєв Антон 063-443-44-31
Форма (Червоно-біла)

SC Гатне
Давиденко Андрій 095-250-47-48
Форма (Сіро-салатова,синя)

ФК Вишневе
Шумунов Володимир 093-270-78-21
Форма (Червона,синя)

ФК Global (Чабани-Новосілки)
Старунський Андрій 067-209-03-56
Форма (Біло-синя, голуба)

ФК Альтіс (Мотижин-Копилів)
Ковчак Олександр 095-273-88-09
Форма (Синьо-біла)

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
Сіренко Вячеслав  093-928-44-65
Форма (жовта)

CК Віннер (Боярка)
Вєрний Михайло 096 – 459 – 37 – 45
Форма (помаранчева, синя)

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП (ГРУПА Б)

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)
Юрчук Олександр 068-171-11-17
Форма (темно-синя, червоно-біла)

ФК Кімерка (Гостомель)
Венгер Олександр 097-495-94-39;  093-530-54-52
Форма (Біло-червона,зелено-чорна)

СК Софія (Соф.Борщагівка)
Бондарчук Олег 063-580-97-28
Форма (Чорно-біла)

ФК Факел (Гостомель)
Вакуленко Ігор  067-232-25-84  
Форма (Червоно-чорна, біло-червона)

ФК Гостомель
Ступак Олег 096-307-39-77
Форма (Жовто-блакитна, блакитна)

ФК Гореничі
Здоренко Роман 098-270-82-86
Форма (Бордово-зелена, біло-синя, синьо-жовта, біло-зелена)

СК Шпитьки
Курза Ігор 097-334-14-29
Форма (зелено-жовта,жовто-зелена,синьо-чорна,блакитно-чорна)

СК Атлетік (Білогородка)
Ковальчук Вадим 093-006-57-01
Форма (Рожево-чорна, синьо-біла)

ФК Нива (Бузова)
Сорока Дмитро 063-755-57-03
Форма (Фіолетово-чорна)

СК Забір'я
Незенко Віктор 097-512-55-00
Форма (Синя, жовта)

ДРУГА ЛІГА

СК Чайка-2 (П.П.Борщагівка)
Майданович Анатолій 063-482-62-05
Форма (Біла,жовта)

ФК Динамо (Вишневе)
Кириченко Олександр 067-781-44-29
Форма (Синя, біло-синя)

ФК Колос (Музичі)
Цвіркун Дмитро 099-929-85-73
Форма (Синя,зелена)

ФК Хотів
Шевчук Віталій 097-665-46-15
Форма (Голуба)

ФК Білокняжич (Іванковичі)
Пацкан Михайло  096-011-01-14
Форма ( фіолетово-біла)

ФК Дмитрівка
Дідич Богдан 063-480-30-00
Форма(Червоно-зелена,блакитна)

SC Progress (Крюківщина)
Буханенко Олександр  063-377-64-58
Форма (Чорна,червона,жовта)

SC Гатне-2
Давиденко Андрій 095-250-47-48
Форма (Рожево-чорна,синя)

ФК Вишневе-2
Менюк Ігор 093-012-85-57
Форма (Жовто-синя, бордово-голуба)

СК Софія-Ветеран (Соф.Борщагівка)
Бондарчук Олег 063-580-97-28
Форма (Біло-чорна)

ФК Омега (Тарасівка)
Романовський Володимир – 098-477-46-34
Форма ( Червона,синя)

СК Білгород (Білогородка)
Пилипенко Сергій 098-339-63-36
Форма (Зелена)

ТРЕТЯ ЛІГА

ФК Стара Боярка (Боярка)

Буртовий Валерій 063-176-62-06
Форма (Біло-чорна, червоно-чорна)

ФК Стоянка
Мишута Юрій 063-714-40-20
Форма (Синьо-біла)

ФК Стимул (Юрівка)
Бердник Валерій 098-570-65-16
Форма (Синя)

ФК Рома (Княжичі)
Музиченко Костянтин 067-474-71-75
Форма (темно-синя)

ФК Прометей (Нове)
Рудик Юрій 099-151-61-33
Форма (синьо-жовта, біло-синя)

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
Турченко Віталій 067-800-02-02
Форма (жовто-чорна)

ФК "Лісне"
Іванов Владислав 068-939-90-25
Форма (чорна, бірюзова, жовта, біла)

ФК Ветеран (Боярка)
Олійник Володимир 067-435-44-77 
Форма (Жовто-чорна, зелено-чорна)

ФК Фенікс (Буча)
Свердун Андрій 068-710-16-83
Форма ( помаранчево-чорна) 

CК Святопетрівське
Сербутовський Юрій 099-509-85-63
Форма (червона)

SC Progress-2 (Крюківщина)
Буханенко Олександр  063-377-64-58
Форма (Чорна,червона,жовта)

ФК Ширма (Білогородка)
Чередніченко Дмитро 096-463-11-30
Форма (темно синя)

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81