Календар дитячого чемпіонату 2021-2022 року
Києво-Святошинського регіону
серед дітей 2013 року народження. 

1.ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

2. ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

3. ДФК «Лідер» (Дмитрівка)

4. СК «Прогрес» (Крюківщина)

5. ФК «Вишневе» (Вишневе)

6. ФК «Гореничі» (Гореничі)

7. СК «Гатне» (Гатне)

8. ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

9. ФК «Юрівка» (Юрівка)

10. ФК «Гостомель» (Гостомель)

 

1 тур, 16 вересня

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Юрівка» (Юрівка)

ДФК «Лідер» (Дмитрівка) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

ФК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Гатне» (Гатне)

 

2 тур, 23 вересня

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – СК «Прогрес» (Крюківщина)

ФК «Юрівка» (Юрівка) – ДФК «Лідер» (Дмитрівка)

 

3 тур, 30 вересня

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ДФК «Лідер» (Дмитрівка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Юрівка» (Юрівка)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – СК «Гатне» (Гатне)

 

4 тур, 7 жовтня

ФК «Гостомель» (Гостомель) – СК «Гатне» (Гатне)

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) - ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Юрівка» (Юрівка) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) - СК «Прогрес» (Крюківщина)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ДФК «Лідер» (Дмитрівка)

 

5 тур, 14 жовтня

ДФК «Лідер» (Дмитрівка) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Юрівка» (Юрівка)

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

 

6 тур, 21 жовтня

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

ФК «Юрівка» (Юрівка) – СК «Гатне» (Гатне)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

ДФК «Лідер» (Дмитрівка) – СК «Прогрес» (Крюківщина)

 

7 тур, 28 жовтня

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ДФК «Лідер» (Дмитрівка)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – ФК «Юрівка» (Юрівка)

 

8 тур, 4 листопада

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Юрівка» (Юрівка)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – СК «Гатне» (Гатне)

ДФК «Лідер» (Дмитрівка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

 

9 тур, 11 листопада

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

СК «Гатне» (Гатне) – ДФК «Лідер» (Дмитрівка)

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Юрівка» (Юрівка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81