Календар дитячого чемпіонату 2021-2022 року
Києво-Святошинського регіону
серед юнаків 2012-2011 року народження. 

1. ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

2.ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

3. ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

4. ДЮСШ-2012 (Боярка)

5. ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

6. ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

7. ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

8. ФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка)

9. ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

10. ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

11. ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

12. ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

13. ФК «Гореничі» (Гореничі)

14. ФК «Гостомель» (Гостомель)

15. ДЮСШ-2011 (Боярка)

 

1 тур, 15 вересня

ДЮСШ-2011 (Боярка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – пропускає.

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ДФК «Софія» (Соф. Борщагівка) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ДФК «Софія-2» (Соф. Борщагівка) – ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

 

2 тур, 22 вересня

ФК «Гостинний двір-2» - ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) - пропускають

ФК «Святопетрівське-2» - ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) - ДФК «Софія-2» (Софіївська Борщагівка)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ДФК «Софія» (Софіївська Борщагівка)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ДЮСШ-2011 (Боярка) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

 

3 тур, 29 вересня

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – пропускає

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ДЮСШ-2011 (Боярка)

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

 

4 тур, 6 жовтня

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – пропускає

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

ДЮСШ-2011 (Боярка) – ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

 

5 тур, 13 жовтня

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – пропускає

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

 

6 тур, 20 жовтня

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) - пропускає

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) - ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ФК «Гореничі» (Гореничі) - ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ДЮСШ-2011 (Боярка) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

 

7 тур, 27 жовтня

ДЮСШ-2012 (Боярка) – пропускає

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ДЮСШ-2011 (Боярка)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

 

8 тур, 2 листопада

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – пропускає

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

 

9 тур, 4 листопада

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – пропускає

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

 

10 тур, 9 листопада

ФК «Гореничі» (Гореничі) – пропускає

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

 

11 тур, 11 листопада

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – пропускає

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) - ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)                  

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) - ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

 

Тур 12, 16 листопада

ФК «Гостомель» (Гостомель) – пропускає

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) - ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

 

13 тур, 18 листопада

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – пропускає

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ДЮСШ-2011 (Боярка)

 

14 тур, 23 листопада

ДЮСШ-2011 (Боярка) – пропускає

ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Вишневе-2012» (Вишневе) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ДЮСШ-2012 (Боярка) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі)

ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське)

ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

 

15 тур, 25 листопада

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – пропускає

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ДФК «Софія-2» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ДФК «Софія» (Софіївська-Борщагівка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ДЮСШ-2012 (Боярка)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Вишневе-2012» (Вишневе)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

ДЮСШ-2011 (Боярка) – ФК «Гостинний двір-2» (Вишневе)

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81