Календар дитячого чемпіонату 2021-2022 року
Києво-Святошинського регіону серед юнаків
2009-2010 року народження.

1.ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

2. ФК «Гостинний двір» (Вишневе)

3. ФК «Вишневе-2» (Вишневе)

4. ДЮСШ (Боярка)                         

5. ФК «Гореничі» (Гореничі)

6. ФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка)

7. СК «Прогрес» (Крюківщина)

8. ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

9. ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

10. ФК «Хотів» (Хотів)

11. ФК «Гостомель» (Гостомель)

12. ФК «Гостомель-2»

 

1 тур, 14 вересня

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – ФК «Хотів» (Хотів)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)        

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) -  ФК «Прогрес» (Крюківщина)

 

2 тур, 21 вересня

ФК «Гостомель-2» (Гостомель) – пропускає

 ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Хотів» (Хоітв) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Вишневе-2» (Вишневе)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе)

 

3 тур, 28 вересня

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Гореничі» - ФК «Хотів» (Хотів)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) - ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» - пропускає

 

4 тур, 5 жовтня

ФК «Гостомель-2» (Гостомель) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – пропускає

ФК «Хотів» (Хотів) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Вишневе-2» (Вишневе)

 

5 тур, 12 жовтня

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ФК «Сокіл» (Мих.Рубежівка) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Хотів» (Хотів) – пропускає

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

 

6 тур, 19 жовтня

ФК «Гостомель-2» (Гостомель) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Хотів» (Хотів) - ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – пропускає

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка)

 

7 тур, 26 жовтня

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Вишневе-2» (Вишневе)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – пропускає

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Хотів» (Хотів)

 

8 тур, 2 листопада

ФК «Гостомель-2» (Гостомель) – ФК «Хотів» (Хотів)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – пропускає

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Гореничі» (Гореничі)

 

9 тур, 9 листопада

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Вишневе-2» - пропускає

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ФК «Хотів» (Хотів) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

 

10 тур, 16 листопада

ФК «Гостомель-2» (Гостомель) – ФК «Гостомель» (Гостомель)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Хотів» (Хотів)

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани)

ДЮСШ (Боярка) – пропускає

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка)

 

11 тур, 23 листопада

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ФК «Гостомель-2» (Гостомель)

ФК «Гореничі» (Гореничі) – пропускає

ФК «Чабани-юнайтед-УКСА» (Чабани) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Вишневе-2» (Вишневе)

ФК «Хотів» (Хотів) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе)

ФК «Гостомель» (Гостомель) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81