Календар дитячого чемпіонату 2021-2022 року
Києво-Святошинського регіону серед юнаків
2007-2008 року народження

                  

1.ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

2. ДФК «Штанга» (Бузова)

3. ФК «Вишневе» (Вишневе)

 4. ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

5. ФК «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка)

6. ДЮСШ (Боярка)                          

7. ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

8. ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

9. ДЮСШ (Іванковичі)

10. ДЮСШ-2 (Боярка)

 

1 тур, 14 вересня

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ДЮСШ-2 (Боярка)

ДФК «Штанга» (Бузова) – ДЮСШ (Іванковичі)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ДЮСШ (Боярка)

 

2 тур, 21 вересня

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ДФК «Штанга» (Гореничі)

ДЮСШ-2 (Боярка) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) – ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «ДЮСШ-Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

 

3 тур, 28 вересня

ДФК «Штанга» (Бузова) – ДЮСШ-2 (Боярка)           

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

 

4 тур, 5 жовтня

ДЮСШ-2 (Боярка) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі) – ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ДФК «Штанга» (Бузова) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

 

5 тур, 12 жовтня

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ДЮСШ-2 (Боярка)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ДФК «Штанга» (Бузова)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ФК «ДЮСШ» (Боярка) – ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі)

ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

 

6 тур, 19 жовтня

ДЮСШ-2 (Боярка) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка)

ДФК «Штанга» (Бузова) – ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

 

7 тур, 26 жовтня

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ДЮСШ-2 (Боярка)

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

ДЮСШ (Боярка) – ДФК «Штанга» (Бузова)

ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі)

 

8 тур, 2 листопада

ДЮСШ-2 (Боярка) – ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі)

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки)

ДФК «Штанга» (Бузова) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка)

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка)

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка)

 

9 тур, 9 листопада

ФК «Сокіл» (Мих.-Рубежівка) – ДЮСШ-2 (Боярка)

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське)

ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) – ФК «Вишневе» (Вишневе)

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ДФК «Штанга» (Бузова)

ФК «Іванковичі-ДЮСШ» (Іванковичі) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе)

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81