Календар ігор 
Відбіркового попереднього етапу
Києво – Святошинської ліги - 
Чемпіонату об’єднаних громад
серед аматорів в сезоні 2021 року
.
                                                 
Білогородська зона

1 тур (15.05 - 16.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

Атлетик Білогородка

 

СК Святопетрівське

 

 

 

2

ФК Стоянка

 

Колос Музичі

 

 

 

3

ФК Гореничі

 

ФК Гореничі 1960

 

 

 

4

Білгород Білогородка

 

Баварія Святопетрівське

 

 

 

5

Баварія-2 Святопетрівське

 

Білгород-2 Білогородка

 

 

 

2 тур (22.05 - 23.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

СК Святопетрівське

 

Білгород-2 Білогородка

 

 

 

7

Баварія Святопетрівське

 

Баварія-2 Святопетрівське

 

 

 

8

ФК Гореничі 1960

 

Білгород Білогородка

 

 

 

9

Колос Музичі

 

ФК Гореничі

 

 

 

10

Атлетик Білогородка

 

ФК Стоянка

 

 

 

3 тур (29.05 – 30.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Стоянка

 

СК Святопетрівське

 

 

 

12

ФК Гореничі

 

Атлетик Білогородка

 

 

 

13

Білгород Білогородка

 

Колос Музичі

 

 

 

14

Баварія-2 Святопетрівське

 

ФК Гореничі 1960

 

 

 

15

Білгород-2 Білогородка

 

Баварія Святопетрівське

 

 

 

4 тур (05.06 - 06.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

СК Святопетрівське

 

Баварія Святопетрівське

 

 

 

17

ФК Гореничі 1960

 

Білгород-2 Білогородка

 

 

 

18

Колос Музичі

 

Баварія-2 Святопетрівське

 

 

 

19

Атлетик Білогородка

 

Білгород Білогородка

 

 

 

20

ФК Стоянка

 

ФК Гореничі

 

 

 

5 тур (12.06 – 13.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Гореничі

 

СК Святопетрівське

 

 

 

22

Білгород Білогородка

 

ФК Стоянка

 

 

 

23

Баварія-2 Святопетрівське

 

Атлетик Білогородка

 

 

 

24

Білгород-2 Білогородка

 

Колос Музичі

 

 

 

25

Баварія Святопетрівське

 

ФК Гореничі 1960

 

 

 

6 тур (19.06 - 20.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

СК Святопетрівське

 

ФК Гореничі 1960

 

 

 

27

Колос Музичі

 

Баварія Святопетрівське

 

 

 

28

Атлетик Білогородка

 

Білгород-2 Білогородка

 

 

 

29

ФК Стоянка

 

Баварія-2 Святопетрівське

 

 

 

30

ФК Гореничі

 

Білгород Білогородка

 

 

 

7 тур (26.06 - 27.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

Білгород Білогородка

 

СК Святопетрівське

 

 

 

32

Баварія-2 Святопетрівське

 

ФК Гореничі

 

 

 

33

Білгород-2 Білогородка

 

ФК Стоянка

 

 

 

34

Баварія Святопетрівське

 

Атлетик Білогородка

 

 

 

35

ФК Гореничі 1960

 

Колос Музичі

 

 

 

8 тур (03.07 - 04.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

СК Святопетрівське

 

Колос Музичі

 

 

 

37

Атлетик Білогородка

 

ФК Гореничі 1960

 

 

 

38

ФК Стоянка

 

Баварія Святопетрівське

 

 

 

39

ФК Гореничі

 

Білгород-2 Білогородка

 

 

 

40

Білгород Білогородка

 

Баварія-2 Святопетрівське

 

 

 

                                                                    9 тур (10.07 - 11.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

Баварія-2 Святопетрівське

 

СК Святопетрівське

 

 

 

42

Білгород-2 Білогородка

 

Білгород Білогородка

 

 

 

43

Баварія Святопетрівське

 

ФК Гореничі

 

 

 

44

ФК Гореничі 1960

 

ФК Стоянка

 

 

 

45

Колос Музичі

 

Атлетик Білогородка

 

 

 

 

Резервні дні: кожна середа протягом проведення чемпіонату або у випадку необхідності 16.07 та 17.07.

Примітка: УВАГА! В звязку з складною епідеміологічною ситуацією в Україні з поширенням коронавірусної інфекції та можливим посиленням карантинних заходів комітет з проведення змагань КСРФФ залишає за собою право в екстренному порядку змінювати формулу проведення змагань в сезоні 2021 року. Дякуємо за розуміння.

                                                                          КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ КСРФФ

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81