Календар ігор 
Відбіркового попереднього етапу
Києво – Святошинської ліги - 
Чемпіонату об’єднаних громад
серед аматорів в сезоні 2021 року
.
                                                 
Боярська зона

1 тур (15.05 - 16.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

UCSA Тарасівка

 

SC Гатне

 

 

 

2

Віннер Боярка

 

Ветеран Боярка

 

 

 

3

Рома Плай Княжичі

 

ФК Боярка U-17

 

 

 

4

Фаворит Тарасівка

 

СК Забір’я

 

 

 

5

ФК Стара Боярка

 

SC Юрівка

 

 

 

2 тур (22.05 - 23.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

SC Гатне

 

SC Юрівка

 

 

 

7

СК Забір’я

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

8

ФК Боярка U-17

 

Фаворит Тарасівка

 

 

 

9

Ветеран Боярка

 

Рома Плай Княжичі

 

 

 

10

UCSA Тарасівка

 

Віннер Боярка

 

 

 

3 тур (29.05 – 30.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

Віннер Боярка

 

SC Гатне

 

 

 

12

Рома Плай Княжичі

 

UCSA Тарасівка

 

 

 

13

Фаворит Тарасівка

 

Ветеран Боярка

 

 

 

14

ФК Стара Боярка

 

ФК Боярка U-17

 

 

 

15

SC Юрівка

 

СК Забір’я

 

 

 

4 тур (05.06 - 06.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

SC Гатне

 

СК Забір’я

 

 

 

17

ФК Боярка U-17

 

SC Юрівка

 

 

 

18

Ветеран Боярка

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

19

UCSA Тарасівка

 

Фаворит Тарасівка

 

 

 

20

Віннер Боярка

 

Рома Плай Княжичі

 

 

 

5 тур (12.06 – 13.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

Рома Плай Княжичі

 

SC Гатне

 

 

 

22

Фаворит Тарасівка

 

Віннер Боярка

 

 

 

23

ФК Стара Боярка

 

UCSA Тарасівка

 

 

 

24

SC Юрівка

 

Ветеран Боярка

 

 

 

25

СК Забір’я

 

ФК Боярка U-17

 

 

 

6 тур (19.06 - 20.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

SC Гатне

 

ФК Боярка U-17

 

 

 

27

Ветеран Боярка

 

СК Забір’я

 

 

 

28

UCSA Тарасівка

 

SC Юрівка

 

 

 

29

Віннер Боярка

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

30

Рома Плай Княжичі

 

Фаворит Тарасівка

 

 

 

7 тур (26.06 - 27.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

Фаворит Тарасівка

 

SC Гатне

 

 

 

32

ФК Стара Боярка

 

Рома Плай Княжичі

 

 

 

33

SC Юрівка

 

Віннер Боярка

 

 

 

34

СК Забір’я

 

UCSA Тарасівка

 

 

 

35

ФК Боярка U-17

 

Ветеран Боярка

 

 

 

8 тур (03.07 - 04.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

SC Гатне

 

Ветеран Боярка

 

 

 

37

UCSA Тарасівка

 

ФК Боярка U-17

 

 

 

38

Віннер Боярка

 

СК Забір’я

 

 

 

39

Рома Плай Княжичі

 

SC Юрівка

 

 

 

40

Фаворит Тарасівка

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

                                                                    9 тур (10.07 - 11.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Стара Боярка

 

SC Гатне

 

 

 

42

SC Юрівка

 

Фаворит Тарасівка

 

 

 

43

СК Забір’я

 

Рома Плай Княжичі

 

 

 

44

ФК Боярка U-17

 

Віннер Боярка

 

 

 

45

Ветеран Боярка

 

UCSA Тарасівка

 

 

 

 

Резервні дні: кожна середа протягом проведення чемпіонату або у випадку необхідності 16.07 та 17.07.

Примітка: УВАГА! В звязку з складною епідеміологічною ситуацією в Україні з поширенням коронавірусної інфекції та можливим посиленням карантинних заходів комітет з проведення змагань КСРФФ залишає за собою право в екстренному порядку змінювати формулу проведення змагань в сезоні 2021 року. Дякуємо за розуміння.

                                                                          КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ КСРФФ

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81