Календар ігор 
Відбіркового попереднього етапу
Києво – Святошинської ліги - 
Чемпіонату об’єднаних громад
серед аматорів в сезоні 2021 року
.
                                                 
Вишнівська зона

1 тур (15.05 - 16.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ЦСКА Київ

 

Вільні від матчу

 

 

 

2

Динамо Вишневе

 

ФК Вишневе

 

 

 

3

Вишня Вишневе

 

Прогрес Крюківщина

 

 

 

4

Гостинний Двір Вишневе

 

СК Хотів

 

 

 

5

Білокняжич Іванковичі

 

Прогрес-2 Крюківщина

 

 

 

2 тур (22.05 - 23.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

Вільні від матчу

 

Прогрес-2 Крюківщина

 

 

 

7

СК Хотів

 

Білокняжич Іванковичі

 

 

 

8

Прогрес Крюківщина

 

Гостинний Двір Вишневе

 

 

 

9

ФК Вишневе

 

Вишня Вишневе

 

 

 

10

ЦСКА Київ

 

Динамо Вишневе

 

 

 

3 тур (29.05 – 30.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

Динамо Вишневе

 

Вільні від матчу

 

 

 

12

Вишня Вишневе

 

ЦСКА Київ

 

 

 

13

Гостинний Двір Вишневе

 

ФК Вишневе

 

 

 

14

Білокняжич Іванковичі

 

Прогрес Крюківщина

 

 

 

15

Прогрес-2 Крюківщина

 

СК Хотів

 

 

 

4 тур (05.06 - 06.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

Вільні від матчу

 

СК Хотів

 

 

 

17

Прогрес Крюківщина

 

Прогрес-2 Крюківщина

 

 

 

18

ФК Вишневе

 

Білокняжич Іванковичі

 

 

 

19

ЦСКА Київ

 

Гостинний Двір Вишневе

 

 

 

20

Динамо Вишневе

 

Вишня Вишневе

 

 

 

5 тур (12.06 – 13.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

Вишня Вишневе

 

Вільні від матчу

 

 

 

22

Гостинний Двір Вишневе

 

Динамо Вишневе

 

 

 

23

Білокняжич Іванковичі

 

ЦСКА Київ

 

 

 

24

Прогрес-2 Крюківщина

 

ФК Вишневе

 

 

 

25

СК Хотів

 

Прогрес Крюківщина

 

 

 

6 тур (19.06 - 20.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

Вільні від матчу

 

Прогрес Крюківщина

 

 

 

27

ФК Вишневе

 

СК Хотів

 

 

 

28

ЦСКА Київ

 

Прогрес-2 Крюківщина

 

 

 

29

Динамо Вишневе

 

Білокняжич Іванковичі

 

 

 

30

Вишня Вишневе

 

Гостинний Двір Вишневе

 

 

 

7 тур (26.06 - 27.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

Гостинний Двір Вишневе

 

Вільні від матчу

 

 

 

32

Білокняжич Іванковичі

 

Вишня Вишневе

 

 

 

33

Прогрес-2 Крюківщина

 

Динамо Вишневе

 

 

 

34

СК Хотів

 

ЦСКА Київ

 

 

 

35

Прогрес Крюківщина

 

ФК Вишневе

 

 

 

8 тур (03.07 - 04.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

Вільні від матчу

 

ФК Вишневе

 

 

 

37

ЦСКА Київ

 

Прогрес Крюківщина

 

 

 

38

Динамо Вишневе

 

СК Хотів

 

 

 

39

Вишня Вишневе

 

Прогрес-2 Крюківщина

 

 

 

40

Гостинний Двір Вишневе

 

Білокняжич Іванковичі

 

 

 

                                                                    9 тур (10.07 - 11.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

Білокняжич Іванковичі

 

Вільні від матчу

 

 

 

42

Прогрес-2 Крюківщина

 

Гостинний Двір Вишневе

 

 

 

43

СК Хотів

 

Вишня Вишневе

 

 

 

44

Прогрес Крюківщина

 

Динамо Вишневе

 

 

 

45

ФК Вишневе

 

ЦСКА Київ

 

 

 

 

Резервні дні: кожна середа протягом проведення чемпіонату або у випадку необхідності 16.07 та 17.07.

Примітка: УВАГА! В звязку з складною епідеміологічною ситуацією в Україні з поширенням коронавірусної інфекції та можливим посиленням карантинних заходів комітет з проведення змагань КСРФФ залишає за собою право в екстренному порядку змінювати формулу проведення змагань в сезоні 2021 року. Дякуємо за розуміння.

                                                                          КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ КСРФФ

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81