Календар ігор

Відбіркового попереднього етапу Києво – Святошинської ліги -

Чемпіонату об’єднаних громад серед аматорів в сезоні 2021 року.

                                                       Ірпінська зона

1 тур (15.05 - 16.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

Ліневич Груп Ірпінь

 

Факел Гостомель

 

 

 

2

Фенікс Буча

 

Сокіл Мих. Рубежівка

 

 

 

3

Кімерка Гостомель

 

ФК Гостомель

 

 

 

4

Кудрівка Ірпінь

 

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

 

 

5

Софія Соф.Борщагівка

 

Вільні від матчів

 

 

 

2 тур (22.05 - 23.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

Факел Гостомель

 

Вільні від матчів

 

 

 

7

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

Софія Соф.Борщагівка

 

 

 

8

ФК Гостомель

 

Кудрівка Ірпінь

 

 

 

9

Сокіл Мих. Рубежівка

 

Кімерка Гостомель

 

 

 

10

Ліневич Груп Ірпінь

 

Фенікс Буча

 

 

 

3 тур (29.05 – 30.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

Фенікс Буча

 

Факел Гостомель

 

 

 

12

Кімерка Гостомель

 

Ліневич Груп Ірпінь

 

 

 

13

Кудрівка Ірпінь

 

Сокіл Мих. Рубежівка

 

 

 

14

Софія Соф.Борщагівка

 

ФК Гостомель

 

 

 

15

Вільні від матчів

 

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

 

 

4 тур (05.06 - 06.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

Факел Гостомель

 

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

 

 

17

ФК Гостомель

 

Вільні від матчів

 

 

 

18

Сокіл Мих. Рубежівка

 

Софія Соф.Борщагівка

 

 

 

19

Ліневич Груп Ірпінь

 

Кудрівка Ірпінь

 

 

 

20

Фенікс Буча

 

Кімерка Гостомель

 

 

 

5 тур (12.06 – 13.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

Кімерка Гостомель

 

Факел Гостомель

 

 

 

22

Кудрівка Ірпінь

 

Фенікс Буча

 

 

 

23

Софія Соф.Борщагівка

 

Ліневич Груп Ірпінь

 

 

 

24

Вільні від матчів

 

Сокіл Мих. Рубежівка

 

 

 

25

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

ФК Гостомель

 

 

 

6 тур (19.06 - 20.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

Факел Гостомель

 

ФК Гостомель

 

 

 

27

Сокіл Мих. Рубежівка

 

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

 

 

28

Ліневич Груп Ірпінь

 

Вільні від матчів

 

 

 

29

Фенікс Буча

 

Софія Соф.Борщагівка

 

 

 

30

Кімерка Гостомель

 

Кудрівка Ірпінь

 

 

 

7 тур (26.06 - 27.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

Кудрівка Ірпінь

 

Факел Гостомель

 

 

 

32

Софія Соф.Борщагівка

 

Кімерка Гостомель

 

 

 

33

Вільні від матчів

 

Фенікс Буча

 

 

 

34

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

Ліневич Груп Ірпінь

 

 

 

35

ФК Гостомель

 

Сокіл Мих. Рубежівка

 

 

 

8 тур (03.07 - 04.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

Факел Гостомель

 

Сокіл Мих. Рубежівка

 

 

 

37

Ліневич Груп Ірпінь

 

ФК Гостомель

 

 

 

38

Фенікс Буча

 

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

 

 

39

Кімерка Гостомель

 

Вільні від матчів

 

 

 

40

Кудрівка Ірпінь

 

Софія Соф.Борщагівка

 

 

 

                                                                    9 тур (10.07 - 11.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

Софія Соф.Борщагівка

 

Факел Гостомель

 

 

 

42

Вільні від матчів

 

Кудрівка Ірпінь

 

 

 

43

Софія-2 Соф.Борщагівка

 

Кімерка Гостомель

 

 

 

44

ФК Гостомель

 

Фенікс Буча

 

 

 

45

Сокіл Мих. Рубежівка

 

Ліневич Груп Ірпінь

 

 

 

 

Резервні дні: кожна середа протягом проведення чемпіонату або у випадку необхідності 16.07 та 17.07.

Примітка: УВАГА! В звязку з складною епідеміологічною ситуацією в Україні з поширенням коронавірусної інфекції та можливим посиленням карантинних заходів комітет з проведення змагань КСРФФ залишає за собою право в екстренному порядку змінювати формулу проведення змагань в сезоні 2021 року. Дякуємо за розуміння.

 

                                                                           КОМІТЕТ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ КСРФФ

 

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81