Календар дитячого чемпіонату Winter Cup — 2020-2021.
Вікова група 2010-2011 р.н.

1.Гостинний двір (Вишневе)

2. ДЮСШ (Боярка)

3. Вишневе (Вишневе)

4. УКСА (Нове)

5. Гатне (Гатне)

6. Прогрес (Крюківщина)

7. Софія (Соф. Борщагівка)

8. Білгород-сіті (Білогородка)

9. ГД-Олімп-3 (Вишневе)

10. Вишневе-2010 (Вишневе)

 

1 тур 19-20 грудня

Гостинний двір (Вишневе) – Вишневе-2010 (Вишневе)

Вишневе (Вишневе) – Олімп-ГД-3 (Вишневе)

ДЮСШ (Боярка) – Білгород-сіті (Білогородка)

УКСА (Нове) – Софія (Софіївська Борщагівка)

Гатне (Гатне) – Прогрес (Крюківщина)

 

2 тур 26-27 грудня

Вишневе-2010 (Вишневе) – Прогрес (Крюківщина)

Софія (Соф. Борщагівка) – Гатне (Гатне)

Білгород-сіті (Білогородка) – УКСА (Нове)

ГД-Олімп-3 (2010) – ДЮСШ (Боярка)

Гостинний двір (Вишневе) – Вишневе (Вишневе)

 

3 тур 28-30 грудня

Вишневе-2010 (Вишневе) – Вишневе (Вишневе)

Гостинний двір (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка)

УКСА (Нове) – ГД-Олімп-3 (2010)

Гатне (Гатне) – Білгород-сіті (Білогородка)

Прогрес (Крюківщина) – Софія (Софіївська Борщ.)

 

4 тур 30-31 січня

Вишневе-2010 (Вишневе) – Софія (Софіївська Борщ.)

Білгород-сіті (Білогородка) – Прогрес (Крюківщина)

ГД-Олімп-3 (Вишневе) – Гатне (Гатне)

Гостинний двір (Вишневе) – УКСА (Нове)

ДЮСШ (Боярка) – Вишневе (Вишневе)

 

5 тур 6-7 лютого

ДЮСШ (Боярка) – Вишневе-2010 (Вишневе)

УКСА (Нове) – Вишневе (Вишневе)

Гатне (Гатне) – Гостинний двір (Вишневе)

Прогрес (Крюківщина) – ГД-Олімп-3 (2010)

Софія (Соф. Борщагівка) – Білгород-сіті (Білогородка)

 

6 тур 13-14 лютого

Вишневе-2010 (Вишневе) – Білгород-сіті (Білогородка)

ГД-Олімп-3 (Вишневе) – Софія (Соф. Борщагівка)

Гостинний двір (Вишневе) – Прогрес (Крюківщина)

Вишневе (Вишневе) – Гатне (Гатне)

ДЮСШ (Боярка) – УКСА (Нове)

 

7 тур 20-21 лютого

УКСА (Нове) – Вишневе-2010 (Вишневе)

Гатне (Гатне) – ДЮСШ (Боярка)

Прогрес (Крюківщина) – Вишневе (Вишневе)

Софія (Соф. Борщагівка) – Гостинний двір (Вишневе)

Білгород-сіті (Білогородка) – ГД-Олімп-3 (Вишневе)

 

8 тур 27-28 лютого

Вишневе-2010 (Вишневе) – ГД-Олімп-3 (Вишневе)

Гостинний двір (Вишневе) – Білгород-сіті (Білогородка)

Вишневе (Вишневе) – Софія (Соф. Борщагівка)

ДЮСШ (Боярка) – Прогрес (Крюківщина)

УКСА (Нове) – Гатне (Гатне)

 

9 тур 6-7 березня

Гатне (Гатне) – Вишневе-2010 (Вишневе)

Прогрес (Крюківщина) – УКСА (Нове)

Софія (Соф. Борщагівка) – ДЮСШ (Боярка)

Білгород-сіті (Білогородка) – Вишневе (Вишневе)

ГД-Олімп-3 (Вишневе) – Гостинний двір (Вишневе)

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81