Календар дитячого чемпіонату Winter Cup — 2020-2021.
Вікова група 2009-2008 р.н.
 

 

1.Олімп-ГД-1 (Вишневе)

2. Олімп-ГД-2 (Вишневе)

3. Білгород-сіті-1 (Білогородка)

4. Білгород-сіті-2 (Білогородка)

5. УКСА (Нове)

6. Вишневе (Вишневе)

7. ДЮСШ-2009 (Боярка)

8. ДЮСШ-2010 (Боярка)

9. Прогрес (Крюківщина)

10. Гатне (Гатне)

11. Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

12. Шпитьки (Шпитьки)

13. Юрівка (Юрівка)

14. Святопетрівське (Святопетрівське)

1 тур 19-20 грудня

Олімп-ГД-1 (Вишневе) - Святопетрівське (Святопетрвське)

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Юрівка (Юрівка)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Шпитьки (Шпитьки)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

УКСА (Нове) – Гатне (Гатне)

Вишневе (Вишневе) – Прогрес (Крюківщина)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

 

2 тур 26-27 грудня

Святопетрівське (Святопетрівське) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Прогрес (Крюківщина) – ДЮСШ-2009 (Боярка)

Гатне (Гатне) – Вишневе (Вишневе)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – УКСА (Нове)

Шпитьки (Шпитьки) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

Юрівка (Юрівка) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

 

3 тур 28-30 грудня

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Святопетрівське (Святопетрівське)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – Юрівка (Юрівка)

УКСА (Нове) – Шпитьки (Шпитьки)

Вишневе (Вишневе) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – Гатне (Гатне)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Прогрес (Крюківщина)

 

4 тур 28-30 грудня

Святопетрівське (Святопетрівське) – Прогрес (Крюківщина)

Гатне (Гатне) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – ДЮСШ-2009 (Боярка)

Шпитьки (Шпитьки) – Вишневе (Вишневе)

Юрівка (Юрівка) – УКСА (Нове)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

 

5 тур 3 січня

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Святопетрівське (Святопетрівське)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

УКСА (Нове) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

Вишневе (Вишневе) – Юрівка (Юрівка)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – Шпитьки (Шпитьки)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Прогрес (Крюківщина) – Гатне (Гатне)

 

6 тур 30-31 січня

Святопетрівське (Святопетрівське) – Гатне (Гатне)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Прогрес (Крюківщина)

Шпитьки (Шпитьки) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Юрівка (Юрівка) – ДЮСШ-2009 (Боярка)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – Вишневе (Вишневе)

УКСА (Нове) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

 

7 тур 6-7 лютого

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – Святопетрівське (Святопетрівське)

УКСА (Нове) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

Вишневе (Вишневе) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Юрівка (Юрівка)

Прогрес (Крюківщина) – Шпитьки (Шпитьки)

Гатне (Гатне) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

 

8 тур 13-14 лютого

Святопетрівське (Святопетрівське) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Шпитьки (Шпитьки) – Гатне (Гатне)

Юрівка (Юрівка) – Прогрес (Крюківщина)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Гатне (Гатне)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Вишневе (Вишневе)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – УКСА (Нове)

 

9 тур 20-21 лютого

УКСА (Нове) – Святопетрівське (Святопетрівське)

Вишневе (Вишневе) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

Прогрес (Крюківщина) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

Гатне (Гатне) – Юрівка (Юрівка)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Шпитьки (Шпитьки)

 

10 тур 27-28 лютого

Святопетрівське (Святопетрівське) – Шпитьки (Шпитьки)

Юрівка (Юрівка) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – Гатне (Гатне)

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Прогрес (Крюківщина)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – ДЮСШ-2009 (Боярка)

УКСА (Нове) – Вишневе (Вишневе)

 

11 тур 6 березня

Вишневе (Вишневе) – Святопетрівське (Святопетрівське)

ДЮСШ-2009 (Боярка) – УКСА (Нове)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

Прогрес (Крюківщина) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

Гатне (Гатне) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

Шпитьки (Шпитьки) – Юрівка (Юрівка)

 

12 тур 8 березня

Святопетрівське (Святопетрівське) – Юрівка (Юрівка)

Олімп-ГД-1 (Вишневе) – Шпитьки (Шпитьки)

Олімп-ГД-2 (Вишневе) – Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)

Білгород-сіті-1 (Білогородка) – Гатне (Гатне)

Білгород-сіті-2 (Білогородка) – Прогрес (Крюківщина)

УКСА (Нове) – ДЮСШ-2010 (Боярка)

Вишневе (Вишневе) – ДЮСШ-2009 (Боярка)

 

13 тур 13-14 березня

ДЮСШ-2009 (Боярка) – Святопетрівське (Святопетрівське)

ДЮСШ-2010 (Боярка) – Вишневе (Вишневе)

Прогрес (Крюківщина) – УКСА (Нове)

Гатне (Гатне) – Білгород-сіті-2 (Білогородка)

Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) – Білгород-сіті-1 (Білогородка)

Шпитьки (Шпитьки) – Олімп-ГД-2 (Вишневе)

Юрівка (Юрівка) – Олімп-ГД-1 (Вишневе)

Відеогалерея


ФК «СОФІЯ» - ФК «ДЖУНІОРС». 1-й тур. XXVI Меморіал Олега Макарова

ФК «НИВА» (Бузова) - АФ СК «КИЇВ». 1-й тур. XXVI Меморіал Олега Макарова.

ФК «ДЖУНІОРС» (Шпитьки) - ФК «НИВА» (Бузова). 2-й тур. XXVI Меморіал Олега Макарова

Вишня (Вишневе)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81