Прийнято рішенням виконавчого комітету КСРФФ                              Затверджую ___________.
«2» вересня  2020 року                    Голова КСРФФ В.Чалий

Регламент

Відкритого чемпіонатуКиєво-Святошинського району з футболу серед команд ветеранів у віковій категорії «35 плюс» сезону 2020 року.

1.Мета та завдання

1.1 Змагання проводяться для визначення переможця чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу серед команд ветеранів.

1.2 Змагання проводяться з метою організації дозвілля шанувальників футболу та пропаганди народної гри в Києво-Святошинському районі.

2. Керівництво змагань

2.1 Загальне керівництво покладається на Комітет проведення змагань Києво-Святошинської районної федерації футболу.

3. Учасники та умови проведення змагань

3.1 До участі в чемпіонаті допускаються збірні команди ветеранів міст і сіл Києво-Святошинського району або клубні команди, які своєчасно перерахували членські внески та мають відповідні умови для проведення офіційних матчів.

3.2 Команди, що беруть участь у чемпіонаті, несуть повну відповідальність за якість організації матчів.

3.3 До змагань допускаються гравці не молодші 35 років (1985 року народження включно), на матчах при собі мати цивільний паспорт або інший документ з фото, що засвідчує особу.

3.4 До рапорту арбітра заносяться прізвища 20 гравців. Дозволяється заміна необмеженої кількості гравців, які заявлені на чемпіонат і записані до рапорту арбітра. Зворотні заміни  дозволяються. Матчі проводяться в два тайми по 35 хвилин. Допускаються двохвилинні перерви  в кожному таймі (з 18-ї хвилини по 20-у хвилини) за попередньою згодою команд. Матчі проходять у форматі 11 на 11 на все футбольне поле за традиційними правилами футболу.

3.5 Чемпіонат проводиться в два кола:

– календар змагань складається на основі жеребкування;

– базове місце проведення змагань – стадіон «Шкільний» (село Святопетрівське), базовий час проведення ігрових турів – субота, з 10.00 по 14.00, за згодою обох команд – суперників матчі можуть  проводитися в інший час та на інших полях;

– календар другого кола змагань є повторенням календаря першого кола, змінюються лише господарі поля.

3.6 Для проведення матчу господар поля повинен забезпечити команди:

– трьома м’ячами, що відповідають вимогам “Правил гри у футбол”;

– чергуванням медперсоналу з необхідними медикаментами.

3.7 Керівники команд несуть відповідальність за поведінку своїх гравців і не мають права втручатись у дії арбітра. У випадку неетичних або хуліганських дій офіційних представників команд до, під час або після закінчення змагань організатори чемпіонату накладають на них санкції згідно з Регламентом і Дисциплінарними правилами КСРФФ.

3.8 Кожна команда, допущена до участі в чемпіонаті, повинна надати:

– заявковий аркуш у 2-х примірниках установленого зразка, надрукований на комп’ютері. Заявковий аркуш повинен бути завірений лікарем на кожного гравця;
– платіжне доручення про перерахування заявкового внеску.

3.9 Підсумкові місця команд у чемпіонаті визначаються за сумою очок, набраних у всіх зустрічах першості. За перемогу нараховуються 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються. За однакової кількості очок у двох чи більше команд місця визначаються за такими показниками:

– за більшою кількістю очок у матчах між конкурентами;

– за кращою різницею забитих і пропущених м`ячів у матчах між конкурентами;

– за більшою кількістю забитих м`ячів.

За рівності цих показників набуває чинності:

– найкраща різниця забитих і пропущених м`ячів у всіх зустрічах;

– найбільша кількість м`ячів, забитих у всіх зустрічах.

– найменша кількість порушень у команди за сезон (вилучення – 3 очки, попередження – 1 очко).

Дисциплінарні санкції – згідно з Регламентом КСРФФ. Футболіст, вилучений з поля (не враховуючи двох жовтих карток і фолу останньої надії), автоматично пропускає наступний матч, а КДК КСРФФ визначить конкретний строк відсторонення і може зобов’язати його команду сплатити грошовий штраф залежно від провини гравця.

Базовий ігровий день: субота. Базовий час початку матчів – 10:00, 11.30, 13.00. Якщо впродовж 15 хвилин після того, як мав пролунати стартовий свисток, команда чи команди не з’являться на полі, арбітр має право оголосити про відміну матчу і передати документи до КДК КСРФФ для зарахування технічної поразки порушникам регламенту.

4. Нагородження

4.1 Команда-переможець змагань нагороджується кубком, вимпелом і дипломом. Гравці команди нагороджуються медалями (загалом – 25).

4.2 Команди, що посіли 2-3 місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів, гравці команд – медалями (загалом – по 25).

5.Фінансові умови

5.1 Для покриття витрат на проведення змагань команди повинні сплатити на розрахунковий рахунок громадської організації „Києво-Святошинська районна федерація футболу” (КСРФФ), розрахунковий рахунок 26005021973702 (UAH) в АТ “АЛЬФА–БАНК”, МФО банку 300346, код ЄДРПОУ 25979226. При оплаті вказати  „безповоротна фінансова допомога на проведення районних змагань з футболу” або „витрати на проведення районних змагань з футболу згідно положення від  2вересня 2020 року (для бюджетних установ) заявковий внесок у розмірі 7000 гривень.

5.2 Витрати, пов`язані з відрядженням команди, покриваються за рахунок відряджаючої організації.

Нагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.

Фінал Кубка Джуніорс 2:0 Софія