«
   
Р Е Г Л А М Е Н Т
 
Чемпіонату Києво-Святошинського регіону з футболу серед
дитячо – юнацьких комнад 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014 р.н.
сезону 2021-2022 року.
  
 
м. Київ 2021 р.
 
 
ГлаваІ.
                МЕТАІЗАВДАННЯРЕГЛАМЕНТУ ЗМАГАНЬ З
 
ФУТБОЛУСЕРЕДДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХКОМАНДКЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РЕГІОНУ.
 
Стаття1.       МЕТА
 
1. Метою Регламенту змагань з футболу серед  дитячо-юнацьких команд Києво-Святошинського регіону (далі - Регламент) є визначення принципів організації та проведення районних змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд (далі - змагання) під егідою Комітету дитячо – юнацького футболу Києво-Святошинської федерації футболу порядку, норм, механізмів і правил відносин між суб’єктами дитячо-юнацького футболу на основі створення системи прав обов’язків і відповідальності юридичних та фізичних осіб.
 
Стаття2.  ЗАВДАННЯ
 1.  Приведення системи змагань у відповідність вимогам регламентних документів ФІФА, УЄФА, УАФ, КОФФ, КСРФФ враховуючи особливості розвитку футболу на території Києво-Святошинського району.
 
2.  Встановлення порядку здійснення контролю за організацією та проведенням змагань.
 
3.  Встановлення дисциплінарних санкцій до порушників Правил гри, а саме: організацій,  клубів, ліг при проведенні змагань.
                                                              

ГлаваII.
        Стаття 3.МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ.
 
1.  Виконання заходів з реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту, створення сталої, прозорої, демократичної системи мотивації юних футболістів до занять футболом з метою популяризації та подальшого розвитку дитячо-юнацького футболу в Києво-Святошинському регіоні і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу збірних та клубних команд регіону у всеукраїнських змаганнях.
 
        2.Основнимизавданнямизмаганьє :
а) створення належних умов для залучення дітей та юнаків до активних занять футболом;
б) поліпшення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, у футбольних клубах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів, шляхом надання інформаційо – консультативної допомоги та відповідних контрольних заходів щодо роботи закладів з розвитку дитячо-юнацького футболу на території Києво-Святошинського регіону;
 в) створення необхідних умов для підготовки та успішного виступу клубних та  збірних команд Києво-Святошинського регіону у всеукраїнських змаганнях;
 
г)   визначення місць команд у турнірній таблиці відповідно до вимог
Регламенту.
 
д)  створення  комфортних  та  безпечних  умов  для  учасників  змагань  і глядачів.
 
ГлаваIII.
      УМОВИПРОВЕДЕННЯЗМАГАНЬ.
 
Стаття4.КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ
 
1.     Загальне керівництво змагань здійснюють Києво-Святошинська районна федерація футболу (далі – КСРФФ)
2.     Безпосередне керівництво у відповідності до умов Угоди про співпрацю (далі – Угода) з КСРФФ, покладається на Комітет дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
3.     Змагання проводяться у повній відповідності до «Правил гри у футбол» з дотриманням принципів «Чесної гри», згідно календаря змагань, затвердженого Виконкомом КСРФФ для команд 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014 р.н.
4.     Команди гравців 2007-2008 року народження грають у футбол у форматі 10+1. За загальними правилами футболу. Гравцям цієї вікової групи дозволяються зворотні заміни. Положення «поза грою» фіксується.
5.     Команди гравців 2009-2010 та 2011-2012 р.н. грають за спрощеними правилами гри у футбол, сутність яких полягає в наступному: матчі проводяться на майданчиках скорочених розмірів (довжина поля від 55 м до 70 м, ширина від 40 м до 50 м) розмір воріт 5х2 або 6х2 метри, радіус центрального кола 6 м. Штрафний майданчик: з точок на лінії воріт, які розташовані на відстані 12,5 м від внутрішньої сторони кожної стійки воріт, під прямим кутом до лінії воріт проводяться два відрізки довжиною 12,5 м.
Кінці цих відрізків з’єднуються лінією, паралельною лінії воріт. Положення «поза грою» не фіксується, кількість замін не обмежена, дозволяються зворотні заміни. Стінка при пробитті штрафного та вільного ударів розташовується на відстані 7-ми метрів від м’яча. Пенальті пробиваеться з 9-ти метрів.
Команди гравців 2014, 2013, р.н. грають за спрощеними правилами гри у футбол, сутність яких полягає в наступному: матчі проводяться на майданчиках 40/20. Штрафний майданчик скорочених розмірів являє собою півколо образоване лінією воріт і дугою радіусом 10 метрів. Пенальті пробивається з 8-ми метрів. Розмір воріт 3/2.
3.    Оперативний  контроль за організацією та проведенням  змагань здійснює
Комітет  дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
4. Рішення Голови Комітету, щодо дисциплінарних санкцій в разі потреби розглядає та затверджує Контрольно-дисциплінарний комітет КСРФФ (далі – КДК КСРФФ), в разі не погодження з рішенням КДК КСРФФ, заявник має право звернутися до Апеляційного комітету КСРФФ з письмовим зверненням та проханням розглянути ситуацію.
Стаття5.      УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
 
1. Учасниками змагань є Дитячо-юнацькі спортивні школи, різних форм власності та підпорядкування (далі -  ДЮСШ), футбольні клуби різних форм власності та інші спортивні організаціїї Києво-Святошинського регіону (управління спорту, центри спорту та інші).
 
6.     У регіональних змаганнях з футболу серед дитячо-юнацьких команд беруть участь команди: 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014  року народження.
 
       Склад ліг та формат проведення змагань формує Комітет дитячо – юнацького футболу КСРФФ, після отримання відповідних гарантійних листів встановленого зразка, що підтверджують участь та виконання всіх без винятку вимог цього Регламенту, командами учасниками змагань. Гарантійні листи приймаються до розгляду в терміни встановлені Комітетом.
  3. Змагання команд 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014 року народження проводяться в два кола з роз’їздами (І коло вересень-жовтень, II коло березень-травень за календарем).
 
4. До змагань Чемпіонату допускаються лише виконавці футбольних шкіл і ДЮСШ, які займаються у командах, які представляють. Заявляти гравців, які не займаються у системі клубів заборонено.
 
5. У змаганнях беруть участь юнаки, підлітки, діти та дівчата.
 
 
Стаття6.      ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.
 
1. Заявку всіх команд та футболістів на  участь у  змаганнях, що проводяться під егідою Комітету  дитячо-юнацького футболу КСРФФ сезону 2021-2022 року буде проведено  за адресою: м. Київ пр. Перемоги 126, 1 поверх каб. №9. в офісі Києво-Святошинської федерації футболу.
       •   Заявку до першого кола змагань буде проведено від 20 серпня по 5 вересня 2021 р.
•     Заявку до другого кола змагань буде проведено від 1 березня по 1 квітня 2022 року.
 Заявка футболістів проводиться тільки у вказані терміни, згідно затвердженого графіка заявки. Прибуття представників команд на заявку згідно графіка - обовязкове. Керівники команд, директори ДЮСШ, ДЮФК та ДЮСЗ несуть персональну відповідальність за вчасне прибуття представників своїх команд на проведення заявочної кампанії.
2.     Заявочніаркушiкоманд,згiдновстановленоїформи,затверджують керiвникифутбольнихклубівтаспортивнихзакладів(ДЮСШ, КДЮСШ,СДЮШОР, КСДЮШОР),головнітренерикоманд.
3.      Заявковіаркуші до першого кола змагань затверджує лікар районноїмедичноїустанови – районної дитячої лікарні до другого кола – лікар Київського обласного фізкультурно-спортивного диспансеру.
Лікарзатверджуєдопусккожногофутболістаособистимпідписом тапечаткою,азаявковийаркушзатверджуєтьсягербовою печаткоюрайонноїмедичноїустанови (на перше коло) та спортивного диспансеру ( на друге коло).
4.    При заявцi команд-учасниць змагань у встановлені терміни  подаються наступнi документи в електронному вигляді на ел. адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
                     
 
                        Від команди:
§  Скан. копія заявкового аркушу у надрукованомувиглядi за встановленою формою, з обовязковоювказiвкоюконтактногономерутелефонукожноїособи, щопiдписализаявковийаркуш та детальною інформацією згідно форми, що додається.        
                                                                     
Від кожного гравця:
§  На гравців, сканерська копія  документів, якi встановлюють особу кожного футболiста, а саме:
   Наюнакiвтадітей, щонедосяглипаспортноговiку:
                             1. Свiдоцтво про народження (сканерська копія)
2. Учнiвськии квиток (сканерська копія).
3. Фотокартка особи розміром 3х4.
Після опрацювання наданих документів протягом трьох робочих днів, Комітетом будуть підготовлені картки учасників змагань. У погоджений з представниками Комітету термін, представники команд прибувають до місця проведення заявочної кампанії, Київ, пр. Перемоги 126, 1 поверх каб. №9. Також представник команди надає на затвердження представнику Комітету оригінал заявкового аркушу.
Картка учасника змагань  — обов’язково видається Комітетом дитячо-юнацького футболу КСРФФ пiсля оформлення.
 
4.    ДЮСШ, ДЮФК чи ДЮСЗ несе повну вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть документiв, якi подаються до Комітету  дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
      Персональну вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть наданої iнформацii несуть директори ДЮСШ та керівники футбольних клубів а також тренери команд, що надають документи. Тренери команд несуть юридичну відповідальність за недостовірну інформацію надану до Комітету, згідно законів України та положень цього Регламенту.
                                                                             
5.    До надрукованого заявкового аркушу вноситься не бiльше 5 прiзвищ осiб керiвного складу i не бiльше 25 прiзвищ футболiстiв.
6.    Участь у  змаганнях iноземних громадян  можлива  тiльки  при  наявностi мiжнародного трансферного сертифiкату або дозволу FIFA на першу реєстрацію футболіста.
7.    У разi вiдзаявки футболiста керiвництво спортивного закладу чи клубу
зобов’язане письмово пiдтвердити перехiд футболiста, здати посвiдчення учасника та заявковий аркуш у Комітет  дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
      8.   Придозаявцiфутболiстазiншого клубу,наявнiсть всіх без винятку документів, згідно вимог регламентуобовязкова.
9.    При втратi посвiдчення учасника змагань для отримання дублiкату необхiдно у тижневий термін отримати новий у КСРФФ.
10. Безповторноiзаявки (на друге коло)(зобовязковиммедичнимдопуском оформленим у лікаря)командидо змагань другого кола не допускаються.
11. Гарантійнілисти-підтвердженняна участь у чемпiонатi Києво-Святошинського регіону серед команд зазначених у Ст.5, п.2 цього Регламенту, вікових категоріях  надсилаються керівниками команд та клубів до 10.03.2019 року на ел. адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   
12. Участь у змаганнях Чемпіонату Києво-Святошинського регіону мають право брати та бути офіційно заявлені тільки ті футболісти, які не заявлені у змаганнях в інших регіональних Чемпіонатах, є гравцями клубу який вони представляють та не тренуються і не грають за інший клуб.
13. Всім командам та гравцям під час подачі заявкових документів рекомендуються надати страхові полюси, від любої страхової компанії,  на гравців, яких вони заявляють.
 
Стаття7.МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
 
1. Матчi змагань Чемпіонату Київо-Святошинського регіону серед команд всіх вікових категорій, зазначених у цьому Регламенті, проводяться на центральних (кращих) стадiонах та футбольних полях міст і селищ встановлених розмiрiв з трав’яним та штучним покриттям, якi вiдповiдають вимогам регламентних документiв УАФ.
    2. Прийом стадiонiв або футбольного поля на вiдповiднiсть встановленим вимогам проводиться Комітетом з проведення змагань не пiзнiше 14-ти днiв до початку змагань.
                                                                                   
       Стаття8.  ОБОВ”ЯЗКИ КЛУБУ-ГОСПОДАРЯ ПОЛЯ
щодопідготовкистадіону до змагань, прийому арбітрів, забезпечення громадського порядку на стадіоні під час проведенняматчу.
 
1.Клуб-господар поля зобов’язаний:
1.1. Забезпечити пiдготовку мiсця проведення матчів у вiдповiдностi з регламентними документами УАФ, КСРФФ.
 
1.2.  Виключити можливiсть присутностi стороннiх осiб у кiмнатi арбiтрiв, окрiм делегата – спостерігача арбітражу КСРФФ.
 
1.3. Обовя’зково надати для проведення матчу три рiвноцiнних футбольних м’ячi, що вiдповiдають вимогам Правил гри, з яких два м’ячi повиннi знаходитися бiля поля (по одному за лiнiями футбольних ворiт).
 
2. Команда-господар поля надає та забезпечує:
 
•     стадiон чи футбольне поле встановлених розмiрiв з трав’яним або
штучнимпокриттямдляпроведенняматчу, з чіткою розміткою, згідно правил футболу.
•     роздягальнi та душовi;                        
•     необхiдний для матчу iнвентар (сітки на воротах, прапорцi, м’ячі та iнше)
• Якщо колір ігрової форми команд-учасниць однаковий, то замінити її, на вимогу арбітра, зобов’язаний господар поля.
•     питна вода або чай для арбітрів.
•     чергуваннямедичного працівникапiдчас проведення матчiв є обов’язковою вимогою.
 
3.   Клуб-господар  поля несе  вiдповiдальнiсть за громадський порядок i безпеку команди суперників до (приїзд), пiд час та  пiсля матчу (вiд’iзд) команди гостей з мiсця проведення змагань.
 
4.   Клуб-господар поля зобов’язаний забезпечити присутнiсть представникiв органiв охорони правопорядку або стюардів в кiлькостi, достатнiй для протидiї порушенням громадського порядку.
5. Перелік медикаментів, які в обов’язковому порядку повинні бути в медичній сумці медпрацівника зазначено в додатку 1 до цього регламенту.
 
       Стаття9.  СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
 
             Команди 2007-2008 р.н.
 
  1.  Чемпiонат Києво-Святошинського регіону з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 р.н., проводиться у два кола — «осiнь» (перше коло) — «весна» (друге коло), на своєму полi та на полi суперника.
  2. Ігри команд зазначених вікових категорій будуть проходити по середам. Чемпіоном та призерами Києво-Святошиснкього регіону серед команд вищезазначених вікових категорій будуть команди, які за підсумками змагань займуть перше, друге та третє місця.  
 
               Команди 209-2010, 2011-2012, 2013, 2014 р.н.
  1. Команди 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014 р.н. приймають та виїзжають на ігри за можливості спареними командами. Ігри команд зазначених вікових категорій будуть проходити по вівторкам, середам четвергам і п’ятницям.
 
Стаття10. КАЛЕНДАР МАТЧІВ
 
1.   Календар матчів Чемпiонату розробляється  Комітетом  дитячо-юнацького футболу КСРФФ та затверджується Виконкомом КСРФФ.
 
  1. Матчі проводяться на полях команд, вказаних у календарі першими.
 
3. Друге коло змагань є «дзеркально-зворотнiм» вiдображенням першого.
 
 4.  За форс-мажорних обставин або у разі проведення незапланованих календарем змагань матчiв збiрних команд та iнших заходiв право прииняття рiшення щодо змiни мiсця i/або дати проведення матчу належить виключно комiтет з проведення змагань, після отримання письмового звернення від сторони, яка зацікавлена в зміні терміну, місця та часу початку змагань.
 5. Календар, таблиці результатів змагань Чемпіонату та Першості Києво-Святошинського регіону є власністю КСРФФ.
6. При передрукуваннi календарiв змагань,  результатів матчів проведених Комітетом  дитячо-юнацького футболу КСРФФ посилання на Комітет  дитячо-юнацького футболу КСРФФ  є обов’язковим.
7.      Початок матчiв серед дитячо-юнацьких команд: команди грають мітчі в рекомендований Комітетом час 16:00, 17:00, 18:00, 19:00.
8.      Тривалiсть матчiв:
2007-2008  р.н. – 2 тайми по 35 хв.
2009-2010 р.н. – 2 тайми по 30 хв.
 
2011 - 2012 р.н. – 2 тайми по 25 хв
2013, 2014 р.н. – 2 тайми по 20 хв..
 
Змiна часу початку матчiв без офiцiйного погодження з Комітетом заборонена!
 
                                                                                                                                                   
9. Матчі, щоперенесеноувстановленомуРегламентомпорядкута погодженіз Комітетом обов’язково повиннібутизігранідопочатку наступноготуру. Вразі не виконання зазначеного пункту, рішення щодо результату матчу приймаєКомітет дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
 
11. Виїзднамiжнароднийтурнiрабоучастькоманд-учасницьубудь-яких iншихзмаганняхпiдчасчемпiонатунеєпідставоюдля переносуматчів.
 
 
 
Стаття11ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ КОМАНД У ТУРНІРНІЙ ТАБЛИЦІ.
 
1.          За перемогу командi нараховується 3 (три) очки, за нiчию - 1 (одне) очко,
за поразку очки не нараховуються.
2.          Команда яка посiла І мiсце у Чемпiонатi району отримує звання «Чемпiон
Києво-Святошинського регіону» серед дитячо-юнацьких команд, відповідної вікової категорії, сезону 2021-2022 років.
        3.      Мiсце команди у змаганнях визначається за такими показниками,
 отриманими у всiх матчах:
а)   бiльша кiлькiсть набраних очок;
б)   бiльша кiлькiсть перемог;
в)   бiльша рiзниця забитих i пропущених м’ячiв у всіх матчах;
г)  бiльша кiлькiсть забитих м’ячiв;
        д)   найменша кiлькiсть балiв за попередження та вилучення
( попередження - 1 бал, вилучення - 3 бали).
 Якщо всі ці показники однакові, то вище місце посідає команда, що має кращі результати в особистій зустрічі або зустрічах (бiльша кiлькiсть набраних очок, краща різниця м’ячiв, більша кількість м’ячів, забита у гостях).
 
    Стаття12. НАГОРОДЖЕННЯ
 
  Нагородження переможцiв і призерiв Чемпiонату Києво-Святошинського регіону серед дитячо-юнацьких  команд за рахунок КСРФФ.
 
1.   Команди, що посiли мiсця з першого по третє у Чемпiонатi нагороджуються Кубками вiдповiдних ступенiв. Гравцi цих команд нагороджуються медалями та дипломами вiдповiдних ступенiв.
2. Кращі гравці в кожному амплуа та в кожній віковій категорії нагороджуються цінними подарунками. 
 
Стаття13.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ФУТБОЛІСТІВ
 
1.   Кожен футболiст, який бажає виступати в змаганнях з футболу, органiзованих або визнаних нацiональною асоцiацiєю пiд егiдою КСРФФ, повинен бути зареєстрованим (заявленим) у Комітеті дитячо-юнацького футболу.
2. Участь у Чемпіонаті Києво-Святошинського регіону мають право брати та бути офіційно заявлені тільки ті футболісти, які не заявлені у змаганнях в інших регіональних Чемпіонатах, не заявлені у командах з інших регіонів України у змаганнях Чемпіонату України серед дитячо–юнацьких команд, не є гравцями інших клубів з якими тренуються, та за які грають.    
3. Реєстрацiя (заявка) футболiстiв для участі в змаганнях проводиться лише на протязi одного iз двох, встановлених КСРФФ, реєстрацiиних (заявкових) перiодiв протягом року. Один iз таких перiодiв на початку сезону, другий в серединi (між першим та другим колами) сезону. При цьому за один спортивний сезон протягом 12 мiсяцiв перехiд футболiста з команди в команду можливий лише один раз.
 
4.   Батьки чи опiкуни кожного футболiста з 8-ми рiчного вiку, при переходi гравця до iншого клубу повиннi вирiшити питання щодо переходу у встановленому Статутом КСРФФ порядку.
 
5.   При переходi футболiста всi необхiднi документи надаються в Комітет дитячо-юнацького футболу КСРФФ в оригiналi.
 
6.   Футболiсти, спортивнi  заклади (клуби)  несуть  вiдповiдальнiсть за надання недостовiрноi iнформацii або документiв,  якi  не  вiдповiдають дiйсностi  у вiдповiдностi до Дисциплiнарних правил КСРФФ. Подiбнi порушення розглядаються тiльки юридичними органами КСРФФ та в разі необхідності КДК КСРФФ.                                                      
 
Стаття14.ДОПУСК ФУТБОЛІСТІВ
 
1. Право допуску футболiстiв до районних змагань надається Комітету, тiльки у вiдповiдностi до таких вимог:
  • футболiст є учнем дитячо-юнацької спортивноi школи, згiдно затвердженого положення про дiяльнiсть закладу та знаходиться у списках вихованців ДЮСШ
  • футболiст  є  членом  футбольного  клубу,  згiдно  затверджених  норм про вступ та членство в органiзацiю.
  • футболiст перейшов iз одного спортивного закладу (клубу) до iншого, в межах регiону у вiдповiдностi до Регламенту;
  •  футболiст  перейшов  з  одного  клубу з  поза меж  обласного регiону, але  в межах Украiни до  команди (клубу) обласного  регiону  з дотриманням норм та вимог всiх регламентуючих документiв УАФ, ДЮФЛУ, КОФФ, КСРФФ
  • Футболiст перейшов з команди (клубу) з поза меж України з дотриманням всiх регламентуючих документiв УЄФА, ФФУ, ДЮФЛУ, КОФФ, КСРФФ.
 
          Стаття15.  ПЕРЕХІД ФУТБОЛІСТІВ
 
1. Кожний  футболiст  має  право  на  перехiд  до  iншоi  команди  ДЮСШ  (клубу), яка знаходиться на територii Київської області та Києво-Святошинського регіону у разi:
 
1.1. якщо є лист-дозвiл на перехiд з попередньої ДЮСШ (клубу), за пiдписом  директора та нотарiально завiрена письмова згода батькiв;
1.2. прийняття рiшення Комітетом з проведення змагань пiсля персонального розгляду та врахування всiх  iндивiдуальних обставин переходу, передбачено в разі відсутності дозволу на перехід з попереднього клубу та в разі виникнення непорозумінь,  на підставі звернення однієї зі сторін, що пов’язані з переходом.
 
2.   ДЮСШ  (клуб),  яка  має  намiр  запросити  до  себе  футболiста,  повина  до початку будь-яких переговорiв з ним чи його батьками повiдомити письмово клуб, за який заявлений футболiст, а також КСРФФ вiдносно своїх намiрiв.
 
Стаття16.НЕЯВКА КОМАНДИ НА МАТЧ, ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ В                ЗМАГАННЯХ.
 
1. За  неявку  команди  на  матч  чемпiонату  їй  зараховується поразка (0-3), а командi  суперницi - перемога (3-0).
2. Якщо обидвi команди не з’явилися на матч чемпiонату, їм зараховується поразка (0-3).
3.У разi спiзнення команди без поважних причин та не повiдомлення про спізнення офіційних осіб КСРФФ їй  зараховується поразка (0-3), а командi-суперницi перемога (3-0)
4. У  разi  неявки команди на  календарну  зустрiч без  поважних  причин та відповідного письмового, або телефонного  інформування приймаючої сторони (не пізніше ніж за 24 години до початку гри), щодо неможливості прибути на матч згідно календаря змагань її зараховується поразка (0-3).
   5. Командам ДЮСШ  та клубiв, якi повторно не  з’явилась на матч без поважноi причини зараховується поразка (0-3) в грі на яку вони не зявились повторно та команди будуть покарані зняттям 3 (трьох) очок із загально набраних. В разі, якщо у команди в активі не має трьох очок, вони будуть зняті тоді, коли команда їх набере.
 
    6. Після другої неявки Комітет дитячо-юнацького футболу КСРФФ має право зняти команду зiзмагань.
 
    7. Якщо команда, виключена зi змагань, провела 50% i бiльше матчiв, їй зараховуються технічні  поразки в матчах, якi залишилися ( 0-3), а командам-суперницям зараховуються перемоги (3-0), в разі якщо команда, виключена зi змагань, провела менше 50% матчiв  — результати всiх матчiв за участю команди, що знято зi змагань анулюються.
8. Рiшення щодо застосування штрафних санкцiй приймає Контрольно-дисцiплiнарний комiтет  КСРФФ.
 
   
  Стаття17.  ЗМІНА НАЗВИ КЛУБУ (КОМАНДИ)
 
1.      Змiни у назвах команд приймаються Комітетом, за вiдповiдним обгрунтованим зверненням вiд керiвникiв ДЮСШ та клубiв, учасників змагань та сплати грошового внеску за зміну назви в розмірі 1000 грн.
 
  Стаття18.  УЧАСТЬ ТА ЗАМІНИ У МАТЧІ ФУТБОЛІСТІВ
 
  1.      Представники команд зобов’язанi за 45 хвилин до початку матчу:
•    внести до рапорту арбiтра прiзвища та iмена 18 футболiстiв, заявлених на даний матч, вказавши iх номери на футболках i надати для перевiрки арбiтру матчу заявковии аркуш  та посвiдчення учасникiв, а також  прiзвища та iмена не бiльше 3 офiцiиних осiб команди, якi будуть знаходитися на лавi запасних пiд час матчу;
      •    пiдписати рапорт арбiтра до початку матчу /тренер i капiтан команди;
      •    команда-господар поля заповнює рапорт арбiтра першою;
      •     перед будь-яким матчем, пiсля закiнчення розминки /перед виходом команд
на матч, тренери, спiльно з арбiтром, зобов’язанi перевiрити по посвідченням учасників змагань, особу кожного з футболiстiв команд-учасникiв матчу, що виходять на поле у стартовому складі.
 •   футболiсти, якi виходять на замiну, повиннi пред’явити арбiтру матчу посвідчення учасника змагань, для встановлення його особи;
 • футболiст, та особи внесені до рапорту арбiтра, вважаються учасниками матчу  та несуть повну відповідальність за дотримання вимог, належної поведінки згідно регламентних норм КСРФФ. 
•    В матчах команд 2007-2008 2009-2010, 2011-2012, 2013, 2014 р.н. кількість замін не обмежена, дозволяються зворотні заміни з числа футболiстiв, внесених у рапорт арбiтра матчу.
2.   Розминка запасних футболiстiв якi внесенi у рапорт арбiтра (у формi, яка вiдрiзняється вiд форми граючих команд), дозволяється тiльки в зонi кутового прапора, з боку половини  поля, де знаходиться лава запасних футболiстiв даної команди.
 
     Стаття19.ВИМОГИ ДО ІГРОВОЇ ФОРМИ (ЕКІПІРУВАННЯ)
 
1.   Ігроваформафутболiстаскладаєтьсяз футболки, шортiв, гетр, щиткiв i спортивного взуття та повинна бути однакова у всiх спортсменiв команди за виключенням щиткiв та спортивного взуття.
2.   На футболцi спереду можебути лише емблема, назва та інформація про спонсорів клубу, а позаду повинен бути номер, за яким прiзвище футболiста внесене до рапорту арбiтра -  обовязково.
3.   Номери повиннi розмiщуватися на футболках iз задньої сторони i по центру. Висота номера повинна бути вiд 25 см до 35 см, ширина - не менше 12 см. Ширина смуги номера - не  менше 3 см. На  смугастих футболках номери  наносяться  на  однокольоровому прямокутнику.  Всi  номери  повиннi бути одного кольору, контрастно вiдрiзнятися вiд кольору футболки (шортiв) i не мiстити в собi елементiв реклами або дизайну. Номери гравців однієї команди не повинні дублюватись.
     4. Футболка воротаря за кольором повинна вiдрiзнятися вiд форми футболiстiв обох команд i арбітрів.                                                                              
     5.  Футболка повинна мати короткi (до нижньоi третини плеча) або довгi рукава.
     6. Пiдшортники повиннi бути однакового кольору з шортами. Вони не повиннi досягати верхньої частини коліна.
     7. Ігрова форма повинна відповідати розміру футболістів.
 
 
Стаття20.  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЛУБУ (КОМАНДИ), КЕРІВНИКІВ ТА ФУТБОЛІСТІВ
 
1.   Керiвники та представники спортивногозакладу чи клубу (команди), тренери, футболiсти, якi беруть участь у змаганнях, повиннi виконувати всi вимоги цього Регламенту, виявляючи при цьому високу дисциплiну, органiзованiсть, толерантнiсть до офiцiиних осiб, делегата, iнспектора, арбiтрiв, суперникiв, представникiв засобiв масовоi iнформацii та глядачiв.
 
2.   Керiвники  та  представники спортивного закладу чи клубу (команди) та тренери несуть вiдповiдальнiсть за поведiнку футболiстiв своєї команди i не мають права втручатися в дiї арбiтрiв, делегата - спостерігача.
 
3.   Спортивний заклад чи клуб несе вiдповiдальнiсть за поведiнку своiх вболiвальникiв, а також представникiв клубу, якi виконують офiцiинi обов’язки на матчi або присутнi на стадiонi.
4.   За невиконання (порушення) вимог Статута КСРФФ,  Регламенту  та iнших  нормативних документiв, до спортивного закладу чи клубу i/або иого представникiв застосовуються дисциплiнарнi санкцii, встановленi Дисциплiнарними правилами КСРФФ.
 
5.   У випадку недисциплiнованоi поведiнки футболiстiв та офiцiиних осiб однiєi з команд (або двох команд) за рiшенням арбiтра матч може бути припинений  з обов’язковим повiдомленням Комітету з проведення змагань в телефонному режимi вiдразу пiсля подii, що сталася та з вiдповiдним записом до протоколу матчу та листом поясненням до комiтету з проведення змагань. 
Стаття21.РОЗГЛЯД МАТЧУ, ПРОВЕДЕНОГО З ПОРУШЕННЯМ ПРИНЦИПІВ СПОРТИВНОЇ ЕТИКИ
1.     Матч, результат якого, можливо, був визначений командами (їх керiвниками, тренерами, футболiстами) способом, не сумiсним з принципами спортивноi етики, розглядає Дисциплінарна комісія Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ за письмовим зверненням представника однієї з команд.
2. При розглядi матчу може використовуватися: 
а) вiдеозапис матчу;
б) висновок експерта, призначеного на даний матч КА КСРФФ
в) письмова заява арбiтра, делегата;
г) письмову  заяву  офiцiйних  осiб  КСРФФ, закладiв, клубiв i регiональних федерацiи футболу, якi були присутнi на даному матчi;
д) письмові пояснення сторін, щодо фактів викладених у письмовому зверненні однієї з сторін;
е) матерiали преси i телебачення. 
      3. На пiдставi висновку комісії Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ iз пiдтвердженням про проведення матчу з порушенням принципiв спортивної етики, Комісія має право прийняти рiшення про анулювання результату матчу iз зарахуванням поразки одній або обом командам, а також розглянути питання щодо застосування дисциплiнарних санкцiи до обох клубiв (команд), керiвникiв, тренерiв, футболiстiв.
Стаття22.   ОФІЦІЙНА ПРОЦЕДУРА ПЕРЕД  ПОЧАТКОМ ТА ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ МАТЧУ                                                                                                                                                          
      1. Перед початком матчу футболiсти команд розташовуються в центрi поля обличчям до центральноi трибуни. Арбiтри розташовуються мiж командами. Футболiсти та арбiтри вiтають глядачiв пiдняттям рук над головою.
2.  В момент виконання державного гiмну, спортсмени мають стояти струнко.
3.  Футболiсти команди гостей, розташованi злiва вiд арбiтрiв, проходять повз арбiтрiв i команди господарiв поля, вiтаючи кожного рукостисканням, пiсля чого повертаються на початкову позицiю, проходячи за футболiстами команди господарiв поля та арбiтрами.
     4. Футболiсти команди господарiв поля проходять повз арбiтрiв, вiтаючи кожного рукостисканням, i повертаються на початкову позицiю, проходячи за арбiтрами.
     5. Пiсля привiтання капiтани команд за допомогою жереба розiгрують право вибору воріт, які будуть атакувати в першому таймі.
     6. Пiсля закiнчення матчу команди розташовуються в центрi поля поруч з арбiтрами на своiи половинi поля. Футболiсти дякують глядачам за їх пiдтримку оплесками над головою, а суперникам рукостисканням.
Стаття 23.ПРОТЕСТИ. ПОРЯДОК ПОДАЧІ. РОЗГЛЯД.
1. Офiцiина особа спортивного закладу чи клубу зобов’язана вiдразу пiсля закiнчення  матчу попередити арбiтра (делегата), команду-суперника про подачу протесту. Заява про подачу протесту пiдписується керiвником (головним тренером) клубу i передається до Комітету з проведення змагань, протягом 24-х годин пiсля закiнчення матчу факсом, нарочно або електронним листом на ел. адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
2. Обґрунтований протест на невiдповiднiсть Правилам гри розмiрiв ворiт i/або розмiтки футбольного поля подається у письмовiи формi арбiтру не пiзнiше, нiж за 45 хв. до початку матчу.
3. Обґрунтований протест повинен бути поданий до Дисциплінарної комісії Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ не пізніше ніж через 24 години після закінчення матчу на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з обов’язковим повідомлення про отримання листа адресатом.
4. Не приймається до розгляду несвоєчасно подании протест, а також, якщо вiн поданий на рiшення арбiтра у матчi на:
а)  призначення або не призначення вiльного, штрафного або одинадцятиметрового  удару;
б) визначення положення «поза грою»;
в) визначення виходу м’яча за межi поля i надання права введення м’яча у гру;
г) зараховане або не зараховане вз’яття ворiт;
д) попередження або вилучення футболiста з поля.
5. Протести  розглядаються Дисциплінарною комісією, дотримуючись існуючого положення про Дисциплінарну комісією.
6.  Якщо  жодна або одна  зі  сторiн  не  згодна  з рiшенням  Дисциплінарної комісії Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ, вона  має  право  подати  заяву до Контрольно – дисциплінарного комітету КСРФФ. А далі, до  Апеляцiиного комiтету КСРФФ, рiшення якого є остаточним.
 Звернення до кожної iнстанцii подаються у десятиденнии термiн, з моменту отримання рішення попередньої інстанції.                 
Стаття 24.   ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ КОМАНД У ЗМАГАННЯХ
1. Витрати, пов’язанi  з участю команд   у  змаганнях, а саме  транспортне забезпечення, вiдшкодовуються  за рахунок  команд (в разі наявності та надходження бюджетних коштів)  здiйснюються згiдно регламентних документiв, а саме, затвердженого календаря змагань.
2. Витрати на харчування команд-учасниць на змаганнях, здiйснюється за рахунок  вiдряджуючоi органiзацii, згідно календаря змагань та Регламенту. 
3. Придбання нагородної атрибутики, Кубків, медалей та призів кращим гравцям для нагородження переможцiв та призерів Чемпiонату за  рахунок  КСРФФ.
ГлаваIV.АРБІТРАЖ 
Стаття 25.     ЗДІЙСНЕННЯ АРБТРАЖУ
1.   Арбiтраж здiйснюється у вiдповiдностi з Правилами гри, змiнами i доповненнями до них, затвердженими Мiжнародною Радою футбольних асоцiацiй.
2.   Арбiтраж  здiйснюють  арбiтри,  затвердженi Комiтетом Дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
Стаття 26ПРИЗНАЧЕННЯ АРБІТРІВ 
1.   На кожнен матч Чемпiонату між командами призначається один арбітр, який надiляється виключними повноваженнями вiдносно застосування та трактування Правил гри. 
2.   Призначення на обласнi змагання арбiтрів, та асистентiв арбiтрів та спостерігача арбітражу проводить Комiтет  дитячо-юнацького футболу КСРФФ.
3. Прохання  закладiв  чи  клубiв  або  iнших органiзацiи  щодо  замiни  арбiтрiв,
призначених на матч, до розгляду не приймаються.
4.   У  випадку неможливостi виїзду на  матч призначених арбiтрiв,  їх замiну проводить Комiтет дитячо-юнацого футболу КСРФФ.
5.   У випадку неявки арбiтра (асистентаарбітра),матч проводять найбiльш квалiфiкованi арбiтри, призначенi комiтетом арбiтрiв регiональної федерації футболу за узгодженням з Комiтетом дитячо-юнацького КСРФФ .
6. Представник команди господарів забов’язаний письмово проінформувати Комітет з проведення змагань, протягом 24 годин з моменту закінчення матчу про неповний склад бригади арбітрів чи їх відсутність в цілому.
Стаття27.ОБОВЯЗКИ ТА ФУНКЦІЇ АРБІТРА
1.   Прибути  на  мiсце  проведення  матчу,  не  пiзнiше  нiж  за 1  годину до  його початку.
2.   У випадку неможливостi прибути на матч, вiдразу повiдомити про це представникiв КСРФФ та Комітет з проведення змагань.
3.   Оглянути футбольне поле, оцiнити його якiсть за п’ятибальною шкалою та зробити вiдповiднии запис до рапорту арбiтра. У випадку непридатностi футбольного поля для матчу, арбiтр приймає рiшення про вiдмiну матчу.
4. Разом з представниками команд визначити кольори iгровоi форми так,
щоб не збiгалися кольори футболок  суперникiв. 
5.   Перевiрити заявковии аркуш та посвiдчення футболiстiв, прiзвища яких внесенi в рапорт арбiтра. Арбiтр разом з керiвниками команд несе вiдповiдальнiсть за дотримання правил допуску футболiстiв до матчу та перебування iх, а також тренерiв та офiцiиних осiб у технiчній зоні.
6.   Перед будь-яким матчем пiсля закiнчення розминки (перед виходом команд на матч) арбiтр спiльно з тренерами, зобов’язанi перевiрити згiдно посвiдчень учасника особу кожного з футболiстiв команд-учасниць матчу. Футболiсти, якi виходять на замiну повиннi  пред’явити  арбiтру  посвiдчення учасника для встановлення його особи.
7.      Пiсля закiнчення матчу протягом 30-ти хвилин оформити рапорт арбiтра.
8.   У рапортi арбiтра необхiдно викласти iнформацiю про всi дисциплiнарнi санкцii, що застосовувались до футболiстiв i/або тренерiв, офiцiиних осiб команд i будь-якi iнциденти, що виникли до, пiд час та пiсля матчу.
9.    Пiсля  закiнчення матчу арбiтр  зобовязанийповiдомити  результат  не пiзнiше ніж за1 годину після закінчення матчу.
10.  Рапорт  арбiтра,  не  пiзнiше  24-х  годин  пiсля  закiнчення  матчу,  необхiдно передати до Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
ГлаваV.СПОСТЕРЕЖЕННЯ АРБІТРАЖУ
Стаття28.     ЗДІЙСНЕННЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ
1.Спостереження арбітражу змагань під егідою КСРФФ здiйснюють делегати - спостерігачі, затвердженні Виконкомом КСРФФ. 
Стаття29.     ПРИЗНАЧЕННЯ СПОСТЕРІГАЧІВ
1. Призначення делегатiв - спостерігачів на  прохання  команд-учасникiв  змагань  проводить  Комітет арбітрів КСРФФ. Витрати по їх вiдрядженню, в тому числi: проiзд в обидва кінця та оплату за спостереження арбітражу проводить сторона, що вийшла з клопотанням про призначення делегата – спостерігача на зазначений матч.
2. Прохання  закладiв  чи  клубiв  або  iнших  органiзацiи  про  замiну делегатiв – спостерігачів,
призначених на матчi, до розгляду не приймаються.
3. Робота делегатiв - спостерігачів КСРФФ здійснюється на підставі положення про діяльність
Комітету арбітрів КСРФФ, затвердженого виконкомом КСРФФ. 
Стаття30.     ОБОВ’ЯЗКИ ТА ФУНКЦІЇ ДЕЛЕГАТА - СПОСТЕРІГАЧА
1.Прибути до місця проведення матчу не пiзнiше нiж за 1 години до його початку.
2.У випадку неможливостi  прибути на матч, вiдразу повiдомити про це Комітет з проведення змагань та КСРФФ.
 3. Провести iнспекцiю стадiону (стан футбольного поля та його готовнiсть до матчу, включаючи розмiтку поля, розмiри ворiт, кутових флагштокiв), роздягалень команд i арбiтрiв, засобiв надання першої медичної допомоги. Арбiтр, асистенти арбiтра повиннi брати участь в iнспекцiї футбольного поля спiльно з делегатом - спостерігачем.
4. Перевiрити наявнiсть документiв,  які  засвiдчують допуск стадiону до проведення змагань.
5.Виставити оцiнки арбiтрам на основi методичних вказiвок i особистого аналiзу. Делегат (спостерігач) арбітражу для уточнення складних i/або сумнiвних ситуацiй може скористатися вiдеозаписом матчу, в разі якщо такий було зроблено.
6. У випадку iнцидентiв, якi мали мiсце до, пiд час i пiсля матчу не пiзнiше 24-х годин пiсля закiнчення матчу направити до Комітету дитячо-юнацього футболу КСРФФ рекомендованим листом вiдповiдний рапорт.
Стаття31.ПОВНОВАЖЕННЯ ДЕЛЕГАТА - СПОСТЕРІГАЧА
1.Делегат (спостерігач) контролює органiзацiю проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, оцiнює професiйнi дiї арбiтрiв.
2.В разі необхідності надає інформаційно-консультаційну допомогу всім учасникам матчу.
3.В разі винекнення конфліктних ситуацій має право та забов’язаний прийняти рішення згідно вимог нормативних документів КСРФФ. 
ГлаваVI.ДИСЦИПЛІНАРНІСАНКЦІЇ
    Стаття32.  ЗАСТОСУВАННЯ ДИСЦИПЛІНАРНИХ САНКЦІЙ
1. Дисциплiнарнi  санкцiї  застосовуються  у  вiдповiдностi  iз  законодавством, нормативними  документами  ФІФА  i  УЄФА, УАФ, КОФФ та КСРФФ Дисциплiнарними правилами УАФ та КСРФФ.
   2. Комітет дитячо – юнацького футболу розглядає  питання,  приймає  рiшення  i в разі необхідності  надає  матерiали  на розгляд до  КДК КСРФФ  вiдносно  застосування дисциплiнарних санкцiй, щодо порушень в обласних змаганнях.
   3.В  разi  неявки  команди  на  календарну  зустрiч  без  поважних  причин, їй зараховується поразка (0-3).
       4.   Командам  ДЮСШ  та  клубiв,  якi  повторно  не  з’явилась  на  матч  без  поважноi  причини, в грі на яку вони не зявились, зараховується поразка (0-3)  та команди будуть покарані зняттям 3 (трьох) очок із загально набраних. В разі, якщо у команди в активі не має трьох очок, вони будуть зняті тоді, коли команда їх набере.
    5.   В разi третьоi неявки на календарну зустрiч команду буде знято зi змагань
З обов’язковим повiдомленням про порушення регламенту керiвнику районноi адмiнiстрацii.
      6.  За  непристойну  поведiнку  представникiв  команди, остання  забов’язана сплатити  штраф у  розмiрi  500.00  (п’ятсот  гривень),  а в разi  непристойної поведiнки глядачiв та вболiвальникiв на стадiонi, команда-господар повинна буде сплатити штраф у розмiрi вiд 500.00 грн. до 2500.00 грн., в залежностi вiд ступеню порушення, згiдно рiшення КДК КСРФФ;
                        7. Сплатити зазначенi штрафнi санкцiї команда забов’язана на протязi трьох днiв  вiд  винесення  вiдповiдного  рiшення  КДК  КСРФФ, але не пiзнiше початку наступного туру змагань.
Стаття33.  ОБЛІК ПОРУШЕНЬ, ДОПУЩЕНИХ ФУТБОЛІСТАМИ В МАТЧАХ
      1. Керiвники клубу (команди) зобов’язанi вести облiк попереджень та  вилучень футболiстiв i несуть за це персональну вiдповiдальнiсть.
2.В разi порушення п.1, командi зараховується технiчна поразка.
     3. Двi жовтi картки, отриманi в одному матчi, прирiвнюються до вилучення. У такому випадку футболiст пiдлягає вiдстороненню на один матч без рiшення Дисциплінарної комісії Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ, а ранiше отриманi попередження не анулюються.
4. За першi чотири жовтi картки, отриманi в змаганнях, футболiст
вiдстороняється на один матч. За кожнi наступнi двi жовтi картки футболiст вiдстороняється на один матч.
    5. В разі отримання червоної картки (дві жовті та позбавлення суперника очевидної можливості забити гол), гравець відсторонюється на один матч, в разі отримання прямої червоної картки за інші порушення, рішення про відсторонення гравця приймає Дисциплінарнакомісія Комітету дитячо – юнацького футболу КСРФФ.
     6. Не проведений з будь-якої причини матч чемпiонату не враховується Комітетом в кiлькiсть матчiв, якi футболiст повинен пропустити у зв’язку з вiдстороненням.
Стаття 34. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЛУБУ
Згiдно дисциплiнарних правил УАФ, КСРФФ.
Стаття 35ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ФУТБОЛІСТІВ
Згiдно дисциплiнарних правил УАФ, КОФФ, КСРФФ
Стаття36.  ПОЗБАВЛЕННЯ ФУТБОЛІСТА ТА ТРЕНЕРА СТАТУСУ       УЧАСНИКА РАЙОННИХ ЗМАГАНЬ
            1.          Тренер та футболiст може бути позбавлений права участi у обласних змаганнях за рiшенням юридичних органiв КСРФФ у випадку:
       - невиконання вимог регламентних документiв КСРФФ;
       - надання фiктивних документiв в яких фальсифiковано дату народження футболiста та виявлено iншi порушення.
      - навмисного нанесення травми супернику, яка призвела до втрати ним професiиноi придатностi та працездатностi;
       - фiзичного впливу, нецензурної лайки на адресу арбiтрiв, делегата,
спостерігача та інших учасників матчу;
              - вiдсторонення вiд участi у змаганнях може бути термiном на 6 (шiсть) мiсяцiв або на невизначений термiн. 
ГлаваVII.ЗАКЛЮЧНІПОЛОЖЕННЯ
Стаття37.        РОЗГЛЯД СУПЕРЕЧЛИВИХ ПИТАНЬ
  Розгляд i вирiшення всiх суперечок, якi виникають мiж клубами, офіційними особами,футболiстами здiйснюється виключно пiд юрисдикцiєю КСРФФ. 
Стаття38.  ІНШІ ПИТАННЯ
      1. Рiшення  з  питань  недисциплiнованоi  поведiнки   футболiстiв,  керiвникiв клубiв  (команд), тренерiв,  офiцiиних  осiб  клубу,  глядачiв,  iнших  осiб,  якi  не визначенi Регламентом, приймає Дисциплінарна комісія комітету ДЮФ КСРФФ та КДК КСРФФ.
 2. Рiшення  з  iнших  питань,  якi  не  врегульованi Регламентом, приймає  КДК КСРФФ на основi законодавства, вимог ФІФА, УЄФА, УАФ, КОФФ, КСРФФ.
 3. Всi Додатки та доповнення до Регламенту є його невiд’ємною частиною
 4. Регламент набуває чинностi  з моменту його затвердження Виконкомом КСРФФ та погодженням всіма зацікавленими інстанціями,  i дiє до закiнчення змагань.
ДОДАТОК № 1
Перелік медикаментів, необхідних лікарю під час матчів

Найменування

Кількість

1

Сульфокамфокаїн в амп.

1 уп.

2

Нітрогліцерин в табл.

1 уп.

3

Валокардин в табл.

1 уп.

4

Спазмалгон в табл.

1 уп.

5

Дексаметазон в амп.

5 амп.

6

Перекис водню 3%

Зфл.

7

Нашатирний спирт

1 фл.

8

Лідокаїн 2% в амп.

1 уп.

9

Вата

50 гр

10

Шприци 2 мл

5 од.

11

Шприци 5 мл.

5 од.

12

Спирт

100 гр

13

Смекта

5 пак.

14

Ентеросгель (Сілард)

1 уп.

15

Но-Шпа в табл.

1 уп.

16

Охолоджуючий спрей

2уп,

17

Регідрон

5 пак.

18

Бромгексин

1 уп.

19

Йод

1 од.

20

Бинти нестер. 3x5 см

5 од.

21

Бинти нестер. 10x5 см

5 од.

22

Haбip універсальний УРІО

1 уп.

23

Бинт еластичний

2 од.

24

Термометр

1 од.

25

Лейкопластир 3x5

2 од.

26

Лейкопластир 5x10

2 од.

27

Peннi в табл.

1 уп.

28

Імод|ум (лоперамид)

1 уп.

29

Кардиамін в амп.

1 уп.

30

Кетанов в табл.

1 уп.

31

Кетанов амп. №10

1 уп.

32

Супростин або дімедрол в амп.

1 уп.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81