РЕГЛАМЕНТ

розіграшу Кубка Києво-Святошинського регіону з футболу

сезону 2021 року

 

Мета та завдання

Змагання проводяться з метою:

- пропаганди і подальшого розвитку футболу в Києво-Святошинському регіоні;

- підвищення якості навчально – тренувальної та виховної роботи у клубах та командах;

- виявлення перспективних футболістів для збірної Києво-Святошинського регіону та виступів на обласному та всеукраїнському рівні;

- виявлення переможця розіграшу Кубка Києво-Святошинського регіону.

 

       Учасники і умови проведення змагань

У змаганнях на Кубок Києво-Святошинського регіону можуть стартувати  клуби (команди), які беруть участь в змаганнях під егідою КСРФФ, виконують статутні вимоги ГО КСРФФ, мають аматорський статус та спроможні виконати вимоги положення та регламенту.

Кубковий турнір передбачає  п’ять  етапів: 1/16, ⅛, ¼, ½  фіналу та фінальний матч. За необхідності може бути призначено попередній етап.

Усі кубкові етапи  складаються з одного матчу. Якщо основний час закінчиться внічию, то переможець буде визначений  в серії  післяматчевих пенальті (без додаткового часу).

Ігрові пари на кожній стадії змагань визначаються «сліпим» жеребкуванням. Господарем поля є команда, якій в ігровій парі дістається перший номер, за виключенням фінального матчу.

Місце та час проведення фінального матчу визначаються Комітетом  проведення змагань КСРФФ.

Жовті та червоні картки, отримані футболістами у матчах чемпіонату та першості Києво-Святошинського регіону, не зараховуються в кубкових матчах і  відповідно – у календарних турнірах, крім випадків, якщо щодо дисциплінарного проступку гравця є окреме рішення КДК КСРФФ.

Футболіст, який отримав два попередження або вилучення за так званий «фол останньої надії» чи повторне попередження  в кубковому турнірі, автоматично пропускає наступний кубковий матч. Жовті картки, отримані футболістом перед кубковим фіналом, анулюються.

Усі ситуації, не зазначені в цьому регламенті, трактуються за Регламентом чемпіонату Києво-Святошинського регіону.  

Заявка

Залежно  від кількості заявок виконком КСРФФ визначає умови проведення попередніх етапів. Дозаявка гравців можлива включно до  чвертьфінальних матчів, але з обов’язковим урахуванням термінів реєстраційного періоду.

Нагородження

Команда, яка перемогла у фінальному матчі, нагороджується Кубком Києво-Святошинського регіону та дипломом, футболісти і тренери – золотими медалями, команда – фіналіст розіграшу Кубка Києво-Святошинського регіону нагороджується дипломом та срібними медалями (медалі для 25 осіб).

Арбітри  і спостерігач арбітражу, які проводили фінальний матч Кубка Києво-Святошинського регіону, нагороджуються спеціальними відзнаками.

Фінансові витрати

Витрати на проведення змагань (оплата суддівства та інспектування зокрема)  – за рахунок заявочного внеску на участь в чемпіонаті  

 

Комітет проведення змагань КСРФФ

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81