Чемпіонату Києво - Святошинського району з футзалу 
серед аматорів (Перша ліга) 2019 - 2020 р.

1 тур (17.11.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

 

СК Віннер (Боярка)

17.11

17:00

с. Хотів

2

ФК Колос (Музичі)

 

СК Святопетрівське

17.11

18:00

с. Хотів

3

ФК Юніор (Гатне)

 

ФК Ширма (Білогородка)

17.11

19:00

с. Хотів

4

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Лісне

17.11

20:00

с. Хотів

5

FC Onest (Гостомель)

 

ФК Дмитрівка

17.11

21:00

с. Хотів

2 тур (24.11.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Дмитрівка

24.11

12:00

с. Хотів

7

ФК Лісне

 

FC Onest (Гостомель)

24.11

13:00

с. Хотів

8

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

24.11

14:00

с. Хотів

9

СК Святопетрівське

 

ФК Юніор (Гатне)

24.11

15:00

с. Хотів

10

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК Колос (Музичі)

24.11

16:00

с. Хотів

3 тур (1.12.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Колос (Музичі)

 

СК Віннер (Боярка)

1.12

17:00

с. Хотів

12

ФК Юніор (Гатне)

 

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

1.12

18:00

с. Хотів

13

ФК Динамо (Вишневе)

 

СК Святопетрівське

1.12

19:00

с. Хотів

14

FC Onest (Гостомель)

 

ФК Ширма (Білогородка)

1.12

20:00

с. Хотів

15

ФК Дмитрівка

 

ФК Лісне

1.12

21:00

с. Хотів

4 тур (8.12.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Лісне

8.12

12:00

с. Хотів

17

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Дмитрівка

8.12

13:00

с. Хотів

18

СК Святопетрівське

 

FC Onest (Гостомель)

8.12

14:00

с. Хотів

19

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

8.12

15:00

с. Хотів

20

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Юніор (Гатне)

8.12

16:00

с. Хотів

5 тур (15.12.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Юніор (Гатне)

 

СК Віннер (Боярка)

15.12

17:00

с. Хотів

22

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Колос (Музичі)

15.12

18:00

с. Хотів

23

FC Onest (Гостомель)

 

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

15.12

19:00

с. Хотів

24

ФК Дмитрівка

 

СК Святопетрівське

15.12

20:00

с. Хотів

25

ФК Лісне

 

ФК Ширма (Білогородка)

15.12

21:00

с. Хотів

6 тур (22.12.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Ширма (Білогородка)

22.12

12:00

с. Хотів

27

СК Святопетрівське

 

ФК Лісне

22.12

13:00

с. Хотів

28

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК Дмитрівка

22.12

14:00

с. Хотів

29

ФК Колос (Музичі)

 

FC Onest (Гостомель)

22.12

15:00

с. Хотів

30

ФК Юніор (Гатне)

 

ФК Динамо (Вишневе)

22.12

16:00

с. Хотів

7 тур (12.01.2020)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Динамо (Вишневе)

 

СК Віннер (Боярка)

12.01

17:00

с. Хотів

32

FC Onest (Гостомель)

 

ФК Юніор (Гатне)

12.01

18:00

с. Хотів

33

ФК Дмитрівка

 

ФК Колос (Музичі)

12.01

19:00

с. Хотів

34

ФК Лісне

 

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

12.01

20:00

с. Хотів

35

ФК Ширма (Білогородка)

 

СК Святопетрівське

12.01

21:00

с. Хотів

8 тур (19.01.2020)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

СК Віннер (Боярка)

 

СК Святопетрівське

19.01

12:00

с. Хотів

37

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

 

ФК Ширма (Білогородка)

19.01

13:00

с. Хотів

38

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Лісне

19.01

14:00

с. Хотів

39

ФК Юніор (Гатне)

 

ФК Дмитрівка

19.01

15:00

с. Хотів

40

ФК Динамо (Вишневе)

 

FC Onest (Гостомель)

19.01

16:00

с. Хотів

9 тур (26.01.2020)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

FC Onest (Гостомель)

 

СК Віннер (Боярка)

26.01

17:00

с. Хотів

42

ФК Дмитрівка

 

ФК Динамо (Вишневе)

26.01

18:00

с. Хотів

43

ФК Лісне

 

ФК Юніор (Гатне)

26.01

19:00

с. Хотів

44

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Колос (Музичі)

26.01

20:00

с. Хотів

45

СК Святопетрівське

 

СК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)

26.01

21:00

с. Хотів

Відеогалерея


Віталій Шевчук - про принципову гру ФК Хотів 5:5 ФК Чабани

Ярослав Кутовий - СК Софія

Суперкубок області-2019. СФК Сокіл - ФК Авангард 0:0 (4:3 по пен.) (Огляд)

Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81