Календар ігор
Відкритого Кубка Києво - Святошинського району з пляжного футболу
серед аматорів (Група Б ) 2019 р.
1 тур (13.07.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

SC Гатне

 

ФК Енергія (Чабани)

13.07

 

Забір'я

2

ФК Зеніт - 2(Святопетрівське)

 

ФК Садовод (Новосілки)

13.07

 

Забір'я

3

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Забір’я

13.07

 

Забір'я

2 тур (20.07.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

4

ФК Енергія (Чабани)

 

ФК Забір’я

20.07

 

Забір'я

5

ФК Садовод (Новосілки)

 

ФК Ветеран (Боярка)

20.07

 

Забір'я

6

SC Гатне

 

ФК Зеніт - 2(Святопетрівське)

20.07

 

Забір'я

3 тур (27.07.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

ФК Зеніт - 2(Святопетрівське)

 

ФК Енергія (Чабани)

27.07

 

Забір'я

8

ФК Ветеран (Боярка)

 

SC Гатне

27.07

 

Забір'я

9

ФК Забір’я

 

ФК Садовод (Новосілки)

27.07

 

Забір'я

4 тур (3.08.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

10

ФК Енергія (Чабани)

 

ФК Садовод (Новосілки)

3.08

 

Забір'я

11

SC Гатне

 

ФК Забір’я

3.08

 

Забір'я

12

ФК Зеніт - 2(Святопетрівське)

 

ФК Ветеран (Боярка)

3.08

 

Забір'я

5 тур (10.08.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Енергія (Чабани)

10.08

 

Забір'я

14

ФК Забір’я

 

ФК Зеніт - 2(Святопетрівське)

10.08

 

Забір'я

15

ФК Садовод (Новосілки)

 

SC Гатне

10.08

 

Забір'я

6 день (17.08.2019)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
16
 
17.08
 
Забір'я
17
 
17.08
 
Забір'я
18
 
17.08
 
Забір'я
19
 
17.08
 
Забір'я
20
 
17.08
 
Забір'я
18
 
17.08
 
Забір'я

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81