Календар ігор

Відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу

серед аматорів (Третя ліга) 2019 р.

1 тур (27.04. 29.04-1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

2

ФК Стоянка

 

ФК Фенікс (Буча)

 

 

 

3

ФК Ветеран (Боярка)

 

SC Progress-2 (Крюківщина)

 

 

 

4

СК Святопетрівське

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

5

ФК Рома (Княжичі)

 

ФК Лісне

 

 

 

6

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

2 тур (4.05 - 5.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

ФК Стара Боярка

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

8

ФК Лісне

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

9

СК Святопетрівське

 

ФК Рома (Княжичі)

 

 

 

10

SC Progress-2(Крюківщина)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

11

ФК Фенікс (Буча)

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

12

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Стоянка

 

 

 

3 тур (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Стоянка

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

14

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

15

ФК Фенікс (Буча)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

16

ФК Рома (Княжичі)

 

SC Progress-2(Крюківщина)

 

 

 

17

ФК Стимул (Юрівка)

 

СК Святопетрівське

 

 

 

18

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Лісне

 

 

 

4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

19

ФК Стара Боярка

 

ФК Лісне

 

 

 

20

СК Святопетрівське

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

21

SC Progress-2(Крюківщина)

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

22

ФК Фенікс (Буча)

 

ФК Рома (Княжичі)

 

 

 

23

ФК Прометей (Нове)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

24

ФК Стоянка

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

5 тур (25.05 - 26.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

25

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

26

ФК Стоянка

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

27

ФК Рома (Княжичі)

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

28

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Фенікс (Буча)

 

 

 

29

ФК Ширма (Білогородка)

 

SC Progress-2(Крюківщина)

 

 

 

30

ФК Лісне

 

СК Святопетрівське

 

 

 

6 тур (1.06 - 2.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Стара Боярка

 

СК Святопетрівське

 

 

 

32

SC Progress-2(Крюківщина)

 

ФК Лісне

 

 

 

33

ФК Фенікс (Буча)

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

34

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

35

ФК Стоянка

 

ФК Рома (Княжичі)

 

 

 

36

ФК Ветеран (Боярка)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

7 тур (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Стара Боярка

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

38

ФК Рома (Княжичі)

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

39

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Стоянка

 

 

 

40

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

41

ФК Лісне

 

ФК Фенікс (Буча)

 

 

 

42

СК Святопетрівське

 

SC Progress-2(Крюківщина)

 

 

 

8 тур (15.06 - 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Стара Боярка

 

SC Progress-2(Крюківщина)

 

 

 

44

ФК Фенікс (Буча)

 

СК Святопетрівське

 

 

 

45

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Лісне

 

 

 

46

ФК Стоянка

 

ФК Ширма (Білогородка)

 

 

 

47

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

48

ФК Рома (Княжичі)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

9 тур (22.06 - 23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Рома (Княжичі)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

50

ФК Стимул (Юрівка)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

51

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

52

ФК Лісне

 

ФК Стоянка

 

 

 

53

СК Святопетрівське

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

54

SC Progress-2(Крюківщина)

 

ФК Фенікс (Буча)

 

 

 

10 тур (29.06 - 30.06)

Команда

Рахунок

 

Дата

Час

Місце проведення

55

ФК Стара Боярка

 

ФК Фенікс (Буча)

 

 

 

56

ФК Прометей (Нове)

 

SC Progress-2(Крюківщина)

 

 

 

57

ФК Стоянка

 

СК Святопетрівське

 

 

 

58

ФК Ветеран (Боярка)

 

ФК Лісне

 

 

 

59

ФК Ширма (Білогородка)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

60

ФК Рома (Княжичі)

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

11 тур (6.07 - 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

62

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Рома (Княжичі)

 

 

 

63

ФК Лісне

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

64

СК Святопетрівське

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

65

SC Progress-2(Крюківщина)

 

ФК Стоянка

 

 

 

66

ФК Фенікс (Буча)

 

ФК Прометей (Нове)

 

 

 

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81