Календар ігор 
відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу серед аматорів (Друга ліга) 2019 р. 

12 тур (24.08. – 26.08)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

67

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

68

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

69

SC Гатне-2

 

ФК Хотів

 

 

 

70

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

71

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

72

ФК Колос (Музичі)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

 
13 тур (31.08 - 1.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

73

ФК Колос (Музичі)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

74

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

75

ФК Дмитрівка

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

76

ФК Вишневе - 2

 

SC Гатне-2

 

 

 

77

ФК Хотів

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

78

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

 
14 тур (7.09 - 8.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

79

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Хотів

 

 

 

81

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

82

SC Гатне-2

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

83

СК Білгород (Білогородка)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

84

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

 
15 тур (14.09 - 15.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

85

ФК Омега (Тарасівка)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

86

ФК Колос (Музичі)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

87

SC Progress (Крюківщина)

 

SC Гатне-2

 

 

 

88

ФК Дмитрівка

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

89

ФК Вишневе - 2

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

90

ФК Хотів

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

 
16 тур (21.09 - 22.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

91

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Хотів

 

 

 

92

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

93

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

94

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

95

SC Гатне-2

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

96

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

 
17 тур (28.09 - 29.09)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

97

СК Білгород (Білогородка)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

98

ФК Омега (Тарасівка)

 

SC Гатне-2

 

 

 

99

ФК Колос (Музичі)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

100

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

101

ФК Дмитрівка

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

102

ФК Вишневе - 2

 

ФК Хотів

 

 

 

 
18 тур (5.10 - 6.10)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

103

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

104

ФК Хотів

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

105

ФК Динамо (Вишневе)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

106

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

107

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

108

SC Гатне-2

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

 
19 тур (12.10 - 14.10)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

109

SC Гатне-2

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

110

СК Білгород (Білогородка)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

111

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

112

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

113

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Хотів

 

 

 

114

ФК Дмитрівка

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

 
20 тур (19.10 - 20.10)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

115

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

116

ФК Вишневе - 2

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

117

ФК Хотів

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

118

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

119

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

120

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

SC Гатне-2

 

 

 

 
21 тур (26.10 - 27.10)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

121

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

122

SC Гатне-2

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

123

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

124

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Хотів

 

 

 

125

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

126

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

 
 22 тур (2.11 - 3.11)
 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

127

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

128

ФК Дмитрівка

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

129

ФК Вишневе - 2

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

130

ФК Хотів

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

131

ФК Динамо (Вишневе)

 

SC Гатне-2

 

 

 

132

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

 

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81