Календар ігор

Відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу

серед аматорів (Друга ліга) 2019 р.

1 тур (27.04. 29.04-1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

2

ФК Динамо (Вишневе)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

3

ФК Хотів

 

SC Гатне-2

 

 

 

4

ФК Вишневе - 2

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

5

ФК Дмитрівка

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

6

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

2 тур (4.05 - 5.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

7

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

8

ФК Омега (Тарасівка)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

9

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

10

SC Гатне-2

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

11

ФК Хотів

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

12

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

3 тур (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Динамо (Вишневе)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

14

ФК Хотів

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

15

ФК Вишневе - 2

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

16

ФК Дмитрівка

 

SC Гатне-2

 

 

 

17

SC Progress (Крюківщина)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

18

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

19

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

20

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

21

SC Гатне-2

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

22

ФК Дмитрівка

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

23

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

24

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Хотів

 

 

 

5 тур (25.05 - 26.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

25

ФК Хотів

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

26

ФК Вишневе - 2

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

27

ФК Дмитрівка

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

28

SC Progress (Крюківщина)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

29

ФК Колос (Музичі)

 

SC Гатне-2

 

 

 

30

ФК Омега (Тарасівка)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

6 тур (1.06 - 2.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

32

SC Гатне-2

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

33

ФК Колос (Музичі)

 

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

34

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

35

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

36

ФК Хотів

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

 7 тур (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Вишневе - 2

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

38

ФК Дмитрівка

 

ФК Хотів

 

 

 

39

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

40

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

41

ФК Омега (Тарасівка)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

42

СК Білгород (Білогородка)

 

SC Гатне-2

 

 

 

8 тур (15.06 - 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

SC Гатне-2

 

 

 

44

СК Білгород (Білогородка)

 

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

45

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

46

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

ФК Хотів

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

 

ФК Вишневе - 2

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

9 тур (22.06 - 23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

49

ФК Дмитрівка

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

50

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

51

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Хотів

 

 

 

52

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

53

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

54

SC Гатне-2

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

10 тур (29.06 - 30.06)

Команда

Рахунок

 

Дата

Час

Місце проведення

55

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

56

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

SC Гатне-2

 

 

 

57

ФК Динамо (Вишневе)

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

58

ФК Хотів

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

59

ФК Вишневе - 2

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

60

ФК Дмитрівка

 

SC Progress (Крюківщина)

 

 

 

11 тур (6.07 - 7.07)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

SC Progress (Крюківщина)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 

 

 

62

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

63

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

64

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Хотів

 

 

 

65

SC Гатне-2

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

66

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

 

 

 

 

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81