Календар ігор відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району
з футболу 
серед аматорів (Вища ліга) 2019 р.

1 тур (24.08. – 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

СК Шпитьки

 

 

 

3

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

4

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

 

 

5

SC Гатне

 

ФК Гостомель

 

 

 

2 тур (31.08 - 1.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Гостомель

 

 

 

7

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

SC Гатне

 

 

 

8

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

9

СК Шпитьки

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

10

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

3 тур (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

12

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

13

ФК Факел (Гостомель)

 

СК Шпитьки

 

 

 

14

SC Гатне

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

15

ФК Гостомель

 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

 

 

4 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

 

 

17

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

18

СК Шпитьки

 

SC Гатне

 

 

 

19

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

20

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

5 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

22

ФК Факел (Гостомель)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

23

SC Гатне

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

24

ФК Гостомель

 

СК Шпитьки

 

 

 

25

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

6 тур (28.09 - 29.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

27

СК Шпитьки

 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

 

 

28

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

29

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

SC Гатне

 

 

 

30

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

7 тур (5.10 - 6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

32

SC Гатне

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

33

ФК Гостомель

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

34

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

35

СК Віннер (Боярка)

 

СК Шпитьки

 

 

 

8 тур (12.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СК Шпитьки

 

 

 

37

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

38

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

 

 

39

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостомель

 

 

 

40

ФК Факел (Гостомель)

 

SC Гатне

 

 

 

9 тур (19.10 - 20.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

SC Гатне

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

42

ФК Гостомель

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

43

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

44

СК Віннер (Боярка)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

45

СК Шпитьки

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81