Календар ігор в
ідкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу серед аматорів (Перша ліга) 2019 р.

1 тур (24.08. – 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Гореничі

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

2

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

3

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

4

СК Забір’я

 

СК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

5

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Вишневе

 

 

 

2 тур (31.08 - 1.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

ФК Вишневе

 

 

 

7

СК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

8

ФК Кімерка (Гостомель)

 

СК Забір’я

 

 

 

9

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

10

ФК Гореничі

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

3 тур (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

12

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Гореничі

 

 

 

13

СК Забір’я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

14

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

15

ФК Вишневе

 

СК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

4 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

СК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

17

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Вишневе

 

 

 

18

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

19

ФК Гореничі

 

СК Забір’я

 

 

 

20

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

5 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

22

СК Забір’я

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

23

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Гореничі

 

 

 

24

ФК Вишневе

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

25

СК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

6 тур (28.09 - 29.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

27

ФК Нива (Бузова)

 

СК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

28

ФК Гореничі

 

ФК Вишневе

 

 

 

29

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

30

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

СК Забір’я

 

 

 

7 тур (5.10 - 6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

СК Забір’я

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

32

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

33

ФК Вишневе

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

34

СК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гореничі

 

 

 

35

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

8 тур (12.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

37

ФК Гореничі

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

38

ФК Арсенал (Боярка)

 

СК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

39

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Вишневе

 

 

 

40

СК Забір’я

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

9 тур (19.10 - 20.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

42

ФК Вишневе

 

СК Забір’я

 

 

 

43

СК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

44

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

45

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Гореничі

 

 

 

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81