Календар ігор

Відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу

Попередній етап група «А»  2019 р.

1 тур (27.04. 29.04-1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

2

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

3

ФК Арсенал (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

4

SC Гатне

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

5

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Вишневе

 

 

 

2 тур (4.05 - 5.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

ФК Вишневе

 

 

 

7

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

8

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

SC Гатне

 

 

 

9

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

10

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

3 тур (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

12

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

13

SC Гатне

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

14

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

15

ФК Вишневе

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

17

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Вишневе

 

 

 

18

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

19

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

SC Гатне

 

 

 

20

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

5 тур (25.05 - 26.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

22

SC Гатне

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

23

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

24

ФК Вишневе

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

25

ФК Альтіс (Копилів)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

6 тур (1.06 - 2.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

27

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

28

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Вишневе

 

 

 

29

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

30

ФК Арсенал (Боярка)

 

SC Гатне

 

 

 

 7 тур (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

SC Гатне

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

32

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

33

ФК Вишневе

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

34

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

35

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

8 тур (15.06 - 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

37

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

38

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Альтіс (Копилів)

 

 

 

39

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Вишневе

 

 

 

40

SC Гатне

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

9 тур (22.06 - 23.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 

 

 

42

ФК Вишневе

 

SC Гатне

 

 

 

43

ФК Альтіс (Копилів)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

44

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

45

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

 

 

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81