1 тур (2
.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

SC Гатне - 2

 

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

2.12

17:00

с. Хотів

2

ФК Хотів

 

СК Прогрес (Крюківщина)

2.12

18:00

с. Хотів

3

ФК Колос (Музичі)

 

СК Софія - 2

2.12

19:00

с. Хотів

4

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Княжичі

2.12

20:00

с. Хотів

5

ФК Стоянка

 

СК Шпитьки

2.12

21:00

с. Хотів

2 тур (9.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

 

СК Шпитьки

9.12

12:00

с. Хотів

7

ФК Княжичі

 

ФК Стоянка

9.12

13:00

с. Хотів

8

СК Софія - 2

 

СК Білгород (Білогородка)

9.12

14:00

с. Хотів

9

СК Прогрес (Крюківщина)

 

ФК Колос (Музичі)

9.12

15:00

с. Хотів

10

SC Гатне - 2

 

ФК Хотів

9.12

16:00

с. Хотів

3 тур (16.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Хотів

 

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

16.12

17:00

с. Хотів

12

ФК Колос (Музичі)

 

SC Гатне - 2

16.12

18:00

с. Хотів

13

СК Білгород (Білогородка)

 

СК Прогрес (Крюківщина)

16.12

19:00

с. Хотів

14

ФК Стоянка

 

СК Софія - 2

16.12

20:00

с. Хотів

15

СК Шпитьки

 

ФК Княжичі

16.12

21:00

с. Хотів

4 тур (23.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

 

ФК Княжичі

23.12

12:00

с. Хотів

17

СК Софія - 2

 

СК Шпитьки

23.12

13:00

с. Хотів

18

СК Прогрес (Крюківщина)

 

ФК Стоянка

23.12

14:00

с. Хотів

19

SC Гатне - 2

 

СК Білгород (Білогородка)

23.12

15:00

с. Хотів

20

ФК Хотів

 

ФК Колос (Музичі)

23.12

16:00

с. Хотів

5 тур (30.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

30.12

17:00

с. Хотів

22

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Хотів

30.12

18:00

с. Хотів

23

ФК Стоянка

 

SC Гатне - 2

30.12

19:00

с. Хотів

24

СК Шпитьки

 

СК Прогрес (Крюківщина)

30.12

20:00

с. Хотів

25

ФК Княжичі

 

СК Софія - 2

30.12

21:00

с. Хотів

6 тур (13.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

 

СК Софія - 2

13.01

12:00

с. Хотів

27

СК Прогрес (Крюківщина)

 

ФК Княжичі

13.01

13:00

с. Хотів

28

SC Гатне - 2

 

СК Шпитьки

13.01

14:00

с. Хотів

29

ФК Хотів

 

ФК Стоянка

13.01

15:00

с. Хотів

30

ФК Колос (Музичі)

 

СК Білгород (Білогородка)

13.01

16:00

с. Хотів

7 тур (20.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

20.01

17:00

с. Хотів

32

ФК Стоянка

 

ФК Колос (Музичі)

20.01

18:00

с. Хотів

33

СК Шпитьки

 

ФК Хотів

20.01

19:00

с. Хотів

34

ФК Княжичі

 

SC Гатне - 2

20.01

20:00

с. Хотів

35

СК Софія - 2

 

СК Прогрес (Крюківщина)

20.01

21:00

с. Хотів

8 тур (27.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

 

СК Прогрес (Крюківщина)

27.01

12:00

с. Хотів

37

SC Гатне - 2

 

СК Софія - 2

27.01

13:00

с. Хотів

38

ФК Хотів

 

ФК Княжичі

27.01

14:00

с. Хотів

39

ФК Колос (Музичі)

 

СК Шпитьки

27.01

15:00

с. Хотів

40

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Стоянка

27.01

16:00

с. Хотів

9 тур (3.02.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Стоянка

 

ФК Юніор (К-Святошинський р-н)

3.02

17:00

с. Хотів

42

СК Шпитьки

 

СК Білгород (Білогородка)

3.02

18:00

с. Хотів

43

ФК Княжичі

 

ФК Колос (Музичі)

3.02

19:00

с. Хотів

44

СК Софія - 2

 

ФК Хотів

3.02

20:00

с. Хотів

45

СК Прогрес (Крюківщина)

 

SC Гатне - 2

3.02

21:00

с. Хотів

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81