1 тур (2.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

SC Гатне

 

СК 179 (Київ)

2.12

12:00

с. Хотів

2

ФК Новосілки - Чабани

 

ФК Кімерка (Гостомель)

2.12

13:00

с. Хотів

3

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Арсенал (Боярка)

2.12

14:00

с. Хотів

4

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Вишневе

2.12

15:00

с. Хотів

5

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СК Софія

2.12

16:00

с. Хотів

2 тур (9.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

СК 179 (Київ)

 

ФК Вишневе

9.12

17:00

с. Хотів

7

СК Софія

 

СК Віннер (Боярка)

9.12

18:00

с. Хотів

8

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

9.12

19:00

с. Хотів

9

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

9.12

20:00

с. Хотів

10

SC Гатне

 

ФК Новосілки - Чабани

9.12

21:00

с. Хотів

3 тур (16.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Новосілки - Чабани

 

СК 179 (Київ)

16.12

12:00

с. Хотів

12

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

SC Гатне

16.12

13:00

с. Хотів

13

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

16.12

14:00

с. Хотів

14

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Арсенал (Боярка)

16.12

15:00

с. Хотів

15

ФК Вишневе

 

СК Софія

16.12

16:00

с. Хотів

4 тур (23.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

СК 179 (Київ)

 

СК Софія

23.12

17:00

с. Хотів

17

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Вишневе

23.12

18:00

с. Хотів

18

ФК Кімерка (Гостомель)

 

СК Віннер (Боярка)

23.12

19:00

с. Хотів

19

SC Гатне

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

23.12

20:00

с. Хотів

20

ФК Новосілки - Чабани

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

23.12

21:00

с. Хотів

5 тур (30.12.2018)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СК 179 (Київ)

30.12

12:00

с. Хотів

22

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Новосілки - Чабани

30.12

13:00

с. Хотів

23

СК Віннер (Боярка)

 

SC Гатне

30.12

14:00

с. Хотів

24

ФК Вишневе

 

ФК Кімерка (Гостомель)

30.12

15:00

с. Хотів

25

СК Софія

 

ФК Арсенал (Боярка)

30.12

16:00

с. Хотів

6 тур (13.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

СК 179 (Київ)

 

ФК Арсенал (Боярка)

13.01

17:00

с. Хотів

27

ФК Кімерка (Гостомель)

 

СК Софія

13.01

18:00

с. Хотів

28

SC Гатне

 

ФК Вишневе

13.01

19:00

с. Хотів

29

ФК Новосілки - Чабани

 

СК Віннер (Боярка)

13.01

20:00

с. Хотів

30

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

13.01

21:00

с. Хотів

 7 тур (20.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СК 179 (Київ)

20.01

12:00

с. Хотів

32

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

20.01

13:00

с. Хотів

33

ФК Вишневе

 

ФК Новосілки - Чабани

20.01

14:00

с. Хотів

34

СК Софія

 

SC Гатне

20.01

15:00

с. Хотів

35

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

20.01

16:00

с. Хотів

8 тур (27.01.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

СК 179 (Київ)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

27.01

17:00

с. Хотів

37

SC Гатне

 

ФК Арсенал (Боярка)

27.01

18:00

с. Хотів

38

ФК Новосілки - Чабани

 

СК Софія

27.01

19:00

с. Хотів

39

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Вишневе

27.01

20:00

с. Хотів

40

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

СК Віннер (Боярка)

27.01

21:00

с. Хотів

9 тур (3.02.2019)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

СК Віннер (Боярка)

 

СК 179 (Київ)

3.02

12:00

с. Хотів

42

ФК Вишневе

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

3.02

13:00

с. Хотів

43

СК Софія

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

3.02

14:00

с. Хотів

44

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Новосілки - Чабани

3.02

15:00

с. Хотів

45

ФК Кімерка (Гостомель)

 

SC Гатне

3.02

16:00

с. Хотів

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81