Календар ігор
Відкрит
ої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Друга ліга) 2018 р.

10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

 

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

47

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

СК Віннер (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

49

ФК Хотів

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

50

СК Забір'я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

СК Забір'я

 

 

 

 

 

52

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Хотів

 

 

 

53

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

54

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

55

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

 

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

57

ФК Динамо (Вишневе)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

58

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

59

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

60

ФК Хотів

 

СК Забір'я

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Хотів

 

 

 

 

 

62

СК Забір'я

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

63

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

64

ФК УФАМ (Білогородка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

65

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

 

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

67

ФК Колос (Музичі)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

68

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

69

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Забір'я

 

 

 

70

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Хотів

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

 

 

72

ФК Хотів

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

73

СК Забір'я

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

74

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

75

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

 

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

77

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

78

ФК Колос (Музичі)

 

СК Забір'я

 

 

 

79

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Хотів

 

 

 

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

 

 

82

СК Віннер (Боярка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

83

ФК Хотів

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

84

СК Забір'я

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

85

ФК Нива (Бузова)

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

 

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

87

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СК Забір'я

 

 

 

88

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

ФК Хотів

 

 

 

89

ФК Колос (Музичі)

 

СК Віннер (Боярка)

 

 

 

90

ФК Динамо (Вишневе)

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81