Календар ігор
Відкритої першості Києво - Святошинського району з футболу
серед аматорів (Перша ліга) 2018 р.

1
0 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

47

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

48

ФК Колос (Мотижин)

 

ФК Вишневе

 

 

 

49

СК Шпитьки

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

50

ФК Гореничі

 

SC Гатне

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Гореничі

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

52

СК Шпитьки

 

SC Гатне

 

 

 

53

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

54

ФК Вишневе

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

55

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

57

ФК Лука (Гореничі)

 

ФК Вишневе

 

 

 

58

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

59

ФК Колос (Мотижин)

 

SC Гатне

 

 

 

60

СК Шпитьки

 

ФК Гореничі

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Шпитьки

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

62

ФК Гореничі

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

63

SC Гатне

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

64

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

65

ФК Вишневе

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

 14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Вишневе

 

 

 

67

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

68

ФК Лука (Гореничі)

 

SC Гатне

 

 

 

69

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гореничі

 

 

 

70

СК Шпитьки

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Колос (Мотижин)

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

72

СК Шпитьки

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

73

ФК Гореничі

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

74

SC Гатне

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

75

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Вишневе

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

77

ФК Вишневе

 

SC Гатне

 

 

 

78

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Гореничі

 

 

 

79

СК Шпитьки

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

80

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Атлетік (Білогородка)

 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

 

 

82

ФК Колос (Мотижин)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

83

СК Шпитьки

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

84

ФК Гореничі

 

ФК Вишневе

 

 

 

85

SC Гатне

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

SC Гатне

 

 

 

87

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

ФК Гореничі

 

 

 

88

СК Шпитьки

 

ФК Вишневе

 

 

 

89

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Колос (Мотижин)

 

 

 

90

ФК Лука (Гореничі)

 

ФК Атлетік (Білогородка)

 

 

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81