Календар ігор 
Відкритого чемпіонату Києво - Святошинського району з футболу 
серед аматорів (Вища ліга)
2018 р.

10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

47

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

48

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

49

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

50

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

11 тур (1.09 - 2.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

51

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

52

ФК Факел (Гостомель)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

53

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

54

ФК Гостомель

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

55

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 

 

 

12 тур (8.09 - 9.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

56

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

57

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Гостомель

 

 

 

58

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

59

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

60

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

13 тур (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

62

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

63

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

64

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

65

ФК Гостомель

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

14 тур (22.09 - 23.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

66

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Гостомель

 

 

 

67

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

68

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

69

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

70

ФК Арсенал (Боярка)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

15 тур (29.09 - 30.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

71

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

72

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

73

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

74

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

75

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Гостомель

 

 

 

16 тур (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

77

ФК Гостомель

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

78

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

79

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

80

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

17 тур (13.10 - 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

82

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

83

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

84

ФК Локомотив (Вишневе)

 

ФК Гостомель

 

 

 

85

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

18 тур (20.10 - 21.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

ФК Факел (Гостомель)

 

 

 

87

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

88

ФК Гостомель

 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

 

 

89

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 

 

 

90

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

ФК Барс (Ірпінь)

 

 

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81