КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ

  

   "ЗАТВЕРДЖЕНО"
Виконкомом Києво-Святошинської
         районної федерації футболу
           «23» квітня 2019 року.
   Голова КСРФФ_____  Чалий В.І.

Регламент змагань з футболу в  Києво-Святошинському районі в  2019 році.

 м. Київ-2019

ГЛАВА І. МЕТА І ЗАВДАННЯ РЕГЛАМЕНТУ 

Стаття 1. Мета.

            Метою Регламенту є визначення та впровадження принципів організації і проведення змагань з футболу серед аматорських команд Києво-Святошинського району, прав, обов'язків і відповідальності суб'єктів футболу.

    Стаття 2. Завдання.

1. Сприяти проведенню змагань на рівні вимог статутних і регламентних документів Української асоціації футболу, Київської обласної федерації футболу та Києво-Святошинської районної федерації футболу.

2. Установити порядок здійснення управління змаганнями.

3. Визначити заходи дисциплінарного впливу до порушників порядку організації та проведення змагань.

 

ГЛАВА ІІ. МЕТА І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

 

Стаття 3. Мета.

Метою змагань є популяризація та піднесення престижу футболу, організація дозвілля  та залучення до занять футболом широких верств населення, визначення чемпіона та призерів першості Відкритого чемпіонату Києво-Святошинського району, а також створення умов для успішного виступу представницьких команд на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Стаття 4. Завдання.

1. Сприяти оздоровленню широких верств населення Києво-Святошинського району.

2. Сприяти подальшому розвитку футболу в Києво-Святошинському районі.

3.  Підвищити рівень майстерності футболістів.

4. Створити оптимальні умови для підготовки та успішного виступу як клубних, так і збірних команд Києво-Святошинського району в обласних та всеукраїнських змаганнях.

5. Сприяти організації дозвілля мешканців району.

 

ГЛАВА ІІІ. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

 

Стаття 5. Система проведення змагань.

1. У Києво-Святошинському районі проводяться такі змагання під егідою КСРФФ:

-  Відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району у чотирьох лігах;

-  Чемпіонат Києво-Святошинського району серед ветеранів

-  Відкритий Кубок Києво-Святошинського району;

-  Суперкубок Києво-Святошинського району;

-  Дитяча ліга Києво-Святошинського району,

-  Інші змагання, передбачені календарним планом заходів КСРФФ.

2. Відкритий Чемпіонат Києво-Святошинського району 2019 року у вищій та першій лізі проводиться в два кола по системі весна-осінь – «попередній етап» (перше коло) – «основний етап» (друге коло). В першому колі грає об’єднаний пул команд, який за результатами попереднього етапу розподіляється на вищу та першу лігу.

Для цього: а) об’єднати учасників вищої та першої ліги та створити дві групи А і В за спортивним принципом по 10 команд; б) провести одноколовий попередній етап за результатами якого утворюється вища (10 команд) та перша (10 команд) ліга. Перші п’ять команд з групи А та В формують вищу лігу. Відповідно, команди, які посіли місця  з 6 по 10,  утворюють першу лігу; в) запровадити бонусну систему заохочень за підсумками попереднього етапу, а саме – команди розпочинають боротьбу на другому етапі з бонусними очками  у відповідності з місцями в групі попереднього етапу: 1 місце – 5 балів, 2 місце – 4 бали, 3 місце – 3 бали, 4 місце – 2 бали, 5 місце – 1  бал у вищій лізі та відповідно: 6 місце – 5 балів, 7 місце – 4 бали, 8 місце – 3 бали, 9 місце – 2 бали, 10 місце – 1 бал у першій лізі. 

3. Відкритий Чемпіонат Києво-Святошинського району 2019  року у другій та третій лізі проводиться в два кола по системі «весна-осінь» з роз’їздами - на своєму полі та на полі суперника.

4. Відкритий Розіграш Кубка Києво-Святошинського району проводиться за олімпійською системою з вибуванням (після кожного раунду змагань проводиться «сліпе» жеребкування).

5. Розіграш Суперкубка Києво – Святошинського району  проводиться з одного матчу в обов’язковому порядку. Виняток – коли чемпіоном та володарем кубка став один і той же колектив (в такому разі матч за суперкубок не проводиться).

6. Інші змагання, передбачені планом заходів ГО «КСРФФ», проводяться за окремим регламентом, затвердженим виконавчим комітетом КСРФФ.

 

Стаття 6. Керівництво змаганнями.

1. Відповідно до Статуту КСРФФ виключне право на загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням районних змагань з футболу належить Виконкому КСРФФ.

2.  Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення турнірів.

3. Комітет з проведення змагань має право розглядати і приймати рішення з усіх питань, що стосуються порушення Регламенту.

 4. Усі питання, що не передбачені цим Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань, КДК та Апеляційним комітетом КСРФФ. У випадку спорів, пов’язаних з тлумаченням положень цього регламенту, кінцеве рішення належить виконавчому комітету ГО КСРФФ.

 5. Сторона, яка не згодна з рішенням Комітету з проведення змагань, подає в установленому порядку заяву до КДК КСРФФ.

 6. У разі незгоди з рішенням КДК КСРФФ, заява подається до Апеляційного комітету КСРФФ, рішення якого є остаточним.

 

Стаття 7. Учасники змагань.

1. Учасниками районних змагань з футболу можуть бути аматорські футбольні клуби, які виконують вимоги даного Регламенту, своєчасно перераховують індивідуальні внески та інші платежі у розмірах та термінах, визначених Виконкомом КСРФФ.

2. Районні змагання з футболу включають:

а) відкритий чемпіонат району серед команд вищої та першої ліги -  20 команд (об’єднана ліга на попередньому етапі); вища ліга – 10 команд, перша ліга – 10 команд на другому етапі,

б) відкритий чемпіонат району серед команд другої ліги - 12 команд,

в) відкритий чемпіонат району серед команд третьої ліги - 12 команд;

г) розіграш відкритого Кубка району - усі бажаючі команди,

д) розіграш Суперкубка району – чемпіон і володар  Кубка району;

д) чемпіонат району серед ветеранів – усі бажаючі команди;

е) дитяча ліга – усі бажаючі команди.

є) інші змагання, передбачені планом заходів КСРФФ, – згідно поданих заявок на участь.

3. Склади  вищої, першої, другої та третьої ліг визначаються згідно з поданими заявками, але на основі спортивного принципу – з обов’язковим урахуванням результатів минулого сезону. Персональний склад учасників чемпіонату та розіграшу кубка району остаточно визначає та затверджує Виконком КСРФФ.

4. Клуб зобов'язаний мати на правах власності або орендувати стадіон (футбольне поле), що відповідає вимогам регламентних документів КСРФФ.

 

Стаття 8. Календар змагань.

1. Календарі змагань складаються на підставі спортивного принципу.

2. Матчі проводяться на футбольних полях команд, указаних у календарі першими.

3. Календар другого кола змагань є повторенням календаря першого кола, змінюються лише господарі поля.

4. Право перенесення матчу у випадках, не передбачених Регламентом, належить Комітету з проведення змагань.

 

           Стаття 9. Заявкові документи. Порядок заявки на участь у змаганнях.

  1. Команда кожної ліги вносить до друкованого на комп'ютері у двох примірниках установленої форми заявкового листа прізвища осіб керівного складу та футболістів, які мають дозвіл лікаря на виступ у турнірі, а також має дублювати заявку в електронному вигляді на електрону пошту КСРФФ

2. Будь-якому гравцю, в установленому порядку заявленому за команду, яка грає під егідою КСРФФ, забороняється грати в офіційних змаганнях під егідою інших федерацій, в складі інших команд. Гравець одночасно може грати лише в одній лізі в змаганнях під егідою КСРФФ.

3. Заявковий лист команди підписується керівником клубу (керівником організації, установи, підприємства та ін., які представляє команда), професіональним лікарем (обов'язкова персональна печатка лікаря). Підписи засвідчуються печатками відповідних установ.

4. Разом із заявковим листом до КСРФФ подаються:

4.1. Копія платіжного доручення про сплату заявкового грошового внеску у визначеній сумі.

4.2. Дані про юридичну адресу та банківські реквізити клубу, адресу стадіону (вказати номери телефонів, факсу, електронну адресу).

4.3. Склад керівників клубу (вказати рік і дату народження, номери телефонів, факсу, електронну адресу).

4.4. Копія  громадянських паспортів кожного футболіста. На футболістів віком до 16 років - копія свідоцтва про народження, затверджена нотаріусом, персональна медична довідка про допуск до змагань дорослих і письмовий дозвіл батьків.

4.5. Паспорти футболістів, видані КСРФФ.

4.6. Дві кольорові фотокартки паспортного розміру кожного футболіста.

4.7. Особиста заява гравця зі згодою виступати за лігову команду під егідою ГО КСРФФ.

5. Заявка команди проводиться згідно з графіком, затвердженим КСРФФ.

6. Клуб, який не подав заявкову документацію відповідно до вимог ст. 9, до змагань не допускається.

7. Клуб, який має заборгованість перед КСРФФ за попередні сезони, до заявки не допускається.

8.Зміна назви команди відбувається за офіційним поданням клубу і затверджується Комітетом з проведення змагань після перерахування на рахунок КСРФФ грошового внеску у сумі 500 (п’ятсот) грн. Рішення комітету щодо зміни назви команди затверджується Виконкомом КСРФФ.

9. Клуби, які вперше братимуть участь в змаганнях під егідою ГО КСРФФ, повинні сплатити одноразовий вступний внесок в розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

10. Заявочна компанія в ГО КСРФФ проводиться з дотриманням, встановлених ГС УАФ та ГС КОФФ, правил, зокрема, правила «один гравець – одна команда», та з обов’язковим  внесенням гравців у єдину статистичну базу даних УАФ.

11. Відмова команди від участі в змаганнях під егідою ГО КСРФФ повинна бути підтверджена офіційним листом.

12. В змаганнях під егідою ГО КСРФФ дозволена участь гравців не молодше  16 років, за виключенням змагань, які організовує комітет дитячо-юнацького футболу ГО КСРФФ. 

 

Стаття 10. Місця проведення змагань.

1. Матчі районних змагань з футболу проводяться на полях, допущених Виконкомом КСРФФ. Прийом футбольних полів проводиться відповідною комісією Виконкому КСРФФ не пізніше  як за тиждень до початку змагань.

2. За форс-мажорних обставин право прийняття рішення щодо зміни місця і/або дати проведення матчу належить Комітету з проведення змагань.

3. На стадіонах забороняється розміщення реклами тютюнових компаній.

4. Команда гостей несе відповідальність за дотримання порядку та збереження майна в спеціально відведених для неї приміщеннях і/або ділянках стадіону і зобов’язана, у разі пошкодження його, відшкодувати збитки клубу господарів. Інформацію про це надає інспектор матчу, а суму компенсації визначає комісія, спеціально призначена КСРФФ.

5. Одночасно не може проходити більше п’яти офіційних матчів під егідою ГО КСРФФ.

 

           Стаття 11. Обов'язки клубу - господаря поля щодо підготовки стадіону до матчу.

1. Клуб-господар поля та адміністрація стадіону зобов'язані:

1.1. Підняти на флагштоках стадіону Державний Прапор України.

1.2. Надати футбольне поле встановлених розмірів згідно з Правилами гри в футбол.

1.3. Забезпечити команди,  арбітрів, спостерігача арбітражу:

 - роздягальнями, душовими кабінами з гарячою водою, а також арбітрів та спостерігача арбітражу чаєм, питною  водою;

- місця для керівників команд і запасних гравців, а також для спостерігача арбітражу;

- розмітку технічного майданчика;

- необхідний для гри інвентар;

- умови для проведення відеозапису матчу гостями;

- чергування лікаря та правоохоронців (стюардів);

- оперативний телефонний зв'язок з КСРФФ для спостерігача арбітражу.

1.4. Виключити можливість присутності сторонніх осіб у кімнаті арбітрів. Крім арбітрів, у ній має право перебувати тільки делегат-спостерігач арбітражу.

1.5. Забезпечити охорону громадського порядку та охорону учасників змагань, офіційних осіб і глядачів до, під час та після закінчення матчів, а також подбати про роботу на матчі стюардів і професійних медиків.

2. За воротами команд під час матчу можуть перебувати тільки представники ЗМІ та юні футболісти, які подають м'ячі.

          

Стаття 12. Забезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні.

1. Клуб-господар поля несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час і після матчу на стадіоні та прилеглій до нього території, що визначена в паспорті стадіону.

2. Клуб-господар поля зобов'язаний забезпечити присутність правоохоронців (стюардів)  у кількості, достатній для протидії порушенням громадськогопорядку та забезпечення охорони глядачів і учасників змагань на стадіоні. У випадку відсутності стюардів або правоохоронців   арбітр має право не проводити матч, а до клубу (команди господаря) застосовуються дисциплінарні санкції в розмірі 500 (п’ятсот) грн.           

3. У разі незабезпечення необхідних умов для проведення матчу, передбачених ст.ст. 11, 12, до клубу-господаря застосовуються штрафні та дисциплінарні санкції -  аж до зарахування поразки (зняття турнірних очок).

4. Учасники змагань та глядачі не повинні припускатися проявів дискримінації і/або расизму, публічних образ, або наклепу у ганебній формі щодо расової належності, кольору шкіри, мови, політичного і релігійного переконання або етнічного походження, а також будь-яких інших актів дискримінації і/або расизму чи зневаги до кого-небудь. Такі дії підпадають під застосування дисциплінарних санкцій у контексті статті 21 Дисциплінарних правил УАФ. (Строки відсторонення та розміри дисциплінарних санкцій у вигляді обов'язкового грошового внеску визначає контрольно – дисциплінарний комітет КСРФФ).

      

Стаття 13. Визначення місць команд у турнірній таблиці.

1. За перемогу команді нараховується  3 очки, за нічию – 1очко, за поразку очки не нараховуються. У випадку неявки команди на гру за рішенням контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) КСРФФ команді, яка не з’явилася на ГРУ, зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та встановлюється грошовий штраф у розмірі 500 (п’ятсот) гривень,  у випадку повторної неявки на гру  команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та встановлюється грошовий штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. У випадку трьох неявок на гру без поважних причин впродовж одного турніру – команда за рішенням КДК знімається з турніру. За будь-яку неявку без поважної причини з команди – учасника змагань під егідою ГО КСРФФ рішенням КДК знімаються три турнірні очки. За неявку на матч попереднього етапу (об’єднаної ліги) без поважної причини з команди – учасника змагань знімаються турнірні очки на другому етапі змагань (так званий «відкладений штраф»). Термін «поважна причина» знаходиться в компетенції комітету з проведення змагань ГО КСРФФ. У випадку, якщо команда вчасно не попередила комітет з проведення змагань та команду-суперника про свою неявку, за рішенням КДК ГО КСРФФ до такої команди застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді штрафу.

2. Місця команд у чемпіонаті визначаються за такими показниками, здобутими в усіх зустрічах:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м'ячів;

- більша кількість забитих м'ячів.

3. У випадку  рівності показників, зазначених у пункті 2, у двох і більше команд, які не претендують на титул переможця, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами):

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м'ячів;

- більша кількість забитих м'ячів;

- менша кількість штрафних очок  (1 очко - попередження, 3 очки - вилучення).

За рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням, яке здійснює  Комітет з проведення змагань КСРФФ.

  1. 4.      Якщо тільки дві команди в будь-якій лізі набрали однакову кількість очок у всіх матчах чемпіонату та першостей, то чемпіон району і переможці ліг визначаються за результатом додаткового («золотого») матчу між такими командами на нейтральному полі, рішення щодо якого приймає Комітет з проведення змагань КСРФФ. Якщо основний час матчу закінчується внічию, то призначається серія післяматчевих 11- метрових ударів для визначення переможця.

          

  Стаття 14. Нагородження.

1. Команда, яка посіла перше місце у вищій лізі, отримує звання "Чемпіон Києво-Святошинського району з футболу". Вона нагороджується Кубком та дипломом КСРФФ. Гравці та тренери команди нагороджуються медалями (загалом – 25 медалей).

Команди, які посіли друге і третє місця, нагороджуються дипломами КСРФФ, а гравці та тренери - медалями відповідних ступенів (загалом – 25 медалей).

2. Команда, яка посіла перше місце в першій, другій та третій лізі, отримує звання «Переможця» відповідної ліги та диплом КСРФФ. Гравці та тренери команди нагороджуються медалями (загалом – 25 медалей).

Команди, які посіли друге та третє місця, нагороджуються дипломами КСРФФ, а гравці та тренери - медалями відповідних ступенів (загалом – по 25 медалей).

3. Команда-переможниця відкритого Кубка району нагороджується перехідним Кубком, вимпелом, дипломом КСРФФ. Команда-фіналіст нагороджується дипломом та вимпелом КСРФФ. Гравці нагороджуються медалями відповідних ступенів (загалом – по 25 медалей).

4. Арбітри та делегат КСРФФ, що проводили фінал Кубка Києво-Святошинського району, нагороджуються дипломами.

 

            Стаття 15. Перехід команд із ліги в лігу за підсумками змагань.

1. Команда, що виборола звання "Чемпіон району" отримує право на участь у чемпіонаті та розіграші Кубка області.

2. Команди, які посіли три останні місця в вищій лізі, переходять до першої ліги. 

3. Команди, що посядуть призові місця в календарних змаганнях в першій лізі переходять у вищу лігу.  Команди, які посіли три останні місця в першій лізі, переходять до другої ліги.

4. Команди, що посядуть призові місця в календарних змаганнях в другій лізі переходять у першу лігу. Команди, які посіли три останні місця в другій лізі, переходять до третьої ліги.

5. Команди, що посядуть призові місця в календарних змаганнях в третій лізі переходять у другу лігу.

6. Якщо хтось з призерів першої, другої та третьої ліги відмовиться від підвищення в ранзі, то вакансію у вищій, першій та другій лізі має заповнити одна з команд, яка має найвищий рейтинг за підсумками попереднього сезону, і висловить таке бажання.

 

                   Стаття 16. Неявка команди на матч.

1. Команді, яка не з'явилася на календарний або кубковий матч офіційних турнірів Києво-Святошинського району, або запізнилася без поважної причини (поважна причина -  виключно форс – мажорна ситуація), зараховується поразка (0:3), команді-суперниці - перемога (3:0), а до команди, яка не з'явилася на матч і не повідомила про це в установлені строки, застосовуються штрафні  санкції і вона зобов’язана відшкодувати клубу – супернику реальні затрати на організацію та проведення матчу, який не відбувся, а також дисциплінарні санкції. З команди, яка без поважних причин не з’явилася на офіційну гру під егідою ГО КСРФФ,  в обов’язковому порядку знімаються три турнірні очки.

2. Якщо обидві команди не з'явилися на матч чемпіонату Києво-Святошинського району, то їм зараховується поразка (0:3), а до клубів застосовуються дисциплінарні  санкції та в обов’язковому порядку знімаються три турнірні очки.

 

                 Стаття 17. Виключення команди зі змагань.

1. Якщо команда, яку виключили зі змагань, провела половину і більше  матчів, то їй  зараховуються  поразки  в  матчах,  які  залишились  (0:3), а командам-суперницям зараховуються перемоги (3:0); якщо менше половини матчів - результати анулюються.

2. Залишок суми заявкового грошового внеску команди, яку виключено зі змагань, зараховується у фонд розвитку КСРФФ.

                

  Стаття 18. Правонаступність.

1. У випадку зміни власника клубу або його реорганізації (виділення футбольної команди - структурного підрозділу клубу, на базі якого створюється новий клуб; перетворення клубу в установу іншої організаційно-правової форми), а також за умови передання клубом своїх прав і обов'язків учасника змагань з футболу в Києво-Святошинському районі, новий клуб, який бажає стати правонаступником, повинен подати до КСРФФ такі документи:

1.1. Договір про правонаступність.

1.2. Нотаріально завірені копії установчих документів нового власника клубу.

1.3. Письмові зобов'язання нового власника клубу:

а) про прийняття на себе боргів попереднього власника клубу перед КСРФФ;

б) про прийняття на себе зобов'язань попереднього власника клубу перед футболістами, тренерами, іншими працівниками клубу.

2. Тільки за дотримання вимог пункту 1 статті 18 новий клуб отримує право на участь у змаганнях Києво-Святошинського району і на компенсацію від професійних клубів за підготовку футболістів.

 3. Процедура реєстрації клубу здійснюється відповідно до вимог Статуту КСРФФ.

4. Новий клуб – учасник офіційних районних змагань має перерахувати на рахунок КСРФФ обов’язковий вступний внесок у сумі 1 000 грн (одна тисяча).

              

Стаття 19. Участь та заміна футболістів у матчах.

1. При проведенні матчів чемпіонату, Кубка та Суперкубка Києво-Святошинського району офіційна особа клубу повинна друкованими літерами вписати до листа Рапорту арбітра прізвища та імена не більше 20 футболістів (11 основних і 9 запасних), а також не більше трьох офіційних осіб.

2. Офіційна особа команди зобов'язана за 30 хв. до початку матчу надати арбітру Паспорти футболістів та заповнений лист Рапорту арбітра із зазначеними прізвищами і номерами кожного з футболістів та підписами капітана і офіційної особи команди.

3. Після того, як арбітр отримав лист Рапорту арбітра, за умови, що матч не розпочався, діють такі положення:

а) якщо будь-хто з одинадцяти футболістів, зазначених у листі Рапортуарбітра, не має можливості розпочати матч у стартовому складі, його/їх може замінити будь-який футболіст з числа запасних, внесених до Рапорту арбітра. Така заміна скоротить кількість запасних футболістів;

б) якщо будь-хто з 9 запасних футболістів, зазначених у листі Рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, його/їх замінити не можна;

в) якщо воротар, прізвище якого внесено до листа Рапорту арбітра, не має можливості взяти участь у матчі, він може бути замінений іншим воротарем команди, прізвище якого не було внесено до листа Рапорту арбітра, до фактичного початку гри.

4. Футболіст, прізвище якого внесено до листа Рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну.

5. За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо не брав участі у матчі, до клубу застосовуються штрафні санкції (100 грн).

6. За внесення до листа Рапорту арбітра прізвища відстороненого від участі в матчах або незаявленого футболіста, у разі, якщо цей футболіст безпосередньо брав участь у матчі (виходив на футбольне поле), команді зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці - перемога (3:0). Якщо у матчі перемогла команда-суперниця, тоді рахунок залишається незмінним, а команда, що порушила регламент, зобов’язана сплатити штраф (100 грн) у будь – якому випадку.

 7. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, але ці футболісти безпосередньо не брали участь у матчі, то до обох клубів застосовуються дисциплінарні  та штрафні санкції (100 грн.).

8. Якщо до листа Рапорту арбітра у складах обох команд внесені прізвища відсторонених від участі в матчах або незаявлених футболістів, і ці футболісти безпосередньо брали участі у матчі (виходили на футбольне поле), то обом командам зараховується поразка (0:3), а також на них накладається штраф (100 грн.).

9. Якщо ситуації, зазначені в пункті 8 статті 19, виникли у фіналі Кубка Києво-Святошинського району, додатковому матчі для визначення чемпіона Києво-Святошинського району чи матчі за Суперкубок Києво-Святошинського району, то результат матчу анулюється і він проводиться повторно. Дату проведення повторного матчу визначає Комітет з проведення змагань.

10. До клубів, які порушили пункти 6,8 статті 19, застосовуються дисциплінарні санкції.

11. Футболіст, прізвище якого не внесено до листа Рапорту арбітра, не має права брати участь у матчі.

12. Запасні футболісти, а також не більше 3 офіційних осіб команди, прізвища яких внесені до листа Рапорту арбітра, під час матчу повинні перебувати на місцях, відведених для них у технічному майданчику.

13. Особи, прізвища яких не внесені до листа Рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічному майданчику.

14. Розминка запасних футболістів під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди, або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох футболістів від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчу та арбітрів.

15. У матчі дозволяється заміна не більше дев’яти футболістів.

16. Заміни проводяться з числа футболістів, прізвища яких внесені до листа Рапорту арбітра.

17. Участь футболістів-легіонерів (які не мають громадянства України) у змаганнях Києво-Святошинського району дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.

18. Якщо під час ігрової розминки голкіпер команди отримав травму, яка не дозволяє йому взяти участь в матчі, його команда має право внести в рапорт арбітра ще одного запасного голкіпера.

 

Стаття 20. Вимоги до екіпірування футболіста.

1. Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття.

2. Кольори футболок футболістів команд не повинні збігатися. Якщо форма команд схожа за кольором, змінити її (на вимогу арбітра) повинна команда-господар.

3. Кольори футболок гравців команд не повинні збігатися з кольорами футболок арбітрів.

4. Колір футболки воротаря повинен відрізнятися від кольору футболок інших футболістів обох команд.

5. Футболка повинна мати короткі (до нижньої третини плеча) або довгі рукави.

6. Термошорти мають бути однакового кольору з шортами. Вони не повинні досягати верхньої частини коліна.

7.  Номери на футболках футболістів повинні відповідати номерам, за якими прізвища футболістів внесено до Рапорту арбітра.

8. Номери на футболках повинні розміщуватися по центру зі спини. Висота номера повинна бути від двадцяти п'яти см до тридцяти п'яти см, ширина - не менше двадцяти см. Ширина смуги номера - не менше трьох см. На смугастих футболках номери наносяться на однокольоровому прямокутнику.

9. Номери на шортах розміщуються спереду в будь-якому місці з правого або лівого боку. Висота цих номерів - від десяти до п'ятнадцяти см.

10. Всі номери повинні бути одного кольору, контрастно відрізнятися від кольору футболки (шортів) і не містити в собі елементів реклами або дизайну.

11. Реклама спонсора або товару розміщується тільки спереду футболки. Рекламні підписи можуть бути будь-якого кольору, а за висотою - не більше десяти см.

12. Реклама тютюнових компаній на екіпіруванні футболіста не дозволяється.

13. На лівому рукаві футболки має бути емблема КСРФФ.

             

 Стаття 21. Порядок прийому команди-суперника клубом-господарем поля.

 1. Клуб гостей повинен не пізніше, ніж за один день до прибуття команди, повідомити клуб-господар поля про дату, час прибуття та кількісний склад делегації.

У разі несвоєчасного виконання цих вимог претензії клубу гостей не приймаються.

2. Офіційна особа клубу-господаря поля зобов'язана зустріти команду гостей та погодити програму перебування.

3. Протягом усього часу перебування команди гостей у населеному пункті клуб-господар поля несе відповідальність за її безпеку, залучаючи для цього відповідні служби.

4. У разі ігнорування офіційними особами команди гостей пропозицій клубу-господаря поля щодо гарантій безпеки, в тому числі майнової, паркування автотранспортних засобів у не відведених для цього місцях, клуб-господар поля не несе відповідальність за завдані збитки.

5. Клуб – господар зобов’язаний повідомити про місце та час проведення матчу команду суперника та куратора чемпіонату не пізніше середи.

            

Стаття 22. Відповідальність клубу, керівників та футболістів.

1. Керівники, футболісти, тренери та інші фахівці клубу, які беруть участь у змаганнях, повинні виконувати всі вимоги Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, делегата (інспектора), арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів.

2. Клуб несе відповідальність за поведінку футболістів та офіційних осіб своєї команди (клубу). Керівники клубу, тренери не мають права втручатися в дії делегата (інспектора) та арбітрів.

3. Клуб несе відповідальність за забезпечення правопорядку на стадіоні до, під час та після матчу.

4. За невиконання (порушення) вимог Статутів КСРФФ, КОФФ та УАФ, Регламенту, інших нормативних документів до клубу і/або офіційних осіб, футболістів застосовуються дисциплінарні  та штрафні санкції (до 1000 гривень включно).

5. Кожний клуб – учасник змагань зобов’язаний організувати та провести семінар з правил гри за участю представників Комітету арбітрів КСРФФ для тренерів і гравців команди

 

Стаття 23. Офіційна процедура перед початком та після закінчення матчу.

1.  Перед початком матчу футболісти обох команд розташовуються в центрі поля обличчям до центральної трибуни. Арбітри розташовуються між командами. Футболісти та арбітри вітають глядачів підняттям рук над головою.

2. Футболісти команди гостей, розташовані зліва від арбітрів, проходять повз арбітрів і команду господарів поля, вітаючи кожного рукостисканням, після чого повертаються на початкову позицію, проходячи за футболістами команди господарів поля та арбітрами.

3. Футболісти команди-господаря поля проходять повз арбітрів, вітаючи кожного рукостисканням, і повертаються на початкову позицію, проходячи за арбітрами.

4. Після привітання арбітр шляхом жеребкування з капітаном команди гостей визначає право вибору воріт.

5. Після закінчення матчу команди розташовуються в центрі поля поруч з арбітрами. Капітани команд рукостисканням дякують арбітрам за проведений матч.

 

              Стаття 24. Обов'язки клубу-господаря поля з прийому делегата (спостерігача арбітражу) та арбітрів.

1. Призначити відповідальну особу за безпеку делегата (спостерігача арбітражу) та арбітрів.

2. Проінформувати про систему безпеки команд, їх майна та місця паркування автотранспортних засобів.

3. Надати делегату (спостерігачу арбітражу) місце, яке забезпечує комфортні умови для виконання своїх обов'язків під час матчу, а також телефон для оперативної передачі інформації про матч до КСРФФ.

4. Забезпечити роботу на матчі професіонального лікаря та правоохоронців (стюардів). Матч не розпочинається без присутності професіонального лікаря.

 

Стаття 25. Апеляційний лист. Порядок подання. Розгляд.

1. Офіційна особа клубу зобов'язана відразу після закінчення матчу попередити делегата (спостерігача арбітражу) та арбітра про подання апеляційного листа. Відповідна заява про подання апеляційного листа підписується головним тренером (начальником команди) і передається делегату (спостерігачу арбітражу) або арбітру матчу, який зобов'язаний проінформувати про це команду-суперницю та КСРФФ. Делегат або арбітр повинен направити до КСРФФ цю заяву. Клуб повинен протягом 24 годин після закінчення матчу направити обґрунтований апеляційний лист до КСРФФ.

2. Апеляційний лист  на невідповідність Правилам гри розмірів воріт і/або розмітки футбольного поля подається у письмовій формі арбітру не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку матчу.

3. Не приймається до розгляду несвоєчасно поданий апеляційний лист, а також, якщо він поданий на рішення арбітра протягом матчу в таких випадках:

а) призначення (не призначення) вільного, штрафного або одинадцятиметрового удару;

б) визначення положення "поза грою";

в) визначення виходу м'яча за межі поля і надання права введення м'яча у  гру;

г) зараховане або не зараховане взяття воріт;

д) попередження або вилучення футболіста з поля.

4. Апеляційний лист приймає Комітет проведення змагань і передає на розгляд Контрольно – дисциплінарного комітету.

5. Апеляційні листи розглядаються КДК після перерахування грошового внеску на р/р КСРФФ у розмірі 300 грн. Якщо апеляційний лист  задоволений,  внесок повертається команді - ініціатору. Апеляційний лист не розглядається, якщо вказаний внесок не перерахований протягом 3 діб після подання.

           

            Стаття 26. Фінансові умови.

1. Клуб несе витрати, пов'язані з участю його команди у змаганнях.

2. Для відшкодування витрат, пов'язаних з проведенням змагань, Виконком КСРФФ затверджує суми та терміни сплати клубами річних заявкових грошових внесків, що перераховуються на р/р КСРФФ.

3. Сума річного (в 2019 році) заявкового грошового внеску клубу становить:

а) вища ліга та перша ліга (попередній етап та основний етап) – 18 000 грн; б) друга ліга – 16000 грн; в) третя ліга – 15000 грн; г) Кубок району – 500 грн за заявку та 950 грн за кожний етап Кубку.

4. Індивідуальні внески за участь сплачуються в таких розмірах:

- за кожного з 30 гравців, занесених до заявки команди - 20 грн

 - за кожного гравця, заявленого понад вказану кількість футболістів, клуби перераховують до КОФФ 100 грн. індивідуального внеску.

5. Оплата арбітражу та інспектування (в 2019 році):

            Вища ліга:

            Арбітр – 450 грн., асистенти арбітра – 250 грн.

            Перша ліга:

            Арбітр – 380 грн., асистенти арбітра – 220 грн.

Друга ліга:

            Арбітр – 350 грн., асистенти арбітра – 210 грн.

Третя ліга:

            Арбітр – 320 грн., асистенти арбітра – 200 грн.

Кубок:

            Арбітр – 450 грн., асистенти арбітра – 250 грн.

Суперкубок

            Арбітр – 450 грн., асистенти арбітра – 250 грн.

            Делегат матчу – 400 грн

Примітка: Матчі попереднього етапу об’єднаної ліги оплачуються за розцінками першої ліги.

 

6. Інші фінансові зобов’язання, у тому числі й сума обов’язкового внеску на популяризацію чемпіонату району в офіційних ЗМІ (інтернет – сайт, преса), визначаються спеціальними доповненнями, прийнятими виконкомом, які є невід’ємною частиною Регламенту (пункт 2 ст.44).

7. Заявкові грошові внески перераховуються за такими реквізитами:

Кошти для участі в змаганнях з футболу слід перераховувати на адресу громадської організації „Києво-Святошинська районна федерація футболу” (КСРФФ), розрахунковий рахунок №26005021973702 (UAH) в АТ “АЛЬФА–БАНК”, МФО банку 300346, код ЄДРПОУ 25979226.

При оплаті вказати „безповоротна фінансова допомога на проведення районних змагань з футболу” або „витрати на проведення районних змагань з футболу згідно положення від  23 квітня 2019 року (для бюджетних установ).

 

ГЛАВА IV. АРБІТРАЖ

 

                  Стаття 27. Здійснення арбітражу.

1. Арбітраж здійснюється відповідно до Правил гри, змін і доповнень до них, затверджених ФІФА.

2. Арбітраж здійснюють арбітри, рекомендовані Комітетом арбітрів КСРФФ і затверджені Виконкомом КСРФФ для проведення матчів у відповідних лігах Києво-Святошинського району.

 

Стаття 28. Призначення арбітрів.

1. На кожний матч призначаються арбітр, який наділяється виключними повноваженнями щодо застосування та трактування Правил гри, а також два асистенти арбітра.

2. Призначення проводить Комітет арбітрів КСРФФ.

3. Прохання клубів або інших організацій щодо призначення або заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймаються.

4. У випадку неявки арбітрів, матч проводять найбільш кваліфіковані арбітри (села, міста чи району) з числа затверджених виконкомом КСРФФ.

5. Кожний клуб зобов’язаний організувати і провести до початку сезону навчальний семінар – практикум з правил гри для футболістів і тренерів.                

 

Стаття 29. Обов'язки та функції арбітрів.

1. Прибути до міста (села, селища) не пізніше, ніж за 45 хвилин до початку матчу.

2. У разі неможливості прибути на матч потрібно негайно повідомити про це телефоном, факсом або телефонограмою Комітет арбітрів КСРФФ і куратора турніру.

3. За відсутності делегата (спостерігача арбітражу), у разі неприбуття команди на матч, одразу повідомити про це КСРФФ.

4. Оглянути футбольне поле, оцінити його стан за п'ятибальною шкалою та зробити відповідний запис у Рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля арбітр приймає рішення про неможливість проведення матчу.

5. Разом  з офіційними особами команд визначити кольори ігрової форми так, аби

 не збігалися кольори футболок, шортів та гетрів суперників.

6. У разі відсутності делегата перевірити наявність в адміністрації стадіону документації, згідно з вимогами Регламенту та прийняти рішення щодо можливості проведення матчу.

7. Перевірити відповідність "Паспортів футболістів" з прізвищами занесених до командної заявки та рапорту арбітра гравців.

8. Забезпечити контроль за перебуванням футболістів, тренерів та офіційних осіб у технічному майданчику під час матчу.

9. Після закінчення матчу протягом тридцяти хвилин оформити Рапорт арбітра.

10. У Рапорті арбітра викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті щодо футболістів і/або тренерів, офіційних осіб клубів і про будь-які інциденти, що виникли під час та після матчу.

11. Не пізніше 30 хв після закінчення матчу, арбітр зобов’язаний повідомити по телефону куратору КСРФФ результат матчу. Рапорт арбітра протягом 24 годин після закінчення матчу надіслати на електрону пошту КСРФФ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та рекомендованим листом за адресою: 03135, м. Київ пр. Перемоги 126, 1 поверх каб.9.

12. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу з метеорологічних умов або з інших причин, які, на думку арбітра, небезпечні для здоров'я гравців, матч повинен бути перенесений на інший стадіон або відмінений. Рішення про неможливість проведення матчу виносить арбітр разом з делегатом матчу. Місце і дату проведення зустрічі в цьому випадку визначає Комітет з проведення змагань КСРФФ.

 

                                 ГЛАВА V. ІНСПЕКТУВАННЯ

 

               Стаття 30. Здійснення інспектування.

1. Інспектування здійснюють делегати (спостерігачі арбітражу), рекомендовані Комітетом  інспекторів КСРФФ і затверджені Виконкомом КСРФФ для виконання своїх функцій у відповідних лігах Києво-Святошинського району

           

 Стаття 31. Призначення делегатів (спостерігачів арбітражу).

1. Призначення делегатів (спостерігачів арбітражу) проводить Комітет інспекторів КСРФФ.

2. У разі неявки делегата на матч його заміну здійснює Комітет інспекторів КСРФФ.

3. Прохання клубів або інших організацій про заміну делегата, призначеного на матч, до розгляду не приймаються.

 

Стаття 32. Обов'язки делегата (спостерігача арбітражу).

1. Прибути до міста (села, селища) не пізніше, ніж за 45 хвилин до початку матчу.

2. У випадку неможливості прибути на матч одразу повідомити про це телефоном, факсом або телефонограмою Комітет арбітрів КСРФФ і куратора турніру.

3. Провести інспекцію стадіону (стан футбольного поля та його готовність до матчу, включаючи розмітку поля, розміри воріт, кутових флагштоків),роздягалень команд, кімнат арбітрів, делегата (інспектора), засобів надання першої медичної допомоги. Арбітр, асистенти арбітра та резервний арбітр повинні брати участь в інспекції футбольного поля спільно з делегатом (спостерігачем арбітражу).

4. Перевірити наявність документів, які засвідчують готовність стадіону до проведення матчу:

а) акту (сертифікату) комісії з контролю за станом спортивних споруд;

б) паспорту стадіону, зареєстрованого КСРФФ;

5. У разі відсутності вказаних документів і/або невиконання вимог, установлених Регламентом, терміново повідомити про це КСРФФ і вжити всіх необхідних заходів щодо усунення виявлених недоліків у підготовці стадіону до матчу.

6. У разі серйозних порушень Регламенту прийняти рішення про відміну матчу, попередньо повідомити про це КСРФФ.

7. У разі відсутності правоохоронних органів(стюардів) і/або медичних працівників на стадіоні, спостерігач арбітражу і арбітр повинні зробити відповідний запис у протоколі арбітра.

8. У разі не прибуття команди на матч терміново повідомити про це куратора турніру.

9. Якщо арбітр не може виконувати свої функції - прийняти рішення про його заміну одним із асистентів арбітра, на місце якого відповідно призначити асистента арбітра з числа затверджених місцевою федерацією (комітетом) арбітрів (асистентів арбітра).

10. Заповнити Рапорт делегата (спостерігача арбітражу) з повним, об'єктивним відображенням усіх обставин організації матчу, інцидентів, що виникли до, під час та після його проведення, виставити оцінки арбітрам на підставі методичних вказівок і особистого аналізу. 

11. Оперативно, упродовж півгодини після закінчення матчу, проінформувати куратора турніру про технічні результати матчу та інциденти, що мали місце до, під час і після матчу

12. Рапорт делегата (спостерігача арбітражу), а за потреби – ще й додатковий Рапорт протягом 24 годин після закінчення матчу надіслати до КСРФФ на електрону пошту КСРФФ Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та рекомендованим листом за адресою: 03135, м. Київ, пр. Перемоги 126, 1 поверх каб.9.

         

  Стаття 33. Повноваження делегата та наглядової комісії.

1. Делегат контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних документів КСРФФ з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу.

2. Оцінює професійні дії арбітрів під час проведення матчу.

            

ГЛАВА VI. ПЕРЕХОДИ ФУТБОЛІСТІВ ІЗ КЛУБУ В КЛУБ

             

 Стаття 34. Статус футболіста-аматора.

1. Футболісти, які беруть участь у змаганнях під егідою КСРФФ, мають статус футболіста-аматора.

2. Аматором є футболіст, який не одержує винагороди, крім компенсації фактичних витрат, пов'язаних з його діяльністю у футболі. Допускається компенсація витрат на харчування, проїзд і розміщення під час змагань та на екіпірування, страхування і підготовку.

3. Футболіст-професіонал не може брати участь у змаганнях аматорського футболу.

             

 Стаття 35. Переходи футболістів.

1. Футболіст має право на перехід до іншого клубу в спеціальні трансферні вікна, встановлені УАФ для аматорських змагань.

2. Переходи та дозаявки футболістів у післяреєстраційні періоди не дозволяються, за винятком дозаявки воротаря у випадку форс-мажорної ситуації.

3. Перехід футболіста можливий у випадку згоди всіх зацікавлених сторін (футболіст, попередній та новий клуби).

4. Усі спірні питання, що стосуються переходу футболістів, розглядає КДК КСРФФ у п’ятиденний термін.

5. Футболіст, який відсторонений від участі в матчах, у випадку переходу відбуває залишок відсторонення в новому клубі.

           

  Стаття 36. Поновлення статусу футболіста-аматора.

Футболіст-професіонал може бути класифікований як футболіст-аматор тільки після закінчення терміну тридцяти днів від припинення діяльності в статусі професіонала. Вказаний термін визначається від дати, коли футболіст брав участь в останньому для нього календарному матчі як професіонал.

               

Стаття 37. Реєстрація, заявка та допуск футболістів до участі у змаганнях.

1. Футболіст, який бажає брати участь у змаганнях КСРФФ як футболіст - аматор,  повинен бути зареєстрований та заявлений КСРФФ.

2. Реєстрація футболіста полягає у видачі "Паспорта футболіста".

3. Тільки зареєстрований футболіст має право бути заявленим та брати участь у змаганнях під егідою КСРФФ.

4. Футболіст може бути зареєстрований протягом одного року (змагального сезону) щонайбільше у трьох клубах. Протягом цього періоду футболіст має право виступити в офіційних змаганнях тільки за два клуби, але водночас – ні.

              

Стаття 38. Порядок видачі "Паспорта футболіста".

1. Видачу "Паспорта футболіста" проводить КСРФФ.

2. Футболіст, який не має "Паспорта футболіста", до змагань не допускається та не може бути заявлений за клуб.

             

 Стаття 39. Порядок виклику та відрядження футболіста до збірної КСРФФ.

1. Футболіст, член збірної команди Києво-Святошинського району, в обов'язковому порядку відряджається клубом до збірної команди на матчі:

а) дати яких вказані в Єдиному календарі спортивно-масових заходів Управління з питань фізичної культури та спорту;

б) всі матчі, щодо яких діє необхідність відряджати футболістів на основі спеціального рішення КСРФФ.

2. Усі витрати з відрядження та участі футболіста в змаганнях у складі збірної Києво-Святошинського району несе Управління з питань фізичної культури та спорту.

 

ГЛАВА VIІ. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

           

  Стаття 40. Перелік штрафних санкцій, що застосовуються КДК КСРФФ.

1. У випадку неетичної або хуліганської поведінки футболіста на змаганнях (нецензурні вислови, образи футболістів, арбітрів, офіційних осіб, бійка, навмисне завдання травм супернику), Контрольно-дисциплінарний комітет КСРФФ накладає на даного футболіста та клуб дисциплінарні та штрафні санкції.

2. Перелік штрафних санкцій, що застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом КСРФФ :

2.1 стосовно команд: попередження, суворе попередження, анулювання результату матчу, присудження команді технічної поразки 3:0, перегравання матчу на нейтральному полі, позбавлення турнірних очок, дискваліфікація стадіону, виключення зі складу учасників змагань, грошовий штраф, переведення в нижчу лігу. Зазначені санкції можуть бути застосовані:

- за самовільне залишення поля і відмову продовжити гру,

- за неявку команди на гру,

- за провокаційні дії футболістів, команди чи офіційних осіб, що викликали безладдя на стадіоні, на футбольному полі або на прилеглій території, в тому числі за масову бійку,

- за неетичну, некоректну, неспортивну поведінку футболістів та офіційних осіб команди до, під час та після гри,

- за внесення до рапорту арбітра незаявленого або дискваліфікованого футболіста, за участь в грі футболіста, невнесеного в рапорт арбітра, а також за виявлену „підставу” футболіста,

- за систематичну грубу, з ризиком нанесення травми супернику, гру футболістів команди,

- за непідготовку футбольного поля до гри, відсутність інвентаря та персоналу, необхідного для проведення гри,

- за систематичне спізнення команди на гру,

- за надання фіктивних документів з оплати заявочних внесків,

- за несплату заявочних та членських внесків,

- за грубе порушення вимог та положень регламенту та невиконання рішень виконкому і профільних комітетів КСРФФ,

- за несанкціоновану КСРФФ участь в офіційних турнірах, що проводяться під егідою інших юридичних або фізичних осіб,

- за несвоєчасне подання заявочної документації,

- за участь у грі футболістів та офіційних осіб команди в нетверезому стані,

     - за хуліганські дії болільників команди,

     - за проведення гри з порушенням правил спортивної етики, в тому числі за проведення чи спробу проведення „договірних” матчів, за прояви расизму або інші факти приниження людської гідності,

     - за факт підкупу чи спробу підкупу арбітрів чи інспектора матчу, офіційних осіб КСРФФ.

 2.2. стосовно футболістів: дискваліфікація (пропуск матчів) за провини, допущені під час матчів районних змагань з футболу. Дискваліфікація може бути як умовною, так і безумовною.

За попередження, отримані в матчах, - згідно п. 10.4 регламенту. За вилучення за два попередження в одному матчі, за «фол останньої надії» - 1 гра. За демонстративну незгоду з рішенням арбітра - до 3 ігор. За навмисний удар суперника в грі, грубий напад, стрибок двома ногами на суперника - до 4 ігор.

За грубу гру з ризиком нанесення травми супернику - до 5 ігор. За образу, образливі жести та нецензурні вирази на адресу партнера, суперника, арбітра, асистента арбітра, офіційних осіб, глядачів - до 6 ігор, За удар будь-кого з вищеперелічених осіб після зупинки гри та, якщо цей удар має навмисний характер, і на протязі гри - до 8 ігор. За грубу гру з нанесенням важкої травми та за масову бійку - до 10 ігор, за хуліганські дії щодо будь-кого на стадіоні з нанесенням тілесних пошкоджень, примінення фізичної сили, побиття будь-кого з учасників матчу в грубій формі, спробу фізичного впливу на бригаду арбітрів чи делегата матчу, вживання заборонених речовин (допінгу) – відлучення від гри в футбол в матчах під егідою КСРФФ на півроку, один рік або на невизначений строк.

2.3. стосовно арбітрів: позбавлення частини гонорару за матч, позбавлення гонорару за матч, відлучення від обслуговування ігор на певний строк, відмова від послуг арбітра.

2.4. Розмір   грошового   штрафу   не  може  бути   вищим   за   1000  гривень. Дисциплінарна санкція у вигляді грошового штрафу може застосовуватись лише до команд.   Рішення   про застосування фінансової санкції приймає КДК КСРФФ. Отримані кошти направляються на розвиток КСРФФ.  Команди, які не  сплатили  грошовий  штраф,  накладений  на  них  за рішенням КДК КСРФФ, на протязі одного місяця з дня винесення такого рішення не допускаються до наступних змагань.

           

Стаття 41. Облік дисциплінарних санкцій, застосованих арбітром.

1. У разі застосування арбітром дисциплінарних санкцій враховуються всі жовті картки, отримані футболістом.

2. Жовті картки, отримані в ході одного сезону, переносяться з одних змагань до інших і враховуються разом (чемпіонат плюс кубок).

3. Вилучення з поля передбачає дискваліфікацію футболіста на матчі всіх турнірів.

4. При переході футболіста в інший клуб протягом сезону жовті картки не анулюються.

5. Клуб зобов'язаний самостійно вести облік карток, отриманих футболістами,і несе за це відповідальність.

6. Дві жовті картки, отримані в одному матчі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає відстороненню на один матч без рішення КДК, а раніше отримані попередження не анулюються.

7. Футболіст, який отримав червону картку, не має права брати участь в офіційних матчах до рішення КДК та закінчення терміну його відсторонення. Термін дії відсторонення футболіста від участі в матчах розпочинається з моменту вилучення футболіста з поля.

8.  Футболіст, який не отримав червону картку, але здійснив порушення, що не відображене в Рапорті арбітра, має право брати участь у матчах до рішення КДК.

9. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено футболіста, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, у яких футболіст не має права брати участі, переноситься на наступний змагальний сезон.

10. За отримані три жовті картки у чемпіонаті КСРФФ  пропускає наступну гру.

11. Облік попереджень проводиться окремо для кубкового турніру та чемпіонату району. Санкції, отримані в кубковому турнірі чи будь-якому змаганні під егідою КСРФФ, переходять на інший турнір тільки за умови, якщо вони накладені окремим  рішенням КДК КСРФФ.

 

                 Стаття 42. Терміни розгляду заяв та застосування дисциплінарних санкцій.

1. Заяви приймаються до розгляду органами футбольного правосуддя КСРФФ не пізніше 1 місяця від дня здійснення порушення вимог Регламенту.

2. Дисциплінарні санкції застосовуються не пізніше одного місяця від дня виявлення порушення вимог Регламенту.

 

ГЛАВА VIII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

                   Стаття 43. Розгляд і вирішення спірних питань.

1. Розгляд і вирішення всіх спірних питань, які виникають між клубами, офіційними особами та футболістами, здійснюється виключно під юрисдикцією КСРФФ.

 

             Стаття 44. Інші питання.

1. Зміни та доповнення до Регламенту розглядає та затверджує Виконком КСРФФ.

2. Усі додатки до Регламенту є його невід'ємною частиною.

3. Розгляд та прийняття рішень з інших питань, що не врегульовані Регламентом, є виключною компетенцією Виконкому КСРФФ на основі законодавства, вимог ФІФА, УЄФА, УАФ та КОФФ та КСРФФ

4. Регламент набуває чинності з моменту його затвердження Виконкомом КСРФФ і діє до завершення поточного сезону.

 

Відеогалерея


Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу

Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81