• СК Чайка (ПП.Борщагівка) Переможець Меморіалу Макарова - 2022 року
    СК Чайка (ПП.Борщагівка) Переможець Меморіалу Макарова - 2022 року
  • СЛАВА УКРАЇНІ!
    СЛАВА УКРАЇНІ!


Денис Хомутов – новий головний тренер "Чайки" (Петропавлівська Борщагівка). В другій лізі чемпіонату України тепер працюватиме дуже цікавий та перспективний молодий тренер. 22 жовтня Денис Олександрович очолив "Чайку» - флагмана Києво – Святошинського футболу. Там він замінив Владислава Савчука, який покинув клуб разом із своїм штабом. Допомагатиме новому «коучу» Олексій Змієвський. Цей дует  останні три місяці працював у аматорському "Роніні" з Лісного, де показав відмінні результати та за короткий термін створив боєздатну команду із симпатичною грою. Знаючи те, як працює цей тренерський штаб,  як мінімум, в ігровому плані за «Чайкою» буде цікаво спостерігати. Нагадаємо, що Хомутов працював в "Олімпіці" (наводив U-19 до другого місця), "Карпатах", грузинських "Телаві" та "Гагрі" (виходив з командою першої ліги у фінал кубка країни) та естонському "Нимме Калью".

Наше Досьє

Денис Олександрович ХОМУТОВ – український футболіст та тренер. Народився 7 серпня 1979 року у Донецьку (Українська РСР, СРСР). Закінчив Вище училище олімпійського резерву імені С.Бубки, Донецький інститут фізичної культури та спорту. Є вихованцем Академії донецького «Шахтаря». Як гравець у професійному футболі провів 376 матчів, забив 37 голів. Викликався до юнацьких збірних України.

Кар’єра гравця: «Шахтар-2» (Донецьк) – 1994-2000, «Поліграфтехніка» (Олександрія) – 2000-2002, «Зірка» (Кіровоград) – 2003-2004, «Нива» (Вінниця) – 2003-2004, «Сталь» (Алчевськ) – 2004-2005, «Олімпік» (Донецьк) – 2006-2010, «Рубін» (Донецьк) – 2010-2012 (аматори).

Як тренер починав в аматорському клубі «Рубін» (Донецьк) у 2010 році. Наразі має диплом FFU A COACHING AWARD UEFA A DIPLOMA.

Кар’єра тренера: «ДЮСШ Шахтар» (Донецьк) – 2011-2012 (тренер Академії), «ДЮСШ Олімпік» (Донецьк) – 2013-2014 (тренер Академії), «Олімпік-2» (Донецьк) – 2014-2016 (старший тренер), «Олімпік» (Донецьк) – 2016-2017 (помічник головного тренера), «Гагра» (Тбілісі) – 2017-2018 (головний тренер), «Телаві» (Грузія) – 2018-2019 (головний тренер), «Нимме Калью» (Естонія) – 2020 (тренер), «Карпати» (Львів) – 2020 (помічник головного тренера), «Ронін» (Лісне) – 2021 (головний тренер).

Досягнення: чемпіон першої ліги України (2004/2005), переможець другої ліги України (2000/2001),  фіналіст кубка Грузії (2018)


Напередодні першої офіційної гри у якості головного тренера нашої команди, Денис Хомутов відповів на запитання прес-служби «Чайки»:

– Денисе Олександровичу, співпраця зі Спортивним клубом «Чайка» – що це означає особисто для вас?

– Для мене це черговий крок вперед у власній кар’єрі тренера. Мені подобається працювати в клубах, де є амбітні цілі, є перспектива. Зараз переді мною стоїть першочергове завдання створити колектив, з яким будуть рахуватися у Другій лізі і поважати на теренах України, щоб команда демонструвала свій стиль гри. На нас чекає багато роботи і я із задоволенням відгукнувся на пропозицію президента очолити Спортивний клуб «Чайка».

– Що було вирішальним для вас прийняти пропозицію саме від СК «Чайка»?

–  Любов до футболу президента клуба Олександра Петровича Нігруци. Ми зустрілися на матчі молодіжної команди СК «Чайка», підкреслю – не головної команди, і мене вразило те, що президент знає кожного гравця з команди U-19, можливості і найкращі здібності кожного футболіста. Для мене це показник. Я побачив, що президент щиро любить свій футбольний проект, в якому важливе місце займає робота Дитячо-юнацької школи, він опікується молоддю, власними вихованцями. Для мене стало зрозуміло, що у такого клубу є майбутнє. Тому я навіть не брав час на роздуми.

– Наскільки важко прийняти клуб вже під час чемпіонату, коли перша його частина фактично зіграна?

– Для мене це взагалі немає значення. Команда працює від одніє гри до наступної, кожна наступна гра – це окрема історія. Зрозуміло, що певний час піде на знайомство з гравцями. Не з першої і навіть не з другої гри буде виходити те, чого ми прагнемо. Але головне – процес. Для мене навпаки краще саме зараз пройти етап адаптації у колективі саме через офіційні матчі. Адже тільки в іграх де є боротьба за результат можна зрозуміти, з ким будемо рухатися далі, а з ким ні, в кого є перспектива зростання, а в кого немає. На мій погляд, під час тренувань, або на зборах набагато важче визначитися по багатьох питаннях.

– Ви встигли провести вже кілька тренувань, напевно отримували й іншу їжу для роздумів, наприклад – через перегляд матчів, які були зіграні. Що вже можете відзначити по гравцям, по потенціалу команди?

– Звичайно, в мене було не так багато часу, щоб мати повну інформацію по кожному гравцю. Але процес йде, ми спілкуємось, крок за кроком я доводжу до футболістів своє бачення гри, свою філософію. Хлопці демонструють бажання на тренуваннях, в команду повернулася дисципліна. А це найголовне. Гравці розуміють, що все залежить від них самих.

– Ваша перша гра проти ФК «Чернігів» вже найближчої суботи. Яку інформацію вдалося зібрати по цьому супернику?

– Ми переглядали ігри «Чернігова», це команда з характером, суперник має бійцівські якості. Я особисто знайомий з головним тренером нашого майбутнього суперника, більш-менш уявляю, якому футболу він вчить своїх підлеглих. Суперник наразі на підйомі, «Чернігів» виграв два останні матчі чемпіонату, тому готується до гри у гарному настрії. Але у кожної команди є слабкі сторони. Наше завдання скористатися ними. Ми їдемо за перемогою. Нехай переможе найсильніший.

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81