ФК "Джуніорс" (Шпитьки) Переможець Меморіалу Олега Макарова сезону 2021 року
    ФК "Нива" Бузова Переможець Меморіалу Кирсанова сезону 2021 року
    SC "Гатне" Чемпіон Києво-Святошинського району з футзалу сезону 2021 року
    SC "Гатне" - Переможець ХІ Меморіалу Чанових!
  • ФК
    ФК "Нива" Бузова - Переможець Кубка Київщини сезону 2021 року.

Визначилися півфіналісти кубка України серед аматорів

Навесні у вирішальних матчах за кубок України серед аматорів візьмуть участь «Дружба» (Мирівка, Київська область), «Мотор» (Запоріжжя), «Олімпія» (Савинці, Полтавська область) та ФК «Миколаїв» (Львівська область).

Уже в чвертьфіналі на нас чекав топ-матч, гідний вирішальних стадій – зустрічалися лідери центральної та східної груп Чемпіонату України серед аматорів. Якщо щось і псувало очікування, так це відсутність у складах команд кількох важливих гравців: з різних причин опинилися поза заявкою вінгер Рахмуні в господарів, захисник Пилявський, півзахисники Захаревич і Коропецький, а також багато інших у гостей. Уже в дебюті суперники обмінялися неточними дальніми ударами Довбиша (з гри) та Головатенка (зі штрафного). А на завершення дебютного відрізку диво-сейв видав Сітало, який на реакції потягнув м’яч після удару головою Мелі. От тільки трохи пізніше голкіпер Ниви, граючи на виході, налетів на Мелі, так що невдовзі основного форварда господарів довелося замінити. Загалом же, в першому таймі запоріжці були гострішими, кілька разів Ломака, Дедяєв і Довбиш загострювали гру. А коли Павелько дав із глибини пас на Калиничева, Данило з напівкола карного майданчика лівою ногою поцілив у дальній кут ‒ 1:0 на 42-й хвилині.

Подробнее...

«Нива» виривається вперед…

Огляд матчів 7 туру чемпіонату України серед аматорів

Центральний матч не лише туру – імовірно, півріччя в центральній групі. Олімпія – володар і фіналіст Кубка України серед аматорів останніх років. Потужна Нива з Київщини – явний претендент на вищі місця в цьому сезоні. Жаль тільки, що такий двобій позначився градом карток і пошкоджень, деякі з яких – досить серйозні. Як приклад, на правому фланзі савинчан, майже біля бокової лінії, Кірпіченко уник підкату Ткаченка, проте головою врізався в плече Головатенка. Як наслідок цього жорсткого зіткнення, з травмою шиї Романа довелося замінити ще в середині першого тайму. Побажаємо одному з лідерів Олімпії здоров’я! Натомість, гості повели в рахунку перед самою перервою. Тищенко завалився на газон в оточенні двох суперників, арбітр трактував це як пенальті, й Ігор Радченко пробив дуже впевнено. Хоча воротар Сітало кидався в той же кут, дістати м’яча зміг уже з сітки ‒ 0:1. Важливо було побачити, як ліговий новачок Нива зреагує на такий перебіг подій. Тренерський штаб освіжив центр поля в перерві та випустив на підвищення швидкості Зозулю. Майстерність виконання дозволила бузівчанам перевернути все з ніг на голову.

Лідери розійшлися миром…

Огляд матчі 4-6 туру чемпіонату України серед аматорів

В чемпіонаті України серед аматорів зіграно шість турів. Серед лідерів у другій групі – без несподіванок. Попереду «Олімпія», «Нива» та «Кудрівка». В наступному турі найближчої неділі для команди Октая Ефендієва буде серйозний екзамен – домашній матч проти Савинців. Нагадаємо, що нашу федерацію у всеукраїнському аматорському чемпіонаті представлено  чемпіоном Києво – Святошинського регіону «Нивою» з Бузової та київським ЮКСА. Уважно слідкуємо і вболіваємо також за команду Романа Солодаренка – «Кудрівкою».

4 тур.

17:00; 29.08.2021. Кудрівка. Стадіон “Кудрівка-Арена”. 200 глядачів; поле 4; +27С. Суддя: Сидорук Максим (Конотоп)

ФК Кудрівка – ЮКСА (Київ) – 4:1 (1:1)

Голи: Зубашівський, 38 (пен.), 71 (пен.), Волошин, 77, Вовк, 90+4 – Марсело Лопес, 31

Кудрівка: Татаренко, Щедраков©, Іоша, Сердюк, Сираш (Заворотний, 89), Зубашівський (Мазепа, 84), Валько (Поправка, 46), Полончак (Романенко, 72), Кулик (Круковець, 77), Вовк, Волошин.  Запасні: Крикнін, Руденко. Головний тренер: Олександр Бабор.

ЮКСА: Савченко, Школьний (Александро, 71), Черненко, Кінсон© Рікардо, Рейналдо, Матеус, Кобзар, Пабло Лукас (Федорчук, 46), Фальковський (Маріо, 64), Раджабі (Олійник, 90+3), Марсело Лопес.  Запасні: Орнст,  Желай.  Головний тренер:  Клаудіо да Сільвейра.

Попередження: Рейналдо, 18, Матеус, 33, Вовк, 62, Сираш, 66, Школьний, 70, Сердюк, 84, Кінсон, 90+4

Вилучення: Рейналдо, 56 (повторне попередження)

Двоє в човні, не рахуючи «Джуніорс»…

Огляд повторних  матчів попереднього етапу кубка України серед аматорів

«Сокіл» впевнено здобув путівку в наступний етап розіграшу. Події у повторному поєдинку розвивалися дуже стрімко. Вже на третій хвилині “соколи” вийшли вперед. Спрацювала досить проста комбінація: Скаскевич вибив м’яча подалі від воріт, Обулор виграв боротьбу на другому поверсі і асистував Байдалуку, який з меж штрафного майданчика завдав точного удару у дальній кут. За тринадцять хвилин потому Ігор оформив дубль. Шаменко виконав подачу зі штрафного, Васильєв поцілив у поперечину, а після добивання Обулора м’яч від поперечини опустився за лінію воріт.  Проте арбітр взяття воріт не зарахував.

Карколомний дебют «християн» та впевнений поступ «Ниви»…

Огляд матчів 3 туру чемпіонату України серед аматорів

Набирає ходи чемпіонат України серед аматорів. Нагадаємо, що в поточному сезоні в ньому дебютують «Нива» з Бузової та київська «Українська Християнська Спортивна Академія», база якої знаходиться в Тарасівці. Стежимо ми й за добре знайомою «Кудрівкою», яка хоча й представляє Чернігівську область, але на її чолі стоїть ірпінський меценат і організатор Роман Солодаренко. Відмінно стартувала «Нива». Команда Октая Ефендієва здобула три перемоги в трьох матчах. В третьому турі наші земляки впевнено здолали «Білу Церкву».  Обласне дербі на всеукраїнському рівні пройшло з перевагою Ниви, укомплектованої більшою кількістю досвідчених гравців із досвідом виступів на вищому рівні. Втім, відкрити рахунок вдалося вже під кінець першої третини. Сергієнко та Балацький в одній атаці почергово подавали зліва направо і справа наліво, поки Олег Чоботар в стрибку відправив м’яча в сітку головою ‒ 1:0 на 25-й хвилині. Цей гол збадьорив Ниву, і ще до перерви господарі закріпили перевагу.

Яскрава палітра кубкових протистоянь…

Огляд перших матчів кубка України серед аматорів

Минулого  тижня стартував  Кубок України серед аматорів. В поточному сезоні наш регіон представлений у цих престижних змаганнях аж п’ятьма (!) – і це рекордна кількість представництва одного району в Україні за всі часи проведення аматорськиих змагань -  командами: вже «бувалими в бувальцях» «Соколом» (Михайлівка Рубежівка), «Джуніорс» (Шпитьки) та «Нивою» (Бузова), а також абсолютними   дебютантами всеукраїнських змагань – UCSA (Київ) та «Роніним» (Лісне). Кожен етап складається з двох матчів – вдома та на виїзді. Перший кубковий день приніс  вболівальникам трьох наших команд («Нива» стартує з наступного етапу, а «християни» 1 вересня матчем з «Дружбою» з Мирівки) різноманітну палітру вражень – від переконливої перемоги «Сокола» до драматичної кінцівки дебютного матчу «Роніна» та несподіваного конфузу від «Джуніорс». Втім, про все по порядку.