Вікова група 2012 року народження

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) 5:2

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе) 1:8

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) 18:0

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Вишневе» (Вишневе) 1:16

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Тарасівка» (Тарасівка) 15:0

ФК «Тарасівка» (Тарасівка) – СК «Гатне» (Гатне) 0:10

ДЮСШ (Боярка) – пропускає

 

Вікова група 2010-2011 року народження

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Вишневе» (Вишневе) 4:6

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка) 0:6

ДЮСШ-2 (Бярка) – ДФК «Софія» (Софіївська Борщагівка) 0:10

ДФК «Софія» (Софіївська Борщагівка) – ДЮСШ-2 (Бярка) 3:6

ФК «Гостинний двір» (Вишневе) – СК «Гатне» (Гатне) 1:0

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Гостинний двір» (Вишневе) 0:2

ФК «Шпитьки» – СК «Прогрес» (Крюківщиина) 0:2

СК «Прогрес» (Крюківщиина) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки) 2:1

 

Вікова група 208-2009 року народження

ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) – ДЮСШ (Боярка) 0:4

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Чабани-юнайтед» (Чабани) 3:3

СК «Прогрес» (Крюківщина) – ФК «Вишневе» (Вишневе) 0:19

ФК «Вишневе» (Вишневе) – СК «Прогрес» (Крюківщина) 10:0

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) 10:1

ФК «Олімп-ГД-2» (Вишневе) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) 3:8

ФК «Святопетрівське-2» (Святопетрівське) – ФК «Сокіл» 4:2

ФК «Сокіл» (Мих. Рубежівка) – ФК «Святопетрівське-2» 4:1

ФК «Шпитьки» (Шпитьки) – ФК «Хотів» (Хотів) 0:4

ФК «Хотів» (Хотів) – ФК «Шпитьки» (Шпитьки) 4:4

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – СК «Гатне» (Гатне) 4:2

СК «Гатне» (Гатне) – ФК «Вишневе-2» (Вишневе) 0:1

ФК «Гореничі» (Гореничі) – ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) 0:4

ФК «Білгород-сіті» (Білогородка) – ФК «Гореничі» (Гореничі) 0:1

ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) – ФК «Іванковичі» (Іванковичі) 1:1

ФК «Іванковичі» (Іванковичі) – ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) 2:4

 

Вікова група 2007-2006 рік народження

ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) – ФК «Крюківщина» 1:1

ФК «Крюківщина» (Крюківщина) – ФК «Олімп-ГД» (Вишневе) 0:1

ФК «Вишневе» (Вишневе) – ДЮСШ (Боярка) 6:0

ДЮСШ (Боярка) – ФК «Вишневе» (Вишневе) 1:3

СК-179-«Антарекс» (Київ) – СК «Гатне» (Гатне) 0:0

СК «Гатне» (Гатне) – СК-179-«Антарекс» (Київ) 1:3

ФК «Вишневе-2» (Вишневе) – пропускає

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81