Команда Ярослава Єдакова сьогодні не залишила жодних шансів господарям стадіону на Теремках і успішно кваліфікувалася в фінал меморіалу Щанова з першої ж спроби! У вирішальному матчі на наших земляків чекатиме чинний чемпіон Київської області – «Авангард» (Бзів). Нагадаємо, що на груповій стадії змагань ці команди вже зустрічалися – тоді успіх св’яткували підопічні В’ячеслава Богодєлова з рахунком 2:0.

Пропонуємо освіжити в пам’яті перипетії того надихаючого матчу:

В півфіналі боярські футболісти довго не запрягали і забили швидкий м’яч зусиллями Олександра Скорохода, але також  швидко і пропустили самі. Ілля Русан поновив рівновагу вже на 12-й хвилині. Та все-таки ще в середині першого тайму значно досвідченіші аматори, серед яких було й чимало недавніх професіоналів, схилили чашу терезів на свій бік. Дуплетом вистрілив Олександр Левенець, черговий м’яч на традиційному зимовому турнірі забив молодий екс-збірник України Євген Чумак. По перерві вихованці КДЮСШ-15 змінити перебіг подій на свою користь не змогли. Натомість Максим Єлісеєв поставив остаточну крапку безпосередньо під завісу зустрічі.

СТАРА БОЯРКА (Боярка) — КДЮСШ-15 (Київ) — 5:1 (Скороход, 4, Левенець, 24, 30, Чумак, 35, Єлісеєв, 88 — Русан, 12). Арбітр Шевель.

Інший драматичний півфінальний поєдинок у манежі в Конча-Заспі завершився внічию, а щасливий квиток у футбольній лотереї дістався сільській команді. «Авангард» із Бзова та київський «Меркурій» розіграли динамічний, гостросюжетний та видовищний матч. До перерви цікавіше зіграли студенти. Вони були активні й агресивні, злагоджено пресували суперника, мали нагоди забити. Одну з них «Меркурій» реалізував наприкінці першого тайму. Олександр Безпалий, скориставшись обрізкою аматорів із Бзова, увінчав фланговий прорив невідпорним ударом. У другому таймі, навпаки, потужнішим був «Авангард». А от підопічні Олексія Яценкавідчутно підсіли фізично. На кінцівку зустрічі «Меркурію» просто забракло сил. Сергій Дорофеєв забив у відповідь, а допоміг йому Сергій Зелді, який винахідливо пропустив м’яча на партнера. Серія післяматчевих ударів була також інтригуючою. Зелді запустив м’яча вище воріт, Олександр Заїка влучив у стійку, а Микита Нехта програв дуель Юрію Яковчуку. Таким робом чемпіон області, хоча і з пригодами, таки пробився до фіналу восьмого сезону меморіалу Щанова.

АВАНГАРД (Бзів) — МЕРКУРІЙ (Київ) — 1:1 (Дорофеєв, 79 — Безпалий, 45), серія пенальті — 5:4. Арбітр Задиран.

Пенальті реалізували: Дорофеєв, Таран, О.Ярмак, Поспєлов, Балацький — Зубленко, Луньов, Блазунь, Марченко.

Пенальті не реалізували: Зелді — Нехта, Заїка.

Отже, фінал турніру відбудеться в середу, 28 лютого, в останній день зими. Місце та час проведення буде оголошено додатково. Слідкуйте за анонсами. Запрошуємо вболівальників підтримати наших земляків – команду «Стара Боярка»!