Колишній аматор з «Чайки-2» отримав шанс проявити себе в професійному футболі  іншої країни

Цікаві інколи ситуації трапляються в нашому любительському футболі. Ось одна з них. 19-річний вихованець київської ДЮСШ «Зірка», який три останні сезони захищав кольори ФК «Чайка-2» та «Чайка U-17» з Петропавлівської Борщагівки в першості Києво-Святошинського району (зокрема, в минулому році на його рахунку три матчі та три голи за команду Анатолія Майдановича), зацікавив знаменитого хорватського тренера та в минулому одного з ключових виконавців «золотого» покоління балканської команди  Роберта Просінечкі, який нині очолює збірну Азербайджану.

 Знаний фахівець запросив молодого футболіста на тренувальний збір головної дружини закавказької країни. Мова йде про Антона КривоцюкаІ хоча перспективний лівий вінгерпоки що не дебютував в складі національної збірної Азербайджану, проте, судячи з усього, цей момент не за горами. Адже Антон вже зараз може вважатись основним гравцем бакинського «Нефтчі» (11 матчів за команду  колишнього флагмана азербайджанського футболу радянських часів у вищій лізі в сезоні 2017-2018 років) та молодіжної збірної Азербайджану (9 матчів, 1 гол), а трансферна вартість захисника за даними авторитетного сайту «www.transfermarkt» постійно зростає і вже зараз становить 23000 фунтів стерлінгів. До вашої уваги інтерв’ю з Антоном, яке він дав азербайджанським ЗМІ:

До того, як викликати  в національну команду, тебе постійно запрошували  в юнацьку. Якийтвій зв'язок з Азербайджаном?
Під час проходження служби в радянській армії, у мене тут служив батько. Тому я дещо знав про цю країну.
Ти вибрав Азербайджан тому, що не буловаріантів з Україною?
Чесно кажучи, я не думаю, що мігрозраховувати на виклик в збірну України, і радий, що мені може бути надана можливістьзіграти на міжнародному рівні. Сильно здивувався, коли прийшло запрошення.
З Робертом Просінечкі спілкувався?
Мені говорили, що я перебуваю на олівці утренерів збірноїГрунтовної розмови не було, але я постараюся виправдати надіїякі на мене покладаються.
Як складалися твої стосунки з партнерами по юнацькій збірній?
Прекрасні. Ми всі дуже дружні.
Мовний бар'єр не заважає?
Важкувато трохи. Але я намагаюся вчити мову.
Просінечкі сказав, що збирається вивчити гімнАзербайджану. А ти?
Працюю в цьому напрямку.
В тебеуродженця Києваможе відбутисядебют у збірній Азербайджану в матчі протиукраїнського клубу - «Шахтаря». Якіочікування?
«Шахтар» - великий клуб і для України, і для всього колишнього СРСР. Звичайноменіхочеться проявити себе.
Немає бажання покинути чемпіонат Києва і перейти на більш серйозний рівень?(прим. автора – наразі Антон на контракті в «Нефтчі»)
Скоро будуть матчі елітного раунду першостіЄвропи, і це величезний шанс, в тому числі і для мене, для того, щоб перейти в іншукоманду і зігратинаприклад, в чемпіонатіАзербайджану. Чому б і ні?
Наскільки важко стежити за процесамищовідбуваються в Україні?
Знаєте, в нашому клубі люди теж налаштованіпо-різномуСвоя думка у мене є, але я намагаюся не йти на конфронтацію. Наша справа - грати. Я люблю Українусвою Батьківщину, і сподіваюсящо скоро все у неїбуде в порядку.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81