9 тур - вища,перша ліги, 21 тур - друга, третя ліги.

9 тур (26.10 - 27.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

SC Гатне

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 27.10

15:00 

 

42

ФК Гостомель

 

ФК Факел (Гостомель)

 27.10

15:00 

 Гостомель

43

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

27.10

15:00 

 

44

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

СК Віннер (Боярка)

 27.10

15:00 

 

45

СК Шпитьки

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 27.10

15:00 

Шпитьки 

9 тур (26.10 - 27.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Альтіс (Копилів)

 =:-

ФК Global (Чабани-Новосілки)

---

---

 ---

42

ФК Вишневе

 

СК Забір’я

 26.10

15:00 

Вишневе 

43

СК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 26.10

15:00 

Білогородка 

44

ФК Кімерка (Гостомель)

 

ФК Арсенал (Боярка)

 26.10

15:00 

 Гостомель

45

ФК Нива (Бузова)

 

ФК Гореничі

 26.10

15:00 

Забір′ я

21 тур (26.10 - 27.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

121

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 27.10

10:00 

 

122

SC Гатне-2

 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

 

 

123

СК Білгород (Білогородка)

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

Білогородка 

124

ФК Омега (Тарасівка)

 

ФК Хотів

 26.10

12:00 

Забір′ я

125

ФК Колос (Музичі)

 

ФК Вишневе - 2

 26.10

9:30 

Шпитьки 

126

SC Progress (Крюківщина)

 

ФК Дмитрівка

 26.10

10:00 

 

21 тур (26.10 - 27.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

121

ФК Фенікс (Буча)

 

ФК Стара Боярка

 

 

 

122

SC Progress-2 (Крюківщина)

 

ФК Прометей (Нове)

 27.10

10:00 

Забір′ я 

123

СК Святопетрівське

 

ФК Стоянка

 

 

 

124

ФК Лісне

 

ФК Ветеран (Боярка)

26.10 

12:00

Шпитьки 

125

ФК Ширма (Білогородка)

 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 

 

Білогородка 

126

ФК Стимул (Юрівка)

 

ФК Рома (Княжичі)

 27.10

12:30

Забір′ я

УВАГА! Офіційна інформація від КДК КСРФФ. Матчі наступного туру (19-20 жовтня) пропускають наступні гравці:


Вища ліга
.
Дмитро Морський (Гостомель) - другий матч з двохматчевої дискваліфікації, Сергій Феленюк (Ліневич Груп) - 6 ЖК, Дмитро Біленко (Зеніт) - 3 ЖК

Перша ліга.
Дискваліфікованих немає

Друга ліга.
Михайло Левчук (Прогрес) - 3 ЖК, Олег Шуст (Софія-Ветеран) - 1 гра, Дмитро Жук (Софія-Ветеран) - 1 гра, Максим Дядюнець (Софія-Ветеран) - 3 ЖК, Олександр Буханенко (Прогрес) - 1 гра (як офіційний представник команди), Віталій Шевчук (Хотів) - 3 ЖК, Володимир Матвієнко (Чайка-2) - 6 ЖК, Олександр Амелін (Гатне-2) - 3 ЖК, Денис Сушкевич (Вишневе-2) - 1 гра, Дмитро Титовський (Білокняжич) - 3 ЖК, Артем Ковпак (Колос) - 3 ЖК, Євген Омельянов (Динамо) - 3 ЖК

Третя ліга.
Олексій Самусенко (Лісне) та Владислав Іванов (Лісне) – дискваліфіковані до кінця сезону в якості офіційних представників, Олександр Скічко (Ширма) - 1 гра, Андрій Братунь (Софія-2) - буде окреме рішення КДК, Віктор Концевий (Рома) - буде окреме рішення КДК, Іван Корж (Софія-2) - 3 ЖК, Юрій Дворачок ("Святопетрівське") - буде окреме рішення КДК, Данило Панайотов ("Прогрес-2") - буде окреме рішення КДК.

Крім того, КДК інформує, що згідно вимог регламенту змагань під егідою ГО КСРФФ команда "Глобал" (Чабани-Новосілки) за три неявки без поважних причин на календарні матчі чемпіонату району дискваліфікована до кінця сезону. В усіх наступних матчах цій команді будуть зараховані технічні поразки, а її суперникам технічні перемоги.
Окрім того, нагадуємо, що за порушення регламентної норми "один гравець - одна команда" до кінця сезону дискваліфіковані наступні гравці Сергій Андріїшин («Зеніт» Святопетрівське), Сергій Живий, Дмитро Осадчий, Денис Маринчук, Володимир Самборський, Богдан Яременко, Віктор Курята («Джуніорс» Шпитьки), Олександр Зуєвич («Колос» Музичі), Максим Ломако, Ян Смоляков, Микола Тимченко, Віталій Пивовар (всі - ФК «Гореничі»), Юрій Щериця, Андрій Колодяжний (обидва - «Софія» Софіївська Борщагівка), Іван Подшивалов, Влас Приймак, Дмитро Васильєв, Андрій Ковтун, Олександр Ковтун, Родіон Пастух, Олександр Гупало (всі - "Сокіл" Михайлівка Рубежівка), Віталій Применко, Віталій Пісковець, Денис Махов (всі - "Кімерка" Гостомель), Микита Здоренко, Дмитро Білоцький, Олександр Гаркавенко, Андрій Білокінь (всі - "Гостомель"), Соломон Егбо ("Вишневе"), Роман Помазан ("Ліневич Груп" Ірпінь), Владислав Мамчур, Денис Марченко ("Факел" Гостомель).

8 тур - вища,перша ліги, 20 тур - друга, третя ліги.

 

8 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 4:2

СК Шпитьки

 19.10

 10:15

Святопетрівське
Юхименко О.
Авдишев Д.
 Дмитренко А.

37

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 7:0

СК Віннер (Боярка)

 19.10

13:30 

Мих.Рубежівка 
Гінда
Авдишев Д.
Брегінець А.

38

СК Софія (Соф.Борщагівка)

6:0 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 20.10

 9:00

 Гостомель
Гінда В.
Юхименко О.
Авдишев Д.

39

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 1:0

ФК Гостомель

 20.10

 15:00 

Шпитьки
 Чалий В.
Снімщиков А.
Воробйов Г.

40

ФК Факел (Гостомель)

 2:5

SC Гатне

 20.10

 11:00

 Гостомель
Юхименко О.
Авдишев Д.
Гінда В.

 

8 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Global (Чабани-Новосілки)

-:+

ФК Нива (Бузова)

 ---

--- 

 ---

37

ФК Гореничі

 3:2

ФК Кімерка (Гостомель)

 19.10

13:00

Гореничі 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Хорошилов М.

38

ФК Арсенал (Боярка)

1:2 

СК Атлетік (Білогородка)

 20.10

16:00 

Гостомель 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Козлов Д.

39

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

1:6 

ФК Вишневе

 20.10

14:00 

Вишневе 
Брагінець А.
Дмитренко А.
Карташов С.

40

СК Забір’я

 5:3

ФК Альтіс (Копилів)

20.10 

15:30 

 Забір′я
Приймак О.
Макосій О.
Гаврилюк М.

 

20 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

115

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 2:4

ФК Дмитрівка

 19.10

 16:00

П.П.Борщагівка 
Брагінець А.
Гінда В.
Авдишев Д.

116

ФК Вишневе - 2

1:4 

SC Progress (Крюківщина)

 19.10 

 14:00

Вишневе 
Овдієнко В.
Ткаченко В.
Дмитренко А.

117

ФК Хотів

 3:7

ФК Колос (Музичі)

 19.10

10:00 

 Хотів
Ікбе П.
Овдієнко В.

118

ФК Динамо (Вишневе)

 3:2

ФК Омега (Тарасівка)

 20.10

16:00 

 Вишневе
Карташов С.
Дмитренко А.
Брегінець А.

119

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 1:1

СК Білгород (Білогородка)

 20.10

16:00 

Іванковичі 
Овдієнко В.

120

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

4:2 

SC Гатне-2

 20.10 

9:00 

Святопетрівське 
Мельниченко Д.
Брагінець А.
Дмитренко А.

 

20 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

115

ФК Стара Боярка

8:4 

ФК Рома (Княжичі)

 19.10

 10:00

 Шпитьки
Чалий В.
Снімщиков А.
Гаврилюк М.

116

ФК Стимул (Юрівка)

 2:3

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 20.10

 11:00

 Святопетрівське
Брагінець А.
Дмитренко А.
Мельниченко Д.

117

ФК Ветеран (Боярка)

 5:1

ФК Ширма (Білогородка)

 20.10

12:00 

Білгородка 
Снімщиков А.
Приймак О.
Чалий В.

118

ФК Стоянка

5:2 

ФК Лісне

 19.10

12:15 

Шпитьки 
Снімщиков А.
Гаврилюк М.
Чалий В.

119

ФК Прометей (Нове)

1:1 

СК Святопетрівське

20.10 

11:00 

Забір′ я
Дудник В.
Ікбе П.
Карташов С.

120

ФК Фенікс (Буча)

9:2 

SC Progress-2(Крюківщина)

 19.10

15:00 

ПМК Буча
Романчук О.
Фофанов С.
 Мельниченко Д.

Ветерани 35+ - 2019. 18 тур.

18 тур (19.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

86

ФКВ Білгород (Білогородка)

 +:-

ФКВ Альтіс (Копилів)

19.10

 10:00

Вишневе

87

ФКВ Гатне

 4:0

ФКВ Вишневе

19.10

 10:00

Вишневе

88

ФКВ Забір’я

 -:+

ФКВ Ветеран (Боярка)

19.10

 9:00

Вишневе

89

ФКВ Джуніорс (Шпитьки)

 2:4

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

19.10

 9:00

Вишневе

90

ФКВ Повітрофлотський(Київ)

 1:8

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

19.10

 11:00

Вишневе

Гості зі столиці квітів вражені столицею України і гостинністю уфамівців.


Ввечері 12 жовтня на центральній футбольній арені Вишневого відбувся незвичний футбольний матч.

На зеленому газоні зійшлись команда українських лікарів і аматорський футбольний клуб з Амстердаму FC “Wartburgia”. Нідерландці вже багато років подорожують Європою і беруть участь в різноманітних футбольних турнірах і проводять товариські поєдинки з місцевими командами сеньорів (гравці старше 40 років).

Подробнее...

УВАГА! Офіційна інформація від КДК! Матчі наступного туру (12-14 жовтня) пропускають:


Вища ліга.

Артем Каторгін ("Факел") - буде окреме рішення КДК, Дмитро Морський ("Гостомель") - буде окреме рішення КДК, Вадим Михальченко ("Шпитьки") - 3 ЖК, Анатолій Маткевич ("Софія") - 3 ЖК
Перша ліга.
Артем Кучма ("Атлетик") - 3 ЖК, Андрій Меньшиков ("Нива") - 3 ЖК, Сергій Бабюк ("Гореничі") - 1 гра
Друга ліга.
Еманнуель Ндіссом ("Чайка-2") - 1 гра, Владислав Гальчук ("Дмитрівка") - 1 гра, Микола Кондрук ("Омега") - 3 ЖК, Віталій Сухенко ("Колос") - 3 ЖК
Третя ліга.
О.Самусенко (Лісне) та В.Іванов (Лісне) – дискваліфіковані до кінця сезону в якості офіційних представників, Юрій Дворачок ("Святопетрівське") - окреме рішення КДК, Данило Панайотов ("Прогрес-2") - окреме рішення КДК, Денис Мітін ("Ширма") - 1 гра, Віктор Коломієць ("Софія-2") - 6 ЖК, Дмитро Жеребецький ("Рома") - 3 ЖК, Михайло Пономаренко ("Рома") - 3 ЖК

Окрім того, нагадуємо, що за порушення регламентної норми "один гравець - одна команда" до кінця сезону дискваліфіковані наступні гравці Сергій Андріїшин («Зеніт» Святопетрівське), Сергій Живий, Дмитро Осадчий, Денис Маринчук, Володимир Самборський, Богдан Яременко, Віктор Курята («Джуніорс» Шпитьки), Олександр Зуєвич («Колос» Музичі), Максим Ломако, Ян Смоляков, Микола Тимченко, Віталій Пивовар (всі - ФК «Гореничі»), Юрій Щериця, Андрій Колодяжний (обидва - «Софія» Софіївська Борщагівка), Іван Подшивалов, Влас Приймак, Дмитро Васильєв, Андрій Ковтун, Олександр Ковтун, Родіон Пастух, Олександр Гупало (всі - "Сокіл" Михайлівка Рубежівка), Віталій Применко, Віталій Пісковець, Денис Махов (всі - "Кімерка" Гостомель), Микита Здоренко, Дмитро Білоцький, Олександр Гаркавенко, Андрій Білокінь (всі - "Гостомель"), Соломон Егбо ("Вишневе"), Роман Помазан ("Ліневич Груп" Ірпінь), Владислав Мамчур, Денис Марченко ("Факел" Гостомель).

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81