Аматори з Михайлівки-Рубежівки мають намір провести цього року свій шостий обласний вищоліговий сезон.
Історична прем’єра «Сокола» в обласному чемпіонаті відбулася в суботу, 4 квітня 2015 року в пристоличному Лютежі. Заснований відомим українським благодійником Дмитром Бірюком,  аматорський колектив гостював у вишгородського «Діназа», який уже мав славу недавнього чемпіона Київщини. Зустріч пройшла за холодної та вітряної погоди, виявилася доволі цікавою, проте переможця не визначила. Нічия — 1:1. Обидва голи стали реальністю лише в останній 20-хвилинці. Першими відзначилися гості: прем’єрний для «Сокола» вищоліговий м’яч забив екс-професіонал Харисон Омоко з одинадцятиметрової позначки на 70-й хвилині. Ще за сім хвилин вирівняльний гол провів інший колишній професіонал — Володимир Бондаренко.

Цікаво, що в підсумку суперники увінчали турнірний рік насправді високими позиціями. «Діназ» став обласним віце-чемпіоном, а «Сокіл» фінішував четвертим. Провів історичну прем’єру сільської команди молодий арбітр Олександр Сахно. Для нього це також був найперший матч у чемпіонаті Київщини. До того, народжений в Яготині, Сашко практикував у столиці. Роль асистентів арбітра виконали Кирило Хіміченко та Віталій Кислюк, а спостерігачем арбітражу відпрацював Валерій Валерко. «Сокіл», очолюваний тренером Олегом Самченком, задіяв ігровий склад, укомплектований переважно заслуженими ветеранами. Найстаршому виконавцю, фланговому хавбеку Олександру Омельянову, уже виповнилося 35 років. А наймолодшому, захисникові Євгену Клименку, було лише 22. Середній вік сільської команди на день історичної прем’єри становив аж 28,8 року. На полі було двоє легіонерів з Африки — згаданий вже Омоко та Хабіб Мухамедоу.
А найіменитіший з-поміж них, колишній князь стрільців українського чемпіонату Емануель Окодува, який і досі залишається вірним «Соколу», спостерігав за прем’єрною грою з глядацької трибуни, оскільки його міжнародний трансфер ще був за кордоном. Для любителів статистики зазначимо, що найпершим голкіпером команди у вищій обласній лізі виступив Денис Сабатюк, а найпершим капітаном «Сокола» — Омельянов. Їхніми партнерами були, зокрема,  Віктор Бакуменко, Вадим Гриппа, Станіслав Самар і  Павло Трасковський, а з лави запасних до гри долучилися також В’ячеслав Сіренко, Віталій Ємельянов і Микита Шорников.

Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу