Останній матч ювілейного Меморіалу Макарова виокремився з-поміж інших незвичним перебігом подій. Віце-чемпіон Київщини почав активно і доволі швидко повів у рахунку. Купрій зручно переадресував м’яча головному бомбардиру турніру — і Апанчук ударом у ближній кут не залишив жодного шансу Казакову. Важко сказати, яким був би подальший сценарій фінального протистояння, якби не кардинальна подія, що відбулася вже за хвилину. Науменко програв позицію супернику і, аби не випустити того на вогневий рубіж, усвідомлено порушив правила. Арбітр відреагував однозначно — і стрижневий руйнівник номінальних господарів поля залишив одноклубників у чисельній меншості.


За цих обставин «Джуніорс» змушений був коригувати тактику командних дій. Але тренер Маринчук задля цього вирішив змінити виконавців. Технічний та винахідливий Купрій, на думку багатьох — найкращий у дебюті матчу, поступився місцем оборонцю Момотенку, а недавній професіонал Захаревич — молодому Лящуку. Далі — більше: на початку другого тайму Поздєєва, який активно диригував груповими маневрами шпитьківців, заступив Яременко, який більшою мірою тяжіє до гри на фланзі. А вже ближче до кінця зустрічі замість захисника Ткачука вийшов атакувальний хавбек Ординський, а того ж таки Яременка замінив Басалкевич. На жаль, кадрові варіації ігрової цілісності команді не повернули і тактичного зиску не примножили. Але завдяки ігровій стійкості, винятковій зарядженості на боротьбу та справжньому характеру, що завжди виручав «Джуніорс» у складних ігрових ситуаціях, Маринчук і його підопічні таки досягли омріяного тріумфу. Зауважу, що значною мірою допомогли майбутньому переможцеві й самі переможені. Незмінний чемпіон Полтавщини чотирьох останніх років, граючи в чисельній більшості ледь не цілий матч, насправді реальних загроз воротам віртуозного Рум’янцева не створили. Тренер Кулик намагався підсилити наступальний потенціал Співаком і Стрельцовим, які зарекомендували себе з найкращого боку на груповій стадії. В обох джокерів, однак, щось не заладилося. Співак, здається, просто вибився з ігрового ритму, пропустивши з об’єктивних причин одразу кілька попередніх зустрічей. А Стрельцову, судячи з усього, елементарно забракло часу. Не вивільнився з оборонних лещат опонента й Кунєв, особливо продуктивний на Меморіалі Макарова в січневих поєдинках. Звідси й результат — нуль у графі забитих м’ячів «Олімпії». Навіть попри те, що переважну частину матчу саме хлопці з Полтавщини провели в атакувальних акціях.

Офіційна церемонія нагородження зібрала плеяду футбольних зірок: Володимир Мунтян, Олег Протасов, Сергій Нагорняк, Володимир Єзерський, очільники Київської обласної асоціації футболу на чолі з Андрієм Засухою… Як і завжди, опинилася в епіцентрі святкових подій Анастасія Макарова — донька легендарного голкіпера. Кубки, медалі, дипломи, індивідуальні призи — цілком заслужені! — дісталися обом командам, арбітрам і футболістам. Іменний приз Олега Макарова — найкращому стражеві воріт — отримав Ігор Рум’янцев, VIP-гравцем ювілейного Меморіалу Макарова став Роман Кунєв, а найвлучнішим стрільцем — Олександр Апанчук.

— Дякуємо всім за вшанування пам’яті видатного футболіста та чудової людини Олега Макарова, — звернувся до присутніх Андрій Засуха. — А ми вам обіцяємо, що двадцять шостий Меморіал Макарова неодмінно буде кращим за двадцять п’ятий.

МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МАКАРОВА-2020. ФІНАЛ. 5 лютого, середа

«ДЖУНІОРС» (Шпитьки) — «ОЛІМПІЯ» (Савинці)  1:0 (гол: Апанчук, 7). 

«Джуніорс»: Рум’янцев, Ремезовський-к, Науменко, Столяренко, Ткачук (Ординський, 79), Осадчий (Черновол, 72), Поздєєв (Яременко, 57; Басалкевич, 84), Рожок, Купрій (Момотенко, 16), Захаревич (Лящук, 34), Апанчук (Костяний, 90+4). Тренер Денис Маринчук.

«Олімпія»: Казаков, Тарганчук (Співак, 37), Радченко, Фабунмі (Бажан, 66), Богомаз-к, Кирпиченко (Стрельцов, 63), Рудченко, Кунєв (Гриценко, 85), Субочев, Ковтун, Малик. Тренер Олександр Кулик.

Попередження: Яременко, 66, Апанчук, 90, Рожок, 90+3, Ремезовський, 90+3, Черновол, 90+3 (усі — Джуніорс).

Вилучення: Науменко (Джуніорс, 8).

Арбітр Олександр Сахно, асистенти арбітра Олександр Дашко, Віктор Матяш. Четвертий арбітр Анастасія Резнік. Делегат КОАФ Олександр Балакін.

Відеогалерея


Нагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.

Фінал Кубка Джуніорс 2:0 Софія

Марина Попаденко

Стоянка - Софія-2 - 8 тур

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81