СФК «Сокіл» здобув ще одну перемогу у чемпіонаті Київщини-2019. У другому турі підопічні Олега Самченка з рахунком 4:0 здолали «Діназ-2» (Вишгород). Напередодні матчу стало відомо, що вишгородці прибудуть в Ірпінь у підсиленому гравцями першої команди складі. Дійсно, у основі «Діназа-2» вийшли Ярослав Ізотов, Аристарх Александровський, Владислав Блазунь, Олексій Чернишов, а по перерві на полі з’явився найкращий бомбардир минулого сезону – Сергій Долженко. Проте, створити проблем «Соколу» вони не спромоглися. Лише на початку матчу вишгородці переважали команду Олега Самченка (одного разу навіть перевірили на міцність каркас воріт господарів).  Поступово «Сокіл» перехопив ініціативу. Підопічні Олега Самченка почали активніше і сміливіше застосовувати високий пресинг, що у підсумку принесло свої плоди. На 33-й хвилині захисник “Діназа-2” Ізотов помилився, віддаючи передачу назад, – і Ігор Байдалук холоднокровно реалізував вихід тет-а-тет з воротарем.  Перед перервою «Сокіл» подвоїв перевагу у рахунку. Віталій Ємельянов задумав поцілити у ворота прямим ударом від кутового прапорця. І хоча Нікіта Данилевський в останній момент зреагував на підступний удар правого півзахисника, врятувати «Діназ-2» від пропущеного голу йому не вдалося – на добиванні першим опинився Євген Паламарчук. Справу до розгрому «Сокіл» довів вже у другому таймі. Спочатку Адама Сек реалізував пенальті, призначений за фол Данилевського, який завалив на газон Сапоненко. Наприкінці матчу Юрій записав до свого активу ще одну результативну дію, віддавши гольовий пас на Мохамеда. Новачок «Сокола» випередив захисника і технічно підсік м’яча над голкіпером, поціливши у ближній кут.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) 4:0 (Байдалук, 32, Паламарчук, 43, Адама, 73, пн, Мохамед, 88). 13 квітня, субота. Ірпінь, стадіон «Чемпіон», 15:00.  Арбітри Олександр Сахно — Андрій Радіоненко, Анастасія Резнік.

Спостерігач арбітражу Валентин Овдієнко.

СФК "Сокіл": Толебаєв, Пустовіт, Литвин, Паламарчук (Васильєв 73), В.Дорошенко (Сапоненко 64), Ємельянов (Мохаммед 84), Скринник, Ніколаєць, Захарченко (Шеік Бамба 79), Байдалук, Адама Сек (Окодува 79). Тренер: Олег Самченко

"Діназ-2": Данилевський (Павлушенко 79), Ізотов (Хаджинов 79), Александровський, Шамрай, Ходаковський (Малинич 64), А.Дорошенко, Бортовський (Подоль 28), Чернишов (Лукаш 84), Лущан (Клименко 73), Д.Блазунь, Митник. Тренер: Анатолій Блазунь

Попередження: В.Дорошенко 28, Ніколаєць 81, Васильєв 90, Шеік Бамба 90+1 - Малинич 68, Чернишов 71

Екс-чемпіон області грав у Шпитьках легко та без особливого напруження. До речі, для «Кудрівки» цей матч став дебютним в чемпіонаті Київщини, і потрібно сказати, що команда Юрія Степаненка справила гарне враження. В першому таймі вона мала дві хороші нагоди забити гол, але гравцям з Ірпеня не вистачило везіння та майстерності. Натомість двічі в ролі результативного асистента відзначився зірковий Олександр Алієв. Апанчук з його допомогою втік на побачення з голкіпером, а Левенець замкнув простріл ударом головою. Коли Димнич яскраво реалізував штрафний, що був призначений метрів за 25 від воріт, — шкіряний залетів у ворота рикошетом од стійки, господарі взагалі розслабилися. Дебютант, однак, використав час, що залишився до фінального свистка, лише для престижу. Мартиненко забив класним далекобійним ударом метрів з 27-ми і ще кілька нагод ірпінці змарнували. Загалом «Кудрівка» справила хороше враження як для дебютанта, але сталося це завдяки її зусиллям чи зважаючи на безпечність опонента, бо відомо, що кожна команда грає так, як дозволяє суперник, — сказати важко. До речі, в складі «Кудрівки» зіграли два футболісти, які допомогли «Джуніорсу» в передсезонному турнірі памяті Чанових – це знані в нашому районі Ярослав Намчук та Сергій Баб’юк. Цікаво, що матч у Шпитьках обслуговувала авторитетна суддівська бригада, яка працює на матчах української прем’єр – ліги, очолювана арбітром ФІФА Миколою Балакіним.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 3:1 (Апанчук, 30, Левенець, 57, Димнич, 68 — Мартиненко, 72). 13 квітня, субота. Шпитьки, стадіон «Колос», 16:00.Арбітри Микола Балакін — Олександр Дашко, Віктор Матяш.Спостерігач арбітражу Володимир Кіряхно.

Джуніорс:Рум’янцев, Ремезовський (Драгомирецький, 71), Наконечний, Даценко, Яременко (Лящук, 68), Самборський (Скляренко, 58), Осадчий, Димнич, Алієв (Нечай, 67), Левенець (Костяний, 60), Апанчук (Науменко, 71). Тренер Павло Кікоть

Кудрівка:  Сабатюк, Богданов, Боровик (Найденко, 71), Намчук, Даниляк (Кубенко, 46), Мартиненко (Ільченко,78) Здановський, Климанов, Мамчур, Трофименко (Новиков, 70), Баб’юк (Дубовець, 46). Тренер Юрій Степаненко

Попередження: Левенець, Ремезовський, Климанов (Джуніорс),  Климанов (Кудрівка)

Бучанський «Меліоратор» відмінно стартував, здобувши дві перемоги на виїзді! Дмитро Дубас, який сьогодні нарешті долучився до гри, та його згуртована команда знову виграли  в новому сезоні і знову — з пригодами. До перерви гості, чітко взаємодіючи і дотримуючись попереднього плану, скористались осічкою голкіпера денихівців і Скуратівський повів лік голам. Однак у другому таймі господарі поля стали й господарями становища. Вони поновили рівновагу, наполегливо, хоча й без особливої вигадки, наступали, мали нагоди — і все-таки програли. «Меліоратор» знову витиснув максимум із штрафного і знову це сталося під завісу неоднозначного матчу. Марчук ударив насправді небезпечно, а Рижук, виявившись найкмітливішим у веремії поблизу воріт, заштовхнув м’яча за залікову лінію. Виграш, можливо, й не випадковий — якщо зважити на організовану гру гостей до перерви, але проблема з активністю та витривалістю наприкінці поєдинку для бучанців очевидна.

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:2 (Іваненко, 57 — Скуратівський, 35, Рижук, 88).13 квітня, субота. Денихівка, Центральний стадіон, 15:00.Арбітри Сергій Дубиківський — Юрій Бабушкін, Роман Гейло.Спостерігач арбітражу Володимир Маслов.

Інші матчі другого туру чемпіонату Київщини.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЕСНА (Погреби)  1:2 (Піскун, 4 — Є.Воробей, 25, 90). Вилучення:Негель, 35, Рожок, 46, Юзефович, 77 — Крупенко, 63. 13 квітня, субота. Лютіж, стадіон «Лютіж Арена», 15:30. Арбітри Денис Шурман — Роман Буряк, Андрій Середа. Спостерігач арбітражу Олександр Балакін.

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ПАТРІОТ (Баришівський район)  1:1 (Бєлов, 20 — Сусла, 32).Вилучення: Бєлов, 55. 13 квітня, субота. Щасливе, стадіон «Арсенал Арена», 16:00. Арбітри Сергій Бойко — Володимир Устименко, Максим Величко. Спостерігач арбітражу Іван Карпина.

ЛЮБОМИР (Ставище) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари)  0:1 (Коба, 40). Нереалізований пенальті: Третяк (Любомир, 81). 13 квітня, субота. Вишневе, Центральний стадіон, 16:30. Арбітри Олександр Титов — Дмитро Дудка, Віталій Васильєв. Спостерігач арбітражу Віктор Денисюк.