Флагман районного футболу – СК «Чайка» розпочав підготовку до весняного циклу змагань у другій лізі національного чемпіонату. Наприкінці січня гравці під керівництвом головного тренера Тараса Ільницького приступили до посилених тренувань. В рамках цього збору команда проводить товариські матчі. Такі поєдинки важливі з  огляду на боєздатність колективу,  награвання остаточних ігрових зв’язків, комбінацій, перевірки різних тактичних схем, підведення підсумків всієї підготовки команди.

1 лютого «Чайка» на «Козак Арені» провела спаринг з прямими конкурентами по групі – командою «Черкащина – Академія» і поступилася 0:2 (голи на рахунку півзахисника гостей Віталія Бойка на 44-й та 62-й хвилинах).  Перший раз «Чайка» пропустила після втрати м’яча на фланзі та гострого прострілу – гравець гостей забивав уже в порожні ворота, другий гол гості забили безпосередньо прямим ударом зі штрафного.

Відеонарізка з матчу:

Вчора, 5 лютого, на стадіоні «Центральний» у Вишневому «Чайку» екзаменував один з претендентів на вихід в прем’єр – лігу України – ковалівський «Колос». Матч двох «грандів» обласного футболу закінчився поразкою молодших по рангу з рахунком 0:2. Рахунок наприкінці першого тайму відкрив Бондаренко, який реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за фол проти Ільїна. А в середині другого тайму всі питання про переможця зустрічі зняв Гида, зробивши рахунок 2:0 на користь «Колоса». У «Чайки» поки нікуди не поділись проблеми з реалізацією – голи, як і раніше, даються команді важко. Стартовий склад «Чайки»: Савчук, Пономаренко, Тименко, Зіпцер, Мохначук, Баранович, Сухенко, Барташук, Січкарук, Касьяненко (нове ім’я в команді) та можливий новачок клубу, який знаходиться на перегляді.

Цікава новина надійшла з професійної футбольної ліги. Старт весняного циклу змагань, можливо, відтермінується в зв’язку з президентськими виборами з 31 березня на 6 квітня. Остаточне рішення з цього приводу приймуть на раді ліги, яка запланована на лютий. Нагадаємо, що «Чайка» стартує в другій частині чемпіонату матчем на виїзді проти вінницької «Ниви», в якій відбулася зміна тренера і до роботи в клубі приступив відомий в минулому український футболіст камерунського походження Нгаха Колінз.