Чемпіонат Київської області 2018 вже став історією. На жаль, цей рік не приніс особливих дивідендів для команд нашого району. Всі вони виступили нижче власних можливостей. Шпитьківський клуб «Джуніорс» фінішував за межами трійки призерів, на четвертому місці, хоча за кадровим потенціалом мав би боротися за першість.  Однак потрапивши в серйозну організаційну кризу, навіть поставив під сумнів своє подальше майбутнє. Як повідомив засновник і президент клубу 
Сергій Шут, «Джуніорс-СБ», попри цьогорічні складнощі та негаразди, продовжить цілеспрямовану діяльність з розвитку клубу та футбольної інфраструктури. Найближчі плани колективу передбачають поступову ліквідацію заборгованості клубу, а вже наступного року представницька команда ставитиме за мету боротьбу за повернення чемпіонського титулу на Київщині. До початку нового регулярного сезону «Джуніорс-СБ» візьме участь в одному з традиційних меморіальних турнірів під егідою Київської обласної федерації футболу. В 2018 році на обласному рівні «Джуніорс» може занести до свого активу вихід в фінал кубка Київської області та довгоочікуване повернення великого футболу в рідні Шпитьки. В останньому турі чемпіонату чемпіонату «Джуніорс» з великим рахунком обіграв «Любомир» 3:0. Екс-чемпіон області провів, як стверджують очевидці, один з найкращих матчів, якщо не найкращий взагалі. Лік голам повів Іван Кривошеєнко.Станіслав Самар вивів його в прорив, і колишній збірник України, змістившись з правого флангу, невідпорно вдарив у дальній кут. По перерві Андрій Ятленко фірмовим ударом із штрафного подвоїв результат. А наприкінці зустрічі Олександр Апанчук встановив остаточний рахунок, отримавши передачу від Кривошеєнка. Склад «Джуніорса-СБ» був близьким до оптимального: Максименко, Понєжда, Курята (Галич), Ятленко, Скороход, Арутюнян, Резесідзе, Самар, Кривошеєнко, Байдачний, Апанчук.

 

10 листопада, субота, 10:00. Шпитьки, стадіон «Колос».Арбітри Бурнус — Буряк, Ступак.Спостерігач арбітражу Нілов.

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — ЛЮБОМИР (Ставище) —3:0 (Кривошеєнко, 20, Ятленко, 59, Апанчук, 80).

«Джуніорс-СБ» фінішував четвертим, зупинившись на найгірших за всі часи клубних показниках у всіх основних номінаціях. Команда здобула чотирнадцять перемог — проти 22 у чемпіонському сезоні та зазнала шести поразок — проти п’яти минулорічних. Вона забила 53 м’ячі — проти 67 позаторішніх і пропустила 30 — проти 23 минулорічних. Варто також додати ще й те, що князь стрільців клубу — Олександр Апанчук — відзначився дев’ять разів. Цей показник став найкращим у «Джуніорсі-СБ». Екс-професіонал випередив Вадима Костяного на один влучний удар і Андрія Ятленка — на два. Найцікавіше, що Апанчуку задля цього досягнення вистачило й восьми календарних зустрічей. Натомість Ятленко зіграв вісімнадцять матчів, а Костяний — взагалі двадцять. Олександр Скороход відзначився цього року тільки одним результативним ударом. Але за сумою трьох вищолігових сезонів актив досвідченого футболіста, який переважно грає правого напівоборонця, залишається найкращим у команді зі Шпитьків. Скороход забив у вищій обласній лізі 21 м’яч, а його найближчий переслідувач — Євген Колесник— відзначився двадцять разів. Андрій Байдачний завдав для «Джуніорса» сімнадцять результативних ударів, Вадим Костяний — шістнадцять, а Денис Маринчук — п’ятнадцять. Назагал у стрілецькому реєстрі «Джуніорса» зазначено 33 прізвища бомбардирів.

 Проте останній акорд «Джуніорса» все ж виявився надто сумним. В матчі за суперкубок області наші земляки в ранзі фіналістів кубка зазнали нищівної поразки від  новоспечених чемпіонів – «Авангарду» (Бзів) з непристойним, як для матчів такого рангу, рахунком 0:7. Аматори з Бзова провели завершальну зустріч сезону так, ніби попереду в них ще чимало турнірного шляху. До того, як Сомов започаткував розгром результативним ударом на 18-й хвилині, м’яч уже тричі мав побувати в сітці чужих воріт. З огріхами зіграли захисники «Джуніорса». Зрозуміло, що часто помилявся, не витримавши навантаження та незвичного для нього темпу, Верхов, який пропустив ледь не півсезону з огляду на дискваліфікацію і був позбавлений ігрової практики. Але чим пояснити фаховий провал Самара, сказати важко. Очікувалося, що «Джуніорс», позбавлений будь-якої підтримки, таки спроможеться на лебедину пісню. На жаль, не склалося: ні мотив, ні виконання не відповідали винятковості моменту. Натомість «Авангард», як зазвичай, постав організованим і мотивованим, а футбол у його виконанні виявився різноманітним і вже мало нагадував звичну для першого вищолігового року вертикальну модель командної гри. Чотири голи стали справою прудконогих і схильних до швидкісного дриблінгу флангових напівоборонців Кушніра, Шваба та Балацького.  Знову, як і в більшості матчів регулярного сезону, максимально вдало зіграв на команду Сомов, звично відзначилися результативними пострілами Зелді та Панфілов. За цих обставин Товту, за великим рахунком, залишалося хіба що здійснити традиційну пробіжку на чужу половину поля, аби особисто — як капітану! — привітати когось з одноклубників з успіхом. Сім таких спринтів голкіпера в суперкубковому матчі — це також своєрідний історичний рекорд. Урочиста церемонія, з огляду на розгром, виявилася скромною. Голова вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та перший заступник Голови КОФФ Олександр Нігруца, передавши учасникам і глядачам суперкубкового матчу сердечні вітання від Ярослава Москаленка, голови КОФФ, побажали командам успіхів у новому штурмі турнірних вершин. Прикро усвідомлювати, що для цього складу «Джуніорса-СБ» це вже стосується хіба що умовно. Особливо з огляду на те, що один з флагманів Києво-Святошинського району, чемпіон та володар кубку району 2018 року в повному складі проігнорував урочисту церемонію нагородження переможців сезону в Новосілках, що є абсолютно неприйнятним та прикрим фактом, який говорить про неповагу до організаторів свята та керівників районного футболу, своїх колег по футбольному цеху. Ганебний вчинок, який не можна зрозуміти, навіть знаючи про важку ситуацію в команді.

 

Фрагменти суперкубкового матчу:  

https://www.youtube.com/watch?v=IrMajNWrZdo

17 листопада, субота. Лютіж. Стадіон «Діназ». Суперкубок області.

АВАНГАРД (Бзів) — ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — 7:0 (Сомов, 18, Кушнір, 31, 47, Панфілов, 45, Шваб, 62, Балацький, 77, Зелді, 85).

Товт-к, Миколайчук, Тітов (Гаді, 64), Смалько (Є.Ярмак, 46), Таран, Леонідов, Кондратюк (Поспєлов, 64), Кушнір (Дарда, 58), Шваб (Балацький, 64), Панфілов, Сомов (Зелді, 80). Президент клубу Андрій Коротков, тренер Сергій Карпенко.

Максименко, Самар (Курята, 46), Ятленко, Верхов (Левенець, 46), Костяний (Арутюнян, 46), Колесник (Байдачний, 46), Кривошеєнко-к, Понєжда (Галич, 64), Скороход, Резесідзе, Апанчук. Тренер Євген Чуприна.

Арбітри Родіоненко — Хіміченко, Дашко — Рубан. Спостерігач арбітражу Іваненко.

 

«Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) фінішував у чемпіонаті Київської області на дев’ятому місці. Для команди це, безумовно, невдача, адже незважаючи на оновлений склад та молодість більшості виконавців, клуб має стабільне фінансування та системний тренувальний процес. Особливо провальним став фініш чемпіонату, коли «Сокіл» оновив клубні антирекорди (вісім поразок поспіль). Були хороші матчі, але в цілому цей сезон команда Дмитра Бірюка не може занести собі в актив.  В останньому турі підопічні Олега Самченка на виїзді поступилися чемпіону Київщини – «Авангарду» (Бзів). Перший тайм у виконанні «соколів» був досить обнадійливим. За виключенням удару Петра Кондратюка, який на перших хвилинах з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт, підопічні Олега Самченка більше нічого не дозволили створити найрезультативнішій команді чемпіонату. Проте, в атаці також не досягли успіху. Відзначити можна лише удар Ємельянова, який з декількох метрів сильно пробив у ближній кут – воротар «Авангарда» перевів м’яч на кутовий. По перерві чемпіон Київщини провів декілька замін, акцентованих на посилення гри в атаці. «Авангард» поступово збільшував оберти, тому з кожною хвилиною роботи у Нікіти Данилевського ставало все більше. Воротар «Сокола» декілька разів врятував свою команду, але на 66-й хвилині вже нічого не зміг вдіяти з ударом Сергія Панфілова. Найкращий бомбардир «Авангарда», отримавши передачу від Головатенка, технічно перекинув м’яч через захисника, а потім з близької відстані розстріляв ворота «Сокола». За декілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота гостей, який реалізував Петро Кондратюк, а далі Панфілов довів справу по розгрому. Головатенко виманив на себе одразу трьох захисників та віддав передачу у район дальньої стійки, звідки «самотній» Сергій переправив м’яч у сітку воріт. Ось так протягом декількох хвилин «Сокіл» отримав справжній майстер-клас від чемпіона. Емануель Окодува, відомий за результативними виступами в Українській прем’єр-лізі, забив у цьогорічному чемпіонаті Київщини шість м’ячів. Це найкращий показник в «Соколі». Чотири рази відзначився Владислав Коба, який провів тільки перше коло. Окодува, до речі, веде перед і в історичному клубному реєстрі «Сокола». Він уже забив у складі сільських аматорів 32 м’ячі. А Коба з вісімнадцятьма влученнями — третій.

 

10 листопада, субота, 14:00. Баришівка, спорткомплекс «Прогрес». Арбітри Кутаков — Величко, Матяж. Спостерігач арбітражу Павленко.

АВАНГАРД (Бзів) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 3:0 (Панфілов, 66, 72, Кондратюк, 70, пн).

https://www.youtube.com/watch?v=Q-dayFSrk1I

https://www.youtube.com/watch?v=VfbC-VeHOAw

Дві наші команди СК «Музичі» та ФК «Стара Боярка» не змогли дійти до фінішу обласних змагань відповідно у вищій та першій лігах, знявшись з турнірів після закінчення першого кола.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2018. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

О

І

В

Н

П

М

1. АВАНГАРД (Бзів)

58

22

19

1

2

63-13

2. ДІНАЗ (Вишгород)

49

22

16

1

5

53-25

3. ПАТРІОТ (Баришівський район)

45

22

13

6

3

38-21

4. ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район)

41

22

14

2

6

53-30

5. МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)

39

22

12

3

7

51-26

6. МЕЛІОРАТОР (Буча)

28

22

9

1

12

45-48

7. ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка)

28

22

9

2

12

40-65

8. ДЕСНА (Погреби)

26

22

8

2

12

40-39

9. СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)

24

22

7

3

12

32-45

10. ЛЮБОМИР (Ставище)

22

22

7

1

14

24-39

11. ФК БРОВАРИ

11

22

4

2

16

19-70

12. ЗОРЯ (Владиславка)

6

22

1

3

18

23-60

  • ФК «Бровари» позбавлено трьох очок за неявку на матч з «Авангардом».
  • «Джуніорс-СБ» позбавлено трьох очок за неявку не матч з ДГ «Шевченківське».

Снайпери: Дмитро Возний (Межигір’я), Сергій Долженко (Діназ) — по 14 м’ячів, Сергій Панфілов (Авангард) — 11, Євген Воробей (Десна), Владислав Литченко (Діназ, ДГ Шевченківське) — по 10.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81